It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
Sulibor: ...
Bosko :D
avatar
ciemnogrodzianin: 1. Co w przyszłym roku? Czy GOG w Prime to stałe zjawisko czy to się skończy z grudniem? Dla dwóch gier chyba sobie odpuszczę, ale dla dwunastu... :)
Tego chyba nikt nie wie, ale sporo wskazuje na to, że deal jest między Amazonem i 505 Games (wydawca Ghostrunnera i Controla), a nie samym Gogiem. To by znaczyło, że grudniową grą będzie coś z tej puli i raczej bym się nie napalał na przyszłe miesiące, ale kto wie.

avatar
ciemnogrodzianin: 2. Cebulowe pytania: W tej usłudze okres płatności – inaczej niż np. w Humble Monthly – nie musi się pokrywać z momentem udostępnienia gier, prawda? Czy dołączając w połowie listopada na darmowe 30 dni można de facto zgarnąć obydwa GOG-owe klucze – za listopad i za grudzień? (:
Gry są dostępne przez cały miesiąc i czas dołączenie nie ma znaczenia, może być na ostatnią chwilę. Ja się cały czas waham, bo tak naprawdę to te gry mnie średnio kręcą. Ghostrunner chyba nie moja bajka, Control by musiał czekać na wymianę sprzętu, jakby tak w grudniu dali Bloodstained to bym brał. Żeby jescze chociaż klucze Steam dawali, bo te na Origina czy Epic są dla mnie bezwartościowe.
avatar
Sulibor:
Akurat w przypadku odbioru gry goga nie trzeba łączyć z Amazonem. Wyświetla się klucz, który należy wpisać na https://www.gog.com/redeem.

avatar
ciemnogrodzianin:
Nic nie wiadomo, może być tak, że te 3 gry od 505 będą jedynymi na goga.
Miałem już HBO i Netflixa, Amazon jest dla mnie całkowitą zagadką jeśli chodzi o filmy/seriale. Ale za cenę 49 zł na 13 miesięcy ( w tym 1 darmowy), to nikt nie ma podjazdu.
Jedyny mankament dla mnie to udostępnienie swojej karty kredytowej, czego staram się unikać, ale ja nawet przy takiej ofercie musiałem ulec :P

avatar
Sulibor:
Gry są dostępne czasowo aktualnie Ghost Runner można odebrać do 1 listopada i tak jak piszecie pewnie będzie można wziąć darmowy miesiąc liczony od momentu aktywacji, żeby pokryło się to z 2 grami.
W moim banku póki co zablokowano transakcję z Amazonem na 0 zł. Jak będzie dalej czy za miesiąc ściągną całą kwotę (49zł) nie wiem :)
avatar
Sulibor:
avatar
nowy: Akurat w przypadku odbioru gry goga nie trzeba łączyć z Amazonem. Wyświetla się klucz, który należy wpisać na https://www.gog.com/redeem.

avatar
ciemnogrodzianin:
avatar
nowy: Nic nie wiadomo, może być tak, że te 3 gry od 505 będą jedynymi na goga.
Miałem już HBO i Netflixa, Amazon jest dla mnie całkowitą zagadką jeśli chodzi o filmy/seriale. Ale za cenę 49 zł na 13 miesięcy ( w tym 1 darmowy), to nikt nie ma podjazdu.
Jedyny mankament dla mnie to udostępnienie swojej karty kredytowej, czego staram się unikać, ale ja nawet przy takiej ofercie musiałem ulec :P

avatar
Sulibor:
avatar
nowy: Gry są dostępne czasowo aktualnie Ghost Runner można odebrać do 1 listopada i tak jak piszecie pewnie będzie można wziąć darmowy miesiąc liczony od momentu aktywacji, żeby pokryło się to z 2 grami.
W moim banku póki co zablokowano transakcję z Amazonem na 0 zł. Jak będzie dalej czy za miesiąc ściągną całą kwotę (49zł) nie wiem :)
Dziekuję za informacje.
No i potwierdziło się, że kolejna gra do odebrania w Prime Gaming, to Control Ultimate Edition. Jest to kolejna gra, którą zakupiłem wcześniej. :D Nie mam jak na razie szczęścia, ale poczekamy, co będzie dalej. :)

PS Dragon Age: Inquisition na Originie też mam. :D
Ja w sumie powtórzę to co napisałem wcześniej: jakby ktoś taki kod dostał i nie miał co z nim zrobić to może mi wysłać. :D

EDIT: Bardzo dziękuję anonimowemu dawcy! :)
Post edited November 02, 2021 by Lexor
Wiesz, że możesz te gry mieć korzystając z 30 dniowego triala. Wcześniej trial był tylko na 7 dni na prime video, teraz jest "pełny". Trzeba podpiąć kartę, którą możesz wykasować zaraz po pełnym uruchomieniu triala. "Nowy" 30 dniowy trial powinien zadziałać nawet jeśli kiedyś korzystałeś z tego 7 dniowego.

Najlepiej poczekać około tygodnia, żeby spokojnie odebrać sobie też grudniowe gry.


ps
Nie mogę znaleźć możliwości opłacenia roku prime od razu przy aktywacji triala. Wolałbym to opłacić teraz, zamiast czekać aż po 30 dniach mi to sami pobiorą. Jest gdzieś taka opcja?
Czy w tym prime gaming dostęp do gier z poprzedniego miesiąca od razu przepada czy to ja nie mogę znaleźć jak ze wszystkim na super intuicyjnych stronach amazonu? Chodzi o to, że miałem tam Squadrons (kliknąłem "claim", ale klucza sobie nie zapisałem myśląc, że będzie w jakiejś bibliotece) i teraz już nigdzie tego nie widzę, a klucz był ważny chyba do 4 listopada. Nic wielkiego, bo i tak chciałem go rozdać.
avatar
ssling: Czy w tym prime gaming dostęp do gier z poprzedniego miesiąca od razu przepada czy to ja nie mogę znaleźć jak ze wszystkim na super intuicyjnych stronach amazonu? Chodzi o to, że miałem tam Squadrons (kliknąłem "claim", ale klucza sobie nie zapisałem myśląc, że będzie w jakiejś bibliotece) i teraz już nigdzie tego nie widzę, a klucz był ważny chyba do 4 listopada. Nic wielkiego, bo i tak chciałem go rozdać.
Po odebraniu kodu jeśli go nie wykorzystujesz albo chcesz użyć później warto go sobie zapisać, szczególnie że bardzo łatwo jest go sobie skopiować. I tak po tym jak pojawia się nowa oferta to stara wraz z kodem znika i nie ma możliwości odzyskania.

A co do listopdowej oferty to mi przypadła do gustu. Wszystkich trzech "dużych" gier jeszcze nie miał... eee... Znaczy Control miałem z darmowego rozdawnictwa Epica, ale tam była podstawowa wersja bez dodatków, a tutaj jest Ultimate Edition. I choć niestety póki co Control na moim komputerze nie działa to jednak poczeka na upgrade, a w międzyczasie całkiem miło gra mi się w tego Dragon Age: Inquisition.
avatar
ssling: Czy w tym prime gaming dostęp do gier z poprzedniego miesiąca od razu przepada
Pewności nie mam, bo mogło to się zmienić. Dawniej miałeś dostęp do zebranych w poprzednich miesiącach gier za pomocą aplikacji, nie pamiętam czy była tam możliwość sprawdzenia też kodów, ale aplikację podobno od tamtego czasu rozbudowali (przy okazji chyba wsadzili w nią i gry swój drm - wcześniej była potrzebna tylko do ściągania gier), więc jeśli gdzieś to może być, to tylko w tej aplikacji.
Post edited November 02, 2021 by topolla
Prawdopodobnie grudniową grą na goga będzie Journey to the Savage Planet: https://www.gog.com/game/journey_to_the_savage_planet
Attachments:
505.jpg (140 Kb)
Jak dla mnie lipa. Liczyłem na Bloodstained.

Z tych trzech gier tylko Control mnie interesuje.
avatar
nowy: Prawdopodobnie grudniową grą na goga będzie Journey to the Savage Planet: https://www.gog.com/game/journey_to_the_savage_planet
Czy to wynika z tego obrazka co dołączyłeś? Pytam, bo widzę tam też inne gry.
Post edited November 22, 2021 by Lexor
avatar
Lexor:
To będą gry dostępne na różne platformy. Póki co można być pewnym tej gry co wymieniłem, bo zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miały na gogu wylądować 3 gry od studia 505 games i to by się zgadzało po Ghostrunner i Control. Reszta gier to domysły, NFS możliwe, że na Originie. Reszta na Epic/Steam/Amazona.
NFS na 100% Origin to już było dawno potwierdzone i EA ma deal z Amazonem, FM pewnie Epic, reszta Amazon.