It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witamy w wątku zamkniętej bety GOG GALAXY 2.0! Jeśli jesteś w tym miejscu, prawdopodobnie masz już dostęp do zamkniętej bety lub czekasz na zaproszenie do testów. Jeśli czekasz dziękujemy ci za cierpliwość – zaproszenia do udziału w zamkniętej becie będą rozsyłane w kolejności zgłoszeń do testów. Osoby, które nie zapisały się jeszcze do udziału w testach mogą to zrobić TUTAJ.

Otworzyliśmy ten wątek, żeby stworzyć jedno miejsce do rozmów na temat GOG GALAXY 2.0. Chcemy wiedzieć, co Wam się podoba w aplikacji, co możemy poprawić, jakich funkcji Wam brakuje, na jakie integracje czekacie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat GOG GALAXY 2.0, chętnie na nie odpowiemy :)

Testujemy GOG GALAXY 2.0 wewnętrznie już od jakiegoś czasu w technicznej alfie i zbieramy opinie, więc niektóre z błędów, które zauważycie i wątków, które chcecie poruszyć są nam znane – sprawdźcie koniecznie listę znanych błędow, nad których usunięciem pracujemy.

Porozmawiajmy!
Post edited June 24, 2019 by ponczo_
avatar
wiki2236: Ja za cholere nie mogę się zalogować bo wywala mi komunikat żę nie dostałęm zaproszenia.
Jak nie dostałem skoro mam na mailu informacje ze moge obrac kienta gog galaxy 2.0
avatar
Johny.:
avatar
siwyexe: Mam to samo :/
avatar
Johny.: Czy logujesz się do aplikacji używając tego samego e-maila, na który otrzymałeś potwierdzenie dostępu do bety? Jeśli nie, to możesz zmienić e-mail na swoim koncie GOG.com na taki, który otrzymał dostęp do bety.
Zgłoszone do supportu i załatwili sprawe zdalnie.
avatar
Johny.: Sprawdź dokładnie na jajku adres email dostałeś zaproszenie do bety, najlepiej skopiuj go, następnie ustaw taki email na swoim koncie na stronie https://www.gog.com/account/settings/security
Jeśli to rzeczywiście nie pomogło, może masz support będzie w stanie pomóc.
avatar
siwyexe: Jest dokładnie taki sam adres email. Gdzie mogę napisać do tego supportu ?

@edit
Po napisaniu tego postu sprawdziłem jeszcze raz logowanie i jakimś cudem zadziałało. Po 3 dniach od dostania zaproszenia dopiero dałem radę się zalogować. Dziękuję Johny za udzieloną pomoc :)
Na stronie gog masz u góry zakładkę pomoc, mi pomogli w ciągu dobry miałem wszysko ogranięte.
Post edited July 23, 2019 by wiki2236
Kurczę ja ciągle nie dostałem zaproszenia do bety :/
Chętnie bym wypróbował jak to działa w praktyce.
avatar
Poras18: Kurczę ja ciągle nie dostałem zaproszenia do bety :/
Chętnie bym wypróbował jak to działa w praktyce.
Sporo funkcji jeszcze nie działa ale jest potencjał naprawde ogromny.

Sprawdzaj maila regularnie.


Pytanie do GOG supportu i userów.
Czy u was też nie ma na liście znajomych ludzi z innych platform?

Obecna wersja jeszcze nie pobiera listy znajomwych ze steam np ?
Post edited July 27, 2019 by wiki2236
avatar
Poras18: Kurczę ja ciągle nie dostałem zaproszenia do bety :/
Chętnie bym wypróbował jak to działa w praktyce.
avatar
wiki2236: Sporo funkcji jeszcze nie działa ale jest potencjał naprawde ogromny.

Sprawdzaj maila regularnie.

Pytanie do GOG supportu i userów.
Czy u was też nie ma na liście znajomych ludzi z innych platform?

Obecna wersja jeszcze nie pobiera listy znajomwych ze steam np ?
Jeszcze nie ma takiej opcji.Podejrzewam ze jak w sierpniu bedzie open beta to juz to dodadza:)
Cześć,

Dostałem zaproszenie do zamkniętej bety 18-tego lipca. Dziś próbowałem się zalogować do nowego GOGa i dostaję informacje że nie dostałem zaproszenia. O co chodzi?
Po Synchronizowaniu konta Steam dochodzi do absurdów, gdzie według klienta 4 dni temu nad jedną grą spędziłem łącznie 90h (5+50+25+10) a nie spędzam przy grach nie więcej niż 2-3h przy jednym posiedzeniu. Poza tym Biblioteka działa bez zarzutu. Brakuje mi bardzo funkcji społecznościowych: forum, integracji listy znajomych i czatów, skróty do własnego profilu oraz wszelkich opcji personalizacji klienta i profilu. I tu bardzo ważne pytanie, posiadam parę gier na GOG do których miałem zawartość dodatkową w zakładce "Backup i dodatki" (jak instrukcja, ścieżka dźwiękowa, tapety itd.) i nie wiem czy to przez brak znajomości nowego klienta czy jeszcze w tej wersji nie mam do tego dostępu? Koniecznie chciałbym znać odpowiedź na to pytanie. Szkoda mi jest tych wszystkich bonusów z Pillars of Eternity czy Wiedźmina 2 Edycji rozszerzonej.
Post edited August 02, 2019 by CezaryJulek
Czy Galaxy 2.0 w spoczynku pobiera jakieś duże dane?
Pół godziny temu podłączyłem sobie wszystkie platformy i od tamtej pary klient zajmuje całe łącze (nie mam szybkiego internetu).
hej! Używam aplikacji od trzech tygodni i jestem nią zachwycony. Synchronizacja z moimi innymi kontami przebiegła bezproblemowo, uruchamianie gier z innych launcherów jest szybkie i proste. Generalnie jest super. Mam tylko kilka uwag:
1. GTA San Andreas i GTA Vice City posiadam tylko w jednej kopii i tylko na Steamie. Aplikacja wyświetla mi je w bibliotece gier podwójnie, a po najechaniu na miniaturkę okazuje się, że zdaniem aplikacji mam na Steamie po dwie kopie San Andreas i Vice City.
2. Mi osobiście brakuje funkcji "Zobacz w sklepie", czy "Zobacz stronę sklepu". Czasami sprawdzam czy dana gra np obsługuje zapis sejwów w chmurze, albo w jakich językach jest dostępna i do tej pory nie zauważyłem takiej opcji w Galaxy 2.0, a występowała ona w poprzedniej wersji. Takie informacje byłyby nawet przydatne w samym menu otwierającym się po kliknięciu na miniaturkę gry.
3. Brak mi bezpośredniego przycisku pozwalającego na przeglądanie własnego profilu. Może go po prostu nie zauważyłem, ale jak chcę przejrzeć swoje wszystkie osiągnięcia to klikam Activity, a potem klikam na mój profil wyświetlający się w feedzie. A i tak wyświetlają mi się wówczas tylko kolejno zdobyte osiągnięcia, bez podsumowań dla każdej gry, tak jak to było w poprzedniej wersji czy nawet na stronie gog.com. Mogłoby to być zrobione wygodniej
4. Planuję za jakiś czas przesiąść się na dobre z Windowsa na Linuxa i wsparcie linuxowe waszej appki na pewno ucieszyłaby nie tylko mnie!

Ale tak poza tym to z radością pousuwałem inne launchery z mojego menu Start w Windowsie i świetnie mi się korzysta z GOG Galaxy 2.0!!! <3
avatar
obi_gl: Brakuje mi wersji na Linuksa ;)
Brakuje mi wersji na Windows 7 xD