It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Nasza wyprzedaż na Black Friday trwa w najlepsze! Znajdziecie w niej ponad 4000 tytułów z przecenami sięgającymi nawet do -90%.

To jednak nie wszystko. Specjalnie dla Was, razem z KRUX, zaplanowaliśmy konkurs, w którym możecie zgarnąć ekstra podkładki pod myszkę Space Carpet Max oraz pakiety gier GOG zawierające A Plague Tale: Requiem, Chernobylite, Dorfromantik, Mount & Blade II: Bannerlord i Frostpunk!

Aby zdobyć te super nagrody wystarczy, że odpowiedziecie nam na jedno, proste pytanie:

Dlaczego to właśnie Tobie przyda się nowa podkładka Space Carpet Max?

Nagrodzimy 3 najbardziej przekonywujące odpowiedzi, na które czekamy do 4 grudnia, do godziny 23:59. Możecie ich udzielać zarówno tutaj, jak i pod naszym postem na Facebook’u.

Pełny regulamin znajdziecie natomiast w komentarzu poniżej. Powodzenia!
Latający dywan mógłby sam obsługiwać myszkę w FPSach, a mi pozostałoby tylko poruszanie się. Może w końcu szło mi dobrze.
Na pytanie dlaczego mnie należy się podkładka Space Carpet Max odpowiem przewrotnie: zawsze miałem w sobie coś z z tureckiego sprzedawcy dywanów i Alladyna zdobywającego przestworza o gołym laciu ( pamięć może mnie mylić, ale on chyba nie miał obuwia?), dlatego też moja ręka na zmianę ze stopą będą z pewnością czuły się jak w domu (nie, proszę nie wyobrażajcie sobie tego).
Bo jestem fanem Prince of Persia i wreszcie byłoby mi ciepło w palce.
Post edited November 30, 2022 by PE3S
Nikt tak nie czochra myszką dywanów jak ja.
Uratujcie myszkę! Dajcie nowe, wspaniałe życie dywanowi, na które zasługuje każdy dywan do czochrania myszką.
Czochrałbym.
Dlaczego to właśnie Tobie przyda się nowa podkładka Space Carpet Max?

Bo jej nie mam. Naprawdę :)
Dlaczego?
Otóż...
Wszyscy żyjemy w pędzie codziennych obowiązków, jedna z odskoczni to granie w gry komputerowe z poszanowaniem dla pozostałego sprzętu tj. myszka, bo po co ma się niszczyć jak na grudzie jak może posuwać po wspomnieniach.

'Ale jakich wspomnieniach? O co chodzi?!'

Czy tylko ja mam memiczne zeszklone oczy na widok tego dywanu? Tosz Wietnam przy tym to mały pikuś, niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie spędzał godzin na dywanie u dziadków właśnie z takim wzorem w towarzystwie kliku samochodów i klocków, to właśnie małe wspomnienie i powrót do dzieciństwa i pięknych beztroskich czasów.

'Ale okej...hola hola...dlaczego Ty?'

A właśnie dlatego, że fajnie czasem wrócić na chwile do fajnych czasów i zdać sobie sprawę z obrotu spraw, ha ! Kiedyś zabawkami po większym puchatym odpowiedniku a dziś ze zdalnymi grami i przygodami jako odskocznia i miły dodatek do gorącej czekolady w bezśnieżnych ale zimnych wieczorów.
Lubię latać.
Odlatuję za każdym razem, kiedy sobie pogrywam.
Czym lepsza gierka, tym bardziej odlatuję.
Zwykle lecę tak bardzo, że kończy się to upadkiem: spada myszka z podkładki i ja spadłem już z każdego dywanu, wszystkich wykladzin i wycieraczek w okolicy mojego grania.
Ten zestaw to jedyna, możliwa dla mnie, szansa, bym poleciał na dywanie w kosmos na maxa, jak sama nazwa wskazuje.
Jeśli grając odlecę na orbitę, to w stanie nieważkości, ani myszka, ani ja, z dywanu już nie spadniemy.
Proszę o pomoc, albowiem bez niej spadnę z dywanu kolejny raz i tak się omsknę następnym razem, że wyląduję na dnie Rowu Mariańskiego, a jak same dźwięki tonięcia ("ból ból ból ból ból") wskazują, utonięcie jest bolesne - w szczególności, kiedy toniesz po upadku z dywanu bez myszki, a w głowie jeszcze nie skończyłeś grać.
No motywowałbym jakoś zdobycie tej podkładeczki... Ale w sumie, to ja taki dywan planuje mieć w aucie, a wspomniana podkładka, raczej wyląduje na ścianie udając arras, niż pod laptopem :D

