It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wola Kyrosa niech się stanie.

Hegemon Kyros wydał nowy edykt, zgodnie z którym dwie wersje Tyranny zmieniają swe miano, jak czytamy poniżej:

- Commander Edition to teraz Standard Edition.
- Overlord Edition została nazwana Deluxe Edition (dotyczy to też Tyranny - Overlord Edition Upgrade).

Dodatkowo dostępna jest nowa wersja Gold Edition, która zawiera całą wydaną dotąd zawartość związaną z Tyranny, w tym dwa pakiety z rozszerzeniami.

Wszystkie wersje otrzymały aktualizację, która bezpłatnie dodaje Portrait Pack oraz DLC Sword and Armor.

Dla uczczenia nieskończonej mądrości Kyrosa wszystkie wersje Tyranny są teraz dostępne z rabatem 50% obowiązującym do 12 listopada, godz. 23:59. Masz jeszcze czas, aby zdecydować o swym przeznaczeniu w krainie Tiers.
avatar
Sarafan: Trochę dziwna polityka. Do czasu przecenienia Golda w niższej cenie było tylko Overlord Edition, a po kilku godzinach za sporo niższą cenę można było już wyrwać dużo bardziej dopakowanego Golda. No ale Czarny Piątek, więc rozumiem.
Jak dla mnie trochę lipa, że z takim opóźnieniem...ale sobie "wizualizuję", że właśnie o zniżkę -67% była walka ;)

Poz tym trochę mnie zastanawia dlaczego standardowa cena Golda na sztimie jest 273pln a na gogu 180pln. Podstawowa wersja gry bez dodatków, to 108pln. Tak na szybko tylko zerknąłem i chyba nie ma aż takiej różnicy w cenach dodatków.
Post edited November 23, 2018 by Leuu
avatar
Leuu: Jak dla mnie trochę lipa, że z takim opóźnieniem...ale sobie "wizualizuję", że właśnie o zniżkę -67% była walka ;)
Ci, co kupili Overlord Edition parę godzin wcześniej, zapewne poczuli się trochę nieswojo... ;)

avatar
Leuu: Poz tym trochę mnie zastanawia dlaczego standardowa cena Golda na sztimie jest 273pln a na gogu 180pln. Podstawowa wersja gry bez dodatków, to 108pln. Tak na szybko tylko zerknąłem i chyba nie ma aż takiej różnicy w cenach dodatków.
Lepszą cenę po prostu wynegocjowali. To ciekawe, bo zazwyczaj jest na odwrót. Nie to, żebym narzekał. :)
avatar
Sarafan: Lepszą cenę po prostu wynegocjowali. To ciekawe, bo zazwyczaj jest na odwrót. Nie to, żebym narzekał. :)
W sumie, to kiedyś mi jaikis materiał mignął, że niby "polski sklep, polskie ceny" albo coś mylę ;)
Steamowe 273pln jest nie do pomyślenia, kto to kupi... W sumie dla mnie to i gogowa cena jest zbyt wysoka ale potrafię zrozumieć ;)