It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witamy w wątku zamkniętej bety GOG GALAXY 2.0! Jeśli jesteś w tym miejscu, prawdopodobnie masz już dostęp do zamkniętej bety lub czekasz na zaproszenie do testów. Jeśli czekasz dziękujemy ci za cierpliwość – zaproszenia do udziału w zamkniętej becie będą rozsyłane w kolejności zgłoszeń do testów. Osoby, które nie zapisały się jeszcze do udziału w testach mogą to zrobić TUTAJ.

Otworzyliśmy ten wątek, żeby stworzyć jedno miejsce do rozmów na temat GOG GALAXY 2.0. Chcemy wiedzieć, co Wam się podoba w aplikacji, co możemy poprawić, jakich funkcji Wam brakuje, na jakie integracje czekacie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat GOG GALAXY 2.0, chętnie na nie odpowiemy :)

Testujemy GOG GALAXY 2.0 wewnętrznie już od jakiegoś czasu w technicznej alfie i zbieramy opinie, więc niektóre z błędów, które zauważycie i wątków, które chcecie poruszyć są nam znane – sprawdźcie koniecznie listę znanych błędow, nad których usunięciem pracujemy.

Porozmawiajmy!
Post edited June 24, 2019 by ponczo_
avatar
mikusdziki: Dobrze panimaju? Będę mógł dodawać do gog galaxy 2.0 stare gry z pudełek? W sensie, że będzie mi zliczało z nich godziny gry itp.? Jak w starym xfire? Czy chodzi tylko o gry z tak zwanych launcherów.
Dobrze panimaju. :) Będzie zliczać Ci w nich czas, jednak nie zliczy achievementów, chyba że ktoś zrobi taką integrację. Czas trafi na Twoje konto do statystyk, oraz pojawi się Twoim znajomym w aktywnościach. :)
Post edited October 01, 2019 by Johny.
avatar
Johny.: ...
Czy dałoby się zrobić tak, aby klikniecie "X" w prawym górnym rogu GOG Galaxy zamykało klienta zupełnie zamiast go jedynie minimalizować? A może Galaxy 2.0 już tak działa?

Jeśli nie chcecie takiej zmiany wprowadzać na sztywno, to może można dodać ją przynajmniej jako opcję tak jak jest w kliencie battle.net?
Attachments:
bn-x.jpg (9 Kb)
avatar
Johny.: ...
avatar
Lexor: Czy dałoby się zrobić tak, aby klikniecie "X" w prawym górnym rogu GOG Galaxy zamykało klienta zupełnie zamiast go jedynie minimalizować?
Popieram. Ja tez nie lubie jak mnie programy probuja oszukac.
Fajna sprawa, bardzo sobie cenię tworzenie zakładek. Odkryłem jedną dziwną rzecz: miałem zainstalowane Anno 1404 Gold z gog store na komputerze PC i w pewnym momencie kompletnie znikło. Prawdopodobnie w trakcie którejś aktualizacji bo galaxy 2.0 zainstalowałem przed zaproszeniem do bety (nie mogłem grać w podstawę Anno bez zalogowania ale Wenecja działała). Gra jest dalej przypisana do mojego konta gog. Nie odnotowałem innych braków.
Oszustwo to trochę za mocne słowo, dzisiaj to jest standard w wielu aplikacjach :) Może w opcjach gog powinien wprowadzić taką funkcje ale tylko opcjonalnie, mi akurat X bardzo pasuje bo minimalizuje ikonkę do zasobnika :)
avatar
mikusdziki: Oszustwo to trochę za mocne słowo, dzisiaj to jest standard w wielu aplikacjach :) Może w opcjach gog powinien wprowadzić taką funkcje ale tylko opcjonalnie, mi akurat X bardzo pasuje bo minimalizuje ikonkę do zasobnika :)
Tak, ale jest to niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami systemu, bowiem ikona z "X" służy do zamykania aplikacji. Do minimalizacji aplikacji do zasobnika niektóre programy wprowadzają niestandardową dodatkową czwartą ikonkę.

Na przykład: http://www.4t-niagara.com/tray.html
avatar
ponczo_: Witamy w wątku zamkniętej bety GOG GALAXY 2.0! Jeśli jesteś w tym miejscu, prawdopodobnie masz już dostęp do zamkniętej bety lub czekasz na zaproszenie do testów. Jeśli czekasz dziękujemy ci za cierpliwość – zaproszenia do udziału w zamkniętej becie będą rozsyłane w kolejności zgłoszeń do testów. Osoby, które nie zapisały się jeszcze do udziału w testach mogą to zrobić TUTAJ.

Otworzyliśmy ten wątek, żeby stworzyć jedno miejsce do rozmów na temat GOG GALAXY 2.0. Chcemy wiedzieć, co Wam się podoba w aplikacji, co możemy poprawić, jakich funkcji Wam brakuje, na jakie integracje czekacie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat GOG GALAXY 2.0, chętnie na nie odpowiemy :)

Testujemy GOG GALAXY 2.0 wewnętrznie już od jakiegoś czasu w technicznej alfie i zbieramy opinie, więc niektóre z błędów, które zauważycie i wątków, które chcecie poruszyć są nam znane – sprawdźcie koniecznie listę znanych błędow, nad których usunięciem pracujemy.

Porozmawiajmy!
Czy te zaproszenia są wysyłane listownie przy pomocy gołębi pocztowych?
Witam pod koniec tamtego tygodnia dostałem się do bety i mam 2 problemy .1 steam nie mogę dodać wyskakuje offline ponów .2 nie ma battle.neta;(
Trochę potestowałem nowego klienta. Mam dwie drobne uwagi, których nikt tu nie zgłosił:

1. Brakuje mi sortowania gier z GOG-a według daty zakupu tak, jak jest to w starszej wersji aplikacji. Osobiście bardzo często korzystam z takiego sortowania.
2. Brak informacji, ile gier posiadamy na danej platformie. O ile przy zakładce "Wszystkie gry" i "Zainstalowane" jest taka informacja, to przy zakładkach poszczególnych klientów jej brakuje.

Będę pisał, jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy. :)
Ja mam kilka pytań co do aplikacji (pierwszy raz testuję i uruchamiam):

1. Podczas dodawania platform (steam, uplay, origin) nie przenosi mi znajomych, a na steamie jest ich trochę, na Originie to samo - chwilowy problem?
2. Jeśli na GOG'u mam tą samą grę, co na Steamie i na Steamie zrobiłem już kilka osiągnięć do niej to czy jednocześnie przy włączonym Steamie i GOG 2.0 będzie mi wyświetlało podwójnie osiągnięcia czy tylko na jednej z platform - jeśli tak to której?
Pytanie/sugestia:
Czy jest szansa że w przyszłości gog galaxy2 dostanie podobną funkcję do Steam BigPictrue (pozwalającą wygodnie sterować kontrolerem/joystickiem po liście gier)?

Wesołych Świąt!
Może dodać w opcjach możliwość wyboru czy chcemy żeby podczas instalacji tworzyło nam skróty w menu start?

Szczęśliwego Nowego Roku.
Post edited December 31, 2019 by CzarnePodniebienie
Mam 3 pytania:
1. Czy planowana jesy integracja z całym kontem PSN by były widoczne gry na PS3 i PSV
2. Czy będzie można w jakiś sposób używać starego galaxy albo będzie wersja light? Wiadomo że wiele osób kupuje tu stare gry no i czasem używa się do tego starych komputerów które są za słabe do nowego GG
3. Czy będzie jakiś tryb pełnoekranowy i obsługa padem?
Witajcie, mam dwa problemy z goggalaxy 2.0.
Pierwszy z nich, to nie przesyła mi znajomych z innych platform.
Druga z nich, to, że po jakimś czasie znikły gry podłączone pod stem-a. Mam tu na myśli, że nie ładuje mi gier które mam zainstalowane na stem-ie. Kiedy klikam na podłączonego steam-a pod gog 2.0 i nakierowuje na grę pisze, że nie mam podłączonej platformy steam pod gog 2.0.
Do załącznika dodaje filmik z problemem.
Niestety mam podobny problem, co snuker666. Steam, który połączyłem z GOG 2.0 ciągle się odpina. Mogę co prawda Steama ponownie połączyć, ale na następny dzień po ponownym uruchomieniu znów to samo - czyli Steam traci połączenie i GOG 2.0 nie widzi zainstalowanych gier z tej platformy i tym samym uniemożliwia ich uruchomienie. Jest to o tyle dziwne, że wszystko było OK przez dłuższy czas i gdzieś od tygodnia tak się dzieje. Dodam, że z inną platformą Origin nie ma problemów. Liczę na to, że wyjdzie jakaś aktualizacja naprawiająca to i tamto:-). Moglibyście też dodać możliwość pisania na forum bezpośrednio z GOG 2.0.
Post edited January 15, 2020 by Zuchwalec