It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Nasza wyprzedaż na Black Friday trwa w najlepsze! Znajdziecie w niej ponad 4000 tytułów z przecenami sięgającymi nawet do -90%.

To jednak nie wszystko. Specjalnie dla Was, razem z KRUX, zaplanowaliśmy konkurs, w którym możecie zgarnąć ekstra podkładki pod myszkę Space Carpet Max oraz pakiety gier GOG zawierające A Plague Tale: Requiem, Chernobylite, Dorfromantik, Mount & Blade II: Bannerlord i Frostpunk!

Aby zdobyć te super nagrody wystarczy, że odpowiedziecie nam na jedno, proste pytanie:

Dlaczego to właśnie Tobie przyda się nowa podkładka Space Carpet Max?

Nagrodzimy 3 najbardziej przekonywujące odpowiedzi, na które czekamy do 4 grudnia, do godziny 23:59. Możecie ich udzielać zarówno tutaj, jak i pod naszym postem na Facebook’u.

Pełny regulamin znajdziecie natomiast w komentarzu poniżej. Powodzenia!
Na szybko przychodzą mi do głowy trzy powody, dla których przygarnąłbym ten magiczny dywan :)

1) Idzie zima, robi się chłodno. Wszyscy martwią się o kotki i pieski, a ja się pytam co z tymi biednymi myszami, które nam tak wiernie służą? Chciałbym, aby moja także miała miejsce na figlowanie oraz odrobinę ciepła i spokoju. Jak patrzę na rozmiar tej podkładki to pewny jestem, że miejsca na zabawę na pewno jej nie zabraknie. Będzie mogła brykać jak patataj na pobliskiej łące :)

2) Skończą się problemy, że tu nie wlazł przysłowiowy head, bo mysz zawisła na mojej małej podkładce. Tu mi się źle kliknęło w Europa Universalis i zamiast sojuszu z Litwinami, doprowadziłem do wojny z Węgrami. Koniec wymówek, że ręka się omskła, że myszka za wolno śmiga po blacie. Będzie teraz w pełni kontrolowany poślizg i szybkie, sprawne ruchy jakich wcześniej nie było. Teraz na pewno wygram! … A ja nie to trzeba będzie poszukać innej wymówki..

3) Patrzę na ten dywanik i przypominają mi czasy dzieciństwa, kiedy też mieliśmy coś, co wyglądało jak dywan na ścianie. Wtedy chyba była moda - motyw z dwoma pędzącymi koniami. Może więcej osób to kojarzy, bo było to wtedy bardzo popularne. Może to głupio wyglądało, ale kiedy o tym pomyślę - pojawia się pewnego rodzaju sentyment. Czasy, kiedy człowiek był dzieciakiem, żyło się tak beztrosko, bo rodzice się wszystkim zajmowali. Gry nie były tak odjechane, a mimo to dawały ogromną radość. Zresztą w domu się nie przelewało więc nadmiaru tych gier też nie było. Za to czasu na nie było dużo więcej… więc i człowiek doceniał każdy detal jakoś tak bardziej. Ahh.. :)
Podkładka pasuje idealnie do mojego dywanu na ścianie.
Celem zaoszczedzenia miejsca w niewielkiej sypialni przykręciłem sobie deskę do łóżka pionowo na środku u dołu, a do deski monitor. Zainspirowany obrazkiem żaby która zimuje w łozku prawdopodobnie w wełnianych kalesonach , przygotowuję się tak samo by zaoszczędzić na ogrzewaniu. W bibliotece jest ciepło ale wolę grać w domu. Kontroler ma drugi kabel, a klawiatura nie ma wcale. Mysz niestety, ślizga się bardzo i w grze dochodzi zbyt szybko do końca ekranu lub wcale się nie rusza. Odpowiednia podkładka pomoże ustabilizować ruchy myszy. Dziękuję! Nie biorę udziału ale wykorzystam Państwa pomysł!
Zamiast rzucać przedmiotami, kiedy nie wychodzi mi rozgrywka w grze. To bym rzucał dywanem patrząc, jak on lata. Prawdopodobnie bym się odstresował i zaoszczędził na sprzęcie do grania :P.
Dlaczego to właśnie ja miałbym wygrać w konkursie? Ponieważ w końcu mógłbym mieć najbardziej oryginalną podkładkę pod mysz w pracy i przywołać w pracy "na dywanik" szefa, taka zamiana ról :) Czyż to nie jest piękne?
Mieszkam z rodziną w ciasnym mieszkanku, i mój laptop stoi w pokoju dziennym, gdzie bardzo rzuca się w oczy. Mając taki dywanik mógłbym przykryć nim komputer, i postawić na to wazonik z kwiatkiem. Kamuflaż zrobiony, żona zadowolona brawo ja. Wieczorem ściągam kamuflaż i ogień.
Z taką podkładką gra w Stalkera byłaby jeszcze bardziej klimatyczna :)
Mieszkam w kamienicy, zima idzie sroga, a nie mam dywanu. (:
Syn powiedział, że "takim lutem by się fleksował i na niej miałby więcej fragów, ale cały ten konkurs jest sus". Tłumaczę, jeśli ktoś nie rozumie: "moja stara podkładka jest tak zniszczona, że wstyd, a ten konkurs jest super".
Nie mam szczęścia i cokolwiek bym nie napisał, to i tak nie wygram. Ale zawsze możecie mnie zaskoczyć.
Chwilowo mysz jeździ po wycieraczce - jest szorstka. Dywan byłby miłą odmianą. :)
Jestem marynarzem. Dzięki tej podkładcę, będę czuł swojski klimat na całym świecie.
Z jakiegoś powodu moja obecna podkładka zaczęła się topić w jednym miejscu, więc taka podkładka typu dywan by się przydała :)
dawno nic nie wygrałam ani nie dostałam kciuka w górę od wszechświata, a przydałaby mi się dawka serotoniny, więc byłoby fajnie, pozdro wszystkim 10/10 konkurs
Zedytuję swoją wiadomość zatem, ponieważ chciałem napisać coś humorystycznego, coś w stylu Malcolma XD, ale rozumiem że ile ludzi, tyle poczucia humoru, więc nie będę specjalnie się wysilał tylko bardzo konkretnie odpiszę na pytanie konkursowe - TO MÓJ OFICJALNY KOMENTARZ KONKURSOWY:

"Dlaczego to właśnie Tobie przyda się nowa podkładka Space Carpet Max?"

Dlaczego przydałaby mi się podkładka? Ponieważ wygląda bardzo atrakcyjnie, zakładam zatem iż jest wykonana z wysokiej jakości materiału. Zdjęcie promujące konkurs przykuło moją uwagę, wszedłem i zobaczyłem że jest do wygrania ten atrakcyjny komputerowy atrybut "gracza". Moja podkładka ma swoje lata, więc z przyjemnością zamieniłbym ją właśnie na tę, do wygrania!
Post edited November 29, 2022 by toshi650