It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Ogólnie w te Święta obrodziło w efektowne podarunki na GOG.
Ciekaw jestem, czy te kosztowne giveawaye mają szansę skonwertować się w kolejnych miesiącach na wzrost liczby użytkowników i realny wzrost platformy i jej wyników.
No pięknie. W jedynkę nie grałem ale w takim razie zacznę od dwójki :⁠-⁠)
avatar
ciemnogrodzianin: Ogólnie w te Święta obrodziło w efektowne podarunki na GOG.
Ciekaw jestem, czy te kosztowne giveawaye mają szansę skonwertować się w kolejnych miesiącach na wzrost liczby użytkowników i realny wzrost platformy i jej wyników.
To nie tylko GOG ponosi koszty takich prezentów. Swoje dokłada też Amazon, a pewnie w niektórych przypadkach także wydawca. Więc nie przesadzajmy z tymi kosztami. :)
avatar
pawel-t: No pięknie. W jedynkę nie grałem ale w takim razie zacznę od dwójki :⁠-⁠)
A ja bym sugerował jednak zacząć od jedynki ze względów fabularnych. :) Aktualnie kosztuje ona niewiele ponad 20 zł.
Post edited December 28, 2022 by Sarafan
Czy GOG został jedyną zewnętrzną platformą w Prime? Bo na Origin przestali dawać w lipcu (pewnie mieli umowę na rok z EA), ale na Epic chyba też ostatnio nic. Ciekawe co dalej, bo to czwarty miesiąc z rzędu i same porządne tytuły. Choć przed rokiem też była seria, a potem trochę posuchy.
avatar
ssling: Czy GOG został jedyną zewnętrzną platformą w Prime? Bo na Origin przestali dawać w lipcu (pewnie mieli umowę na rok z EA), ale na Epic chyba też ostatnio nic. Ciekawe co dalej, bo to czwarty miesiąc z rzędu i same porządne tytuły. Choć przed rokiem też była seria, a potem trochę posuchy.
Na to wychodzi. Seria Metal Slug i pozostałe na samego Amazona na ktòrym to rośnie biblioteka gier bo jak tu nie kliknąć.

Trochę było mi przykro i czułem się dishonored, że nic na święta a tu Dishonored 2. To daje do myślenia teraz, że ta współpraca będzie się pogłębiać. Amazon potrzebuje sojusznika we wschodniej Europie... przepraszam! Oczywiście, że środkowej geograficznie.

Gog z Amazonem są jak człowiek z symbiotem xD Venom i Eddie, razem mogą całkiem sporo : ) a Eddie okazał się spoko Ziom a Venom dzięki Eddiemu też. Co Ty opowiadasz? Zdecydowanie za dużo amerykańskich filmów. Może i tak. Mógłby być Venom 3 na Amazonie jak ratują we dwójkę planetę przed... Czymś ciekawszym niż w dwójce bo było trochę kiczowato. Ale za to dwójka Dishonored zapowiada się bardzo ciekawie.

Dziękuję za grę !
Post edited December 28, 2022 by user deleted
avatar
Seb7.9: To daje do myślenia teraz, że ta współpraca będzie się pogłębiać.
I chyba tak się dzieję, bo do oferty styczniowej dołączają kolejne 2 tytuły na GOG: The Evil Within 2 i Beat Cop.
Oferta styczniowa, aż 2 gry na goga! A cały czas można jeszcze odebrać Dishonored 2!

The Evil Within 2 (GOG)
Beat Cop (GOG)
Chicken Police - Paint it RED!
Lawn Mowing Simulator
Breathedge
Faraway 2: Jungle Escape

https://youtu.be/B6PwthkFyEQ
Pięknie, kolejny tytuł ograny na GOG będzie :)
Fajnie ze to dalej rozwijaja:)Baza ludzi na amazonie chyba jest calkiem spora,wiec szansa ze jakis procent zostanie na gogu:)
avatar
Gotrekus: Fajnie ze to dalej rozwijaja:)Baza ludzi na amazonie chyba jest calkiem spora,wiec szansa ze jakis procent zostanie na gogu:)
Ja liczę na to, że dzięki tej współpracy więcej wydawców i ludzi przekona się do goga. Choć taki Dishonored 2 i Evil Within 2 mam na Steamie to od razu przytuliłem wersje gog, brak drm to jednak duży plus tego serwisu.
integracja z amazonem jest dostępna, chociaż z goga nie można jej znaleźć
https://github.com/gogcom/galaxy-integrations-python-api/issues/198
Następną grą z Amazon Prime z kodem dla GOGa będzie prawdopodobnie TES: Morrowind.

źródło 1: https://www.gog.com/forum/general/the_gog_community_gifting_thread/post21366
źródło 2: https://www.gogdb.org/product/1432185303
Post edited January 25, 2023 by Lexor
avatar
Lexor: ...
Taaaak! :D
Byłoby świetnie.
Morrowinda już mam. Może pociągną serię i za miesiąc dadzą Oblivion albo Skyrim ;) Tak, skusiłem się jakiś czas temu na Amazona ze względu na GOGa (i cenę oczywiście). A to dzięki info z forum :)
Obliviona już rozdawali. Nie przypominam sobie, żeby na amazonie były powtórki. Może kilka gier SNK po 3 latach się powtórzyło.