It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witamy w wątku zamkniętej bety GOG GALAXY 2.0! Jeśli jesteś w tym miejscu, prawdopodobnie masz już dostęp do zamkniętej bety lub czekasz na zaproszenie do testów. Jeśli czekasz dziękujemy ci za cierpliwość – zaproszenia do udziału w zamkniętej becie będą rozsyłane w kolejności zgłoszeń do testów. Osoby, które nie zapisały się jeszcze do udziału w testach mogą to zrobić TUTAJ.

Otworzyliśmy ten wątek, żeby stworzyć jedno miejsce do rozmów na temat GOG GALAXY 2.0. Chcemy wiedzieć, co Wam się podoba w aplikacji, co możemy poprawić, jakich funkcji Wam brakuje, na jakie integracje czekacie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat GOG GALAXY 2.0, chętnie na nie odpowiemy :)

Testujemy GOG GALAXY 2.0 wewnętrznie już od jakiegoś czasu w technicznej alfie i zbieramy opinie, więc niektóre z błędów, które zauważycie i wątków, które chcecie poruszyć są nam znane – sprawdźcie koniecznie listę znanych błędow, nad których usunięciem pracujemy.

Porozmawiajmy!
Post edited June 24, 2019 by ponczo_
Coś dawno aktualizacji nie było do Galaxy

Problem z wylogywaniem jest nadal obecny
Brak zapisywania haseł w jakimś zaszyfrowanym pliku
Nie działa obecnie bethesda (jest status ze odłączono)
Brak oficjalnego wsparcia dla IndieGala
Przy humblebundle jest problem, jeśli jestem zalgoowany w gogu nie mogę zalogowac się na ich stronie gdyż mam błąd "too many requests". W związku z tym chyba lepiej wycofac wsaprcie dla humbla.
avatar
superfly86: Coś dawno aktualizacji nie było do Galaxy
Ostatnia była wczoraj.
https://www.amazongames.com/pl-pl
może moglibyście zrobić wsparcie dla amazon games ?
jest dużo gier, które odbiera się w ramach prime gaming, a to kolejna aplikacja. Dobrze byłoby mieć widok do swojej kolekcji z poziomu goga
avatar
superfly86: https://www.amazongames.com/pl-pl
może moglibyście zrobić wsparcie dla amazon games ?
jest dużo gier, które odbiera się w ramach prime gaming, a to kolejna aplikacja. Dobrze byłoby mieć widok do swojej kolekcji z poziomu goga
Podejrzewam, że bardziej prawdopodobne jest zrobienie takiej integracji przez społeczność. Mam wątpliwości, czy Amazon będzie zainteresowany oficjalną integracją. Z drugiej strony na Epic też wielkich szans chyba nie było, a tu zaskoczenie. :)
Najbardziej oczekiwana przeze mnie funkcja w GOG Galaxy to chyba wsparcie sterowania kontrolerem lub tryb big picture.

Dodatkowo miło by było zobaczyć:
- Filtrowanie pod względem dostępności opcji VR w danych tytułach jak z No Man's Sky i Hellblade,
- Filtrowanie pod względem (single-player, multi-player, split-screen co-op, LAN co-op i WAN co-op),
- Filtrowanie pod względem dostępnego języka
- W przypadku posiadania tej samej gry na kilku platformach chciałbym ustawić źródło GOG jako główne przy kliknięciu przycisku Graj,
- Spolszczenie gatunków przy filtrowaniu gier
- W zakładce "Odkrywaj" w proponowanych powinny pojawiać się promocje tytułów z listy życzeń użytkownika i ukrycie promocji na tytuły, które już są posiadane,
- Z Zakładki "Ostatnie" powinna być opcja usunięcia platform i powiązanych z nich tytułami jeśli plugin nie działa już prawidłowo (nie ma możliwości odłączenia np. takich platform jak itch.io)
- proszę dodac opcję pokazywania liczby posiadanych gier dlad danej platofirmy osobno
- dodać zakładkę zdublowane
- poprawić integrację i dodać zapisywanie haseł, czasami gdy integracje się wysypują trzeba wpisywać dane na nowo. Przydałby się manadżera haseł na bazie przeglądarkowego, żeby można było wybrać tylko - zaloguj na konto xxx
- dodać funkcje gog connect o ile jeszcze będziecie z niej korzystać