It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wola Kyrosa niech się stanie.

Hegemon Kyros wydał nowy edykt, zgodnie z którym dwie wersje Tyranny zmieniają swe miano, jak czytamy poniżej:

- Commander Edition to teraz Standard Edition.
- Overlord Edition została nazwana Deluxe Edition (dotyczy to też Tyranny - Overlord Edition Upgrade).

Dodatkowo dostępna jest nowa wersja Gold Edition, która zawiera całą wydaną dotąd zawartość związaną z Tyranny, w tym dwa pakiety z rozszerzeniami.

Wszystkie wersje otrzymały aktualizację, która bezpłatnie dodaje Portrait Pack oraz DLC Sword and Armor.

Dla uczczenia nieskończonej mądrości Kyrosa wszystkie wersje Tyranny są teraz dostępne z rabatem 50% obowiązującym do 12 listopada, godz. 23:59. Masz jeszcze czas, aby zdecydować o swym przeznaczeniu w krainie Tiers.
Kupujcie, bo wobec przejęcia Obsidianu przez Microsoft gry tego pierwszego zapewne w przyszłości zostaną wycofane z GOG-a. Będą dopóki obowiązują aktualnie podpisane umowy. O ich wznowieniu nie ma co nawet marzyć.
Post edited November 11, 2018 by Sarafan
avatar
Sarafan: Kupujcie, bo wobec przejęcia Obsidianu przez Microsoft gry tego pierwszego zapewne w przyszłości zostaną wycofane z GOG-a. Będą dopóki obowiązują aktualnie podpisane umowy. O ich wznowieniu nie ma co nawet marzyć.
Też mam takie odczucia.Ten gównianym ms bedzie te gry z przejetych develeporow wrzucal na swoja platforme
Golda to bym przytulił, ale dla mnie i tak za drogo.
Ale sprawdzę jeszcze black friday/cyber monday może będzie taniej :)
Ogólnie ciśnienia nie mam. growa kