Najbardziej pożądane gry: Ponad 150 gier do -85%

Ponad 150 tytułów do 85% taniej w promocji na gry najczęściej dodawane do listy życzeń.
Zmyślony przez nas sondaż wskazuje, że długa lista życzeń jest kluczem do szczęścia każdego gracza. A skoro tak, to na GOG.com uruchamiamy wyprzedaż ponad 150 gier najczęściej dodawanych do listy życzeń przez naszych użytkowników.
Posiadanie listy życzeń może się opłacać. Da ona celne wskazówki prezentowe znajomym, rodzinie i bogatym nieznajomym z Internetu. Wygodnie prześlesz ją do wszystkich swoich kontaktów, a podczas wyprzedaży (na które wszyscy przecież czekamy) Twój ulubiony sklep z cyfrowymi grami na PC powiadomi Cię o najlepszych ofertach. Czuj się powiadomiony!
Co zatem dominuje na listach życzeń naszych użytkowników?
Na pierwszym miejscu mamy Wiedźmina 3: Dziki Gon i dodatki do niego! Zgarnij kompletną Edycję Gry Roku z 60% rabatem albo kontynuuj historię w dodatkach Serca z kamienia oraz Krew i wino - obu są przecenionych o 50%.
Zaraz za Wiedźminem mamy Planescape: Torment - edycja rozszerzona tego legendarnego RPG jest teraz dostępna z 67% rabatem. A na miejscu trzeciem definiujące gatunek RPG Baldur’s Gate II w edycji rozszerzonej tańszej o 75%.
Naszej społeczności nie można omówić dobrego gustu do gier, dlatego w promocji na najbardziej pożądane gry mamy również Divinity: Original Sin 2 (-15%), Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura (-35%), Darkest Dungeon (-60%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-75%), SUPERHOT (-50%), Deus Ex (-85%) i ponad sto innych tytułów!
Najwyższa pora zamienić listę życzeń na listę gier w bibliotece - promocja na najbardziej pożądane gry trwa tylko do 23 kwietnia, do północy.