Oferta tygodnia: Przygodówki i katalog Retroism do -90%!

Wskaż. Kliknij. Przejmij stery!
Okres wyprzedaży już się skończył, więc uczcijmy ten moment... dwoma ofertami tygodnia! Pierwsza powstała z myślą o poszukiwaczach przygód, którzy nie mogą przestać wskazywać i klikać. Osoby z bardziej zbilansowaną dietą gamingową znajdą dla siebie kilka smacznych kąsków w przecenionym katalogu Retroism.
Mowa między innymi o nowatorskich tytułach Sida Meiera takich, jak Colonization, Pirates! Gold Plus oraz Covert Action. Mamy też ekscytującą strzelankę Slave Zero, przedstawicieli wagi ciężkiej z gatunku gra akcji/strategia Uprising 1 i 2 oraz brutalną strzelankę Eradicator.
Czy wspomnieliśmy, że duch przygodówek jest tutaj niesłychanie silny? Bo tak właśnie jest: The Last Door (sezony 1 i 2), saga Broken Sword, Downfall: Redux, 2046: Read Only Memories, The Inner World: The Last Wind Monk, a do tego oczywiście trylogia Syberia - to tylko niektóre z opcji, z których możecie skorzystać, jeśli chcecie spędzić czas, rozwiązując zagadki, prowadząc rozmowy lub po prostu odkrywając fantastyczne historie.
Oferta na gry przygodowe oraz katalog Retroism obowiązuje do 22 stycznia, godz. 23:59.