It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witamy w wątku zamkniętej bety GOG GALAXY 2.0! Jeśli jesteś w tym miejscu, prawdopodobnie masz już dostęp do zamkniętej bety lub czekasz na zaproszenie do testów. Jeśli czekasz dziękujemy ci za cierpliwość – zaproszenia do udziału w zamkniętej becie będą rozsyłane w kolejności zgłoszeń do testów. Osoby, które nie zapisały się jeszcze do udziału w testach mogą to zrobić TUTAJ.

Otworzyliśmy ten wątek, żeby stworzyć jedno miejsce do rozmów na temat GOG GALAXY 2.0. Chcemy wiedzieć, co Wam się podoba w aplikacji, co możemy poprawić, jakich funkcji Wam brakuje, na jakie integracje czekacie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat GOG GALAXY 2.0, chętnie na nie odpowiemy :)

Testujemy GOG GALAXY 2.0 wewnętrznie już od jakiegoś czasu w technicznej alfie i zbieramy opinie, więc niektóre z błędów, które zauważycie i wątków, które chcecie poruszyć są nam znane – sprawdźcie koniecznie listę znanych błędow, nad których usunięciem pracujemy.

Porozmawiajmy!
Post edited June 24, 2019 by ponczo_
Brakuje mi wersji na Linuksa ;)
avatar
obi_gl: Brakuje mi wersji na Linuksa ;)
Na razie zapewne nie bedzie dostepna.
Ciekawe jak to będzie działać, miejmy nadzieję, że będzie mega.
Chciałbym też dostać inva no ale zobaczymy :)
avatar
lilsaint112: Ciekawe jak to będzie działać, miejmy nadzieję, że będzie mega.
Chciałbym też dostać inva no ale zobaczymy :)
Luzik, koniec końców każdy dostanie zaproszenie ;)
Moim zdaniem widok gier w liście/gridzie jest nieczytelny. Fajnie jakby była możliwość sortowania np. w Steamie po własnych kategoriach ze Steama.
Czy jest szansa, żeby podsumowanie pokazywało nie tylko jako dziennie, tygodniowo i miesięcznie, ale również "łącznie"?
Będzie możliwość dodania gier pudełkowych które nie należą do żadnej platformy?

Oraz uwaga odnośnie sklepu, brakuje opcji filtrowania po cenie od najniższej do najwyższej :)
Post edited July 04, 2019 by Argur
avatar
Argur: Będzie możliwość dodania gier pudełkowych które nie należą do żadnej platformy?
Będzie!
Yeeey... nareszcie... mam wersje Baldura I EE w wersji pudełkowej i chciałem zagrać w dodatek BG: siege of dragonspear ale bez kupionej wersji BG I EE nie da się. A kupować drugi raz to samo się nie opłaca.

Szacun!
avatar
Argur: Yeeey... nareszcie... mam wersje Baldura I EE w wersji pudełkowej i chciałem zagrać w dodatek BG: siege of dragonspear ale bez kupionej wersji BG I EE nie da się. A kupować drugi raz to samo się nie opłaca.

Szacun!
Ale to, ze dodasz BG do Galaxy nie znaczy, ze bedziesz mogl kupic sam dodatek. W tym przypadku Galaxy 2.0 ma tylko pomoc ci utrzymac porzadek. Przynajmnie ja to tak zrozumialem.
Hymmm to pytanie mam w takim razie. Czy posiadając podstawową wersję np. na steamie będę mógł dokupić dodatek na gogu i będzie to działało? Albo tak jak to opisałem powyżej dodając (później) grę z wersji pudełkowej nie przypisanej do żadnej platformy będę mógł u Was dokupić dlc i odpalić?
Niestety nie mogę zainstalować galaxy 2.0. Po pobraniu około 200 mb otrzymuję komunikat że "coś poszło nie tak" :/
UPDATE: uruchomienie jako administrator rozwiązało problem.
UPDATE 2: Jeszcze mała sugestia. przy tej samej grze, ale na różnych platformach sugeruję dodanie ikonki platformy, aby łatwiej je rozróżnić.
Post edited July 05, 2019 by kacek17
To kiedy ta wersja na Linuxa? ;)
avatar
Argur: Hymmm to pytanie mam w takim razie. Czy posiadając podstawową wersję np. na steamie będę mógł dokupić dodatek na gogu i będzie to działało? Albo tak jak to opisałem powyżej dodając (później) grę z wersji pudełkowej nie przypisanej do żadnej platformy będę mógł u Was dokupić dlc i odpalić?
Niestety nie, aby kupić dodatek na GOG.com, będzie konieczne posiadanie gry podstawowej w bibliotece na GOG.com. Wersje Steam nie są kompatybilne z GOGowymi. Podobnie niestety z wersją pudełkową - przy próbie kupna samego dodatku, przycisk finalizacji zamówienia będzie niedostępny.