It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
high rated
Na Amazonie jest promocja w której możesz wykupic sobie amazon Prime za 49 zł na rok. Dostajesz za to dostęp do filmów i seriali a takze do kodów do gier. W tym miesiącu do Ghostrunnera na Gogu:) Przetestowałem działa:)

A i pierwszy miesiąc próbny za darmo:)
Jakby ktoś taki kod dostał i nie miał co z nim zrobić to może mi wysłać. :D
avatar
Lexor: ...
Zobaczymy, co się da zrobić ;)
avatar
ciemnogrodzianin: Zobaczymy, co się da zrobić ;)
"Polecam tego Allegrowicza!" xD Dziękuję. :)
Wiadomo coś na temat przyszłych kodów?

"Śledź Prime Gaming w nadchodzących miesiącach! GOG i 505 Games mają dla ciebie jeszcze więcej niespodzianek w zanadrzu"
(listopad/grudzień)
avatar
Leuu: Wiadomo coś na temat przyszłych kodów?

"Śledź Prime Gaming w nadchodzących miesiącach! GOG i 505 Games mają dla ciebie jeszcze więcej niespodzianek w zanadrzu"
(listopad/grudzień)
To dobre jest:) Fajno ze do New Worda tez dodaja jakies pierdolety.
Dziś przyszedł do mnie newsletter z GOGa 'Thank you for redeeming Ghostrunner on GOG!', który zawierał kod na DLC z Kataną*. Jeśli komuś by zależało na tym DLC, to chyba powinien mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie tego typu wiadomości od GOGa przed uaktywnieniem kodu na Ghostrunnera.

*) Informacja jak uaktywnić broń w grze: 'In order to gain access to your Katana, you need to complete Level 2: A Look Inside. After that, Katana will be available in the "Armory" section.'
Tak na marginesie mówiąc, 50 zł za rok Amazon Prime, to rewelacyjna oferta. Sam prawdopodobnie wykupię, bo żal nie skorzystać. Już sam klucz na Ghostrunnera na GOG-u jest wart właśnie tyle. Grę co prawda już mam w bibliotece i kodem z kimś się podzielę, ale i tak oferta jest zbyt dobra, żeby z niej nie skorzystać. :)
avatar
Sarafan: Tak na marginesie mówiąc, 50 zł za rok Amazon Prime, to rewelacyjna oferta. Sam prawdopodobnie wykupię, bo żal nie skorzystać. Już sam klucz na Ghostrunnera na GOG-u jest wart właśnie tyle. Grę co prawda już mam w bibliotece i kodem z kimś się podzielę, ale i tak oferta jest zbyt dobra, żeby z niej nie skorzystać. :)
Oferta fajna.Pobralem sobie jakies kody do WOT i New Worda takze git:)
avatar
Sarafan: 50 zł za rok Amazon Prime, to rewelacyjna oferta
Za pierwszy rok. Ciekawe ile będzie później? 250? 350? :|
avatar
Kerebron: Za pierwszy rok. Ciekawe ile będzie później? 250? 350? :|
Ile by nie było. :) Nikt przecież nie zmusza do wykupywania subskrypcji na dłużej. A przez rok można się nagrać i naoglądać do oporu. Ogólnie jestem miło zaskoczony ofertą cenową i jeszcze miesiąc za darmo.
Post edited October 16, 2021 by Sarafan
Na drugim kanale arhn.eu zajmującym się tematyką sprzętową prowadzący powiedział, że taka usługa Prime w Wielkiej Brytanii kosztuję tam 70 funtów. Amazon po prostu chce wykrwawić lokalną konkurencję, zaś niską cenę może utrzymywać nawet rzez parę lat, bo może to sobie potem odbić z nawiązką z zyska innych krajów.
Post edited October 16, 2021 by goliat17
avatar
goliat17: taka usługa Prime w Wielkiej Brytanii kosztuję tam 70 funtów
Czy dobrze rozumiem, że promocja (różnoważna podanym tutaj 50 PLN) nie odnosi się do całego rynku nabywczego?
W Niemczech Amazon Prime kosztuje 8 Euro na miesiac.
A roczny abonament to chyba 70 Euro.
Post edited October 16, 2021 by mihuk
avatar
goliat17: Na drugim kanale arhn.eu zajmującym się tematyką sprzętową prowadzący powiedział, że taka usługa Prime w Wielkiej Brytanii kosztuję tam 70 funtów. Amazon po prostu chce wykrwawić lokalną konkurencję, zaś niską cenę może utrzymywać nawet rzez parę lat, bo może to sobie potem odbić z nawiązką z zyska innych krajów.
A jaką tu mają lokalną konkurencję? Ipla? Player? Jeśli mówimy o Amazon Prime Video, to może i tak, ale Amazon Prime obejmuje zarówno Video, jak i Gaming, a także Twitcha. No i darmowe dostawy na samym Amazonie. To sprawia, że to trochę inny segment rynku, bo i usługa jest bardziej kompleksowa. Ale tak po prawdzie, to nawet za samo Prime Video, te 50 zł za rok jest śmieszną kwotą, jeśli weźmiemy pod uwagę, co jest w ofercie. Więc tutaj może faktycznie chcą mocno uderzyć w konkurencję. Najwięcej może stracić Netflix, którego cennik nagle stał się kompletnie nieatrakcyjny.