It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Kluczowe pytanie, to czy GOG będzie obecny w kolejnych miesiącach.
Jak rozumiem nie dowiemy się wcześniej niż w przyszłym roku? I raczej prawdopodobieństwo jest niskie?
avatar
nowy: To będą gry dostępne na różne platformy. Póki co można być pewnym tej gry co wymieniłem, bo zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miały na gogu wylądować 3 gry od studia 505 games i to by się zgadzało po Ghostrunner i Control. Reszta gier to domysły, NFS możliwe, że na Originie. Reszta na Epic/Steam/Amazona.
Rozumiem, że wyznacznikiem jest tutaj wydawca / producent gry, bo np. Frostpunk też jest na GOGu.
Tak, miało być 3x505.
Attachments:
Kolejny miesiąc dla mnie zapowiada się trochę lepiej, bo wreszcie są gry, których nie mam. ;) Ale już na przykład Frostpunk znowu mi się zdublował. xD Można powiedzieć, że Amazon trafia w mój gust, skoro tyle udostępnianych gier już posiadam… :)
Post edited November 23, 2021 by Sarafan
Ja chyba anuluję triala póki mogę i poczekam aż ujawnią styczniowe gry, wtedy zdecyduję i ewentualnie wezmę pod koniec grudnia. Coś czuję, że ta promocja z 49 zł po nowym roku się skończy.
Moim zdaniem nie skończy. Obstawiałbym, że chcą zbudować masę krytyczną tutaj – tylko wtedy przyciągasz sprzedawców, którzy mają szansę ściągać klientów i nakręcać spiralę. Ci, którzy byli nakręceni, już wzięli tę promocję. Teraz pora przekonywać nieprzekonanych i podkupować konkurencję, więc prędzej bym się spodziewał jakichś dodatkowych atrakcji (raczej w obrębie zawartości) a nie anulowania promocji cenowej.

Dla mnie atrakcją byłoby zagwarantowanie miejsca na kody GOG w nowym roku. Nie spodziewam się, więc też raczej anuluję po okresie próbnym. Filmowo niewiele tam ciekawego a oferta Amazona słaba.
Co obstawiacie w grudniu do odebrania?
avatar
Gotrekus: Co obstawiacie w grudniu do odebrania?
Już wiadomo, co będzie: https://www.gog.com/upload/forum/2021/11/2cebdfab1978cf205154018a4af9ce65f11e0132.jpg. :)
A na to ja jak zwykle do tyłu.Czyli albo FrostPunk albo Savage Planet.
avatar
Gotrekus: A na to ja jak zwykle do tyłu.Czyli albo FrostPunk albo Savage Planet.
Nie ma albo. Zapowiadany był kolejny tytuł od tego samego studia.
No i mamy niespodziankę! :) Tym razem są dwie gry na GOG-a: Journey to the Savage Planet i Frostpunk. Spodziewałem się, że ta druga będzie na Steama, a tu proszę... Szkoda tylko, że tradycyjnie już ją mam. ;) Ponadto jest Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na Origina i Football Manager 2021 na Epic Games Store.
Ja również Frostpunka już na GOGu posiadam, ale (też tak nawiązując do tradycji) jakby ktoś nie miał co zrobić z kodem na drugą grę to chętnie go przyjmę. :)
No to ciekawie, czyli może jednak będą gry na goga w kolejnych miesiącach.
Może będą, może nie.
Te 2 kody to faktycznie miła niespodzianka – i zarazem zagadka na przyszłość.
Mogę polecic Journey to the Savage Planet do gry co-op! Ograłam z moim chłopakiem i się ubawiliśmy. Nie wymaga jakichś wielkich skilli, więc nawet jeśli wasi mąż/żona/dzieci nie są wielkimi gejmerami, to dadzą radę.