Ale z chęcią przytuliłabym zestaw gier.. Niby większość nie w moim klimacie, ale Charnobylite, to jest mój konik..
A w sumie, dajcie mi dzicz i kuźnie, i mi wystarczy :D
A więc pytacie mnie, dlaczego to właśnie ja mam dostać podkładkę Space Carpet Max? Urodziłem się na wschodzie wiele wiosen temu. Nie dane było mi przeżyć błogiego dzieciństwa, jeszcze jako pacholę nieumiejące pisać i czytać musiałem codziennie wyruszać do lasu i rąbać drewno. Nie trudno się domyślić, że przez to moje dłonie mają teraz Maxymalny rozmiar, a więc teraz myszka, jak i podkładka do niej musi być odpowiednich rozmiarów. W domu zazwyczaj było zimno. Prawie całe narąbane drewno szło na sprzedaż, a jedyną izolacją od mrozu były dywany porozwieszane na ścianach. Nawet nie pamiętam, skąd matka je przytargała pewnego dnia, ale dziękowałem jej za to wielokrotnie, bo byśmy chyba pozamarzali. Moje życie było monotonne i trudne, ale pewnego dnia pojawiła się okazja, by wyruszyć w podróż za pracą. Przyszedł do mnie Vasilij, człowiek, któremu zawsze sprzedawałem drewno i powiedział:
- Słuchaj no, nie chciałbyś zarobić lepszych pieniędzy?
- Ano chciałbym, co mam robić?
- U nas powoli lasy się kończą, to i roboty zaraz nie będzie. Ale ale, pono bogole chcą kolonizować Marsa, więc i budować będą na potęgę. Jak zabierzemy się dość wcześnie, to my będziemy dostarczać im drewno ścięte prosto na miejscu.
- Niby dobry pomysł, ale są tam w ogóle jakieś lasy?
- A jak ludzi nie ma to kto by je powycinał? Dziki? Muszą być. Pakuj się i jedziemy za tydzień.

Tydzień później byłem już w rakiecie kosmicznej zbudowanej ze starego Kamaza, traktora i reaktora jądrowego, który jeden z sąsiadów trzymał w szopie. Lecieliśmy na Marsa, ale okazało się, że system nawigacji Kamaza coś pochrzanił i obraliśmy kurs na układ Alfa Centauri. W rakiecie nie ma drzew, na szczęście odkryłem gry komputerowe i gram w nie od czasu, jak wystartowaliśmy. Niestety nie znalazłem żadnej podkładki pod mysz od komputera podkładowego, ale odkryłem Wasz konkurs. Jeśli Space Carpet Max nie została stworzona specjalnie z myślą o mojej historii, to nie wiem, jak inaczej powstała.
Dajcie mi podkładkę Carpe
Ktoś mi ukradł jedną z skarpet
Swe żądania mi zostawił
Czym na max mnie rozbawił
Chciał ode mnie coś swojskiego
A najlepiej codziennego
Bo jak w liście mi wyjawił
On z kosmosu tu się zjawił
Wtem na konkurs gog-a wpadłem
Rozwiązanie tym znalazłem
Bym miał na co się wymienić
I swe życie tym odmienić
Skarpet parę znowu mieć
Konkurs wygrać muszę chcieć
Potrzebuję tą podkładkę, bo będę grał w grę Prince of Persia :-)
Drodzy, podkładki znalazły swoje domy i już niedługo wyruszą w drogę. Zapewne, ciekawi jesteście do kogo, tak więc pora ogłosić wyniki konkursu z KRUX:

pawel-t - gratulujemy!

Łukasz K.
Konrad K.

Odpowiedzi były bardzo dobre i ogromnie żałujemy, że nie mamy więcej nagród do rozdania. Obserwujcie koniecznie Forum, bo być może pojawią się jeszcze podobne zabawy :)
Gratulacje dla zwycięzców :) i dobrej zabawy myszą na nowej podkładce!

Chwała pokonanym ;)
Nie spodziewałem się :) Ciekawe co na to to moja druga połówka...

Najwyżej rozłożę dywan i zaśpiewam - "mój jest ten kawałek podłogi..." :D


Dziękuję za wyróżnienie :)
Post edited December 12, 2022 by pawel-t
Gratulacje! Niezła zadyma. Przednie dywany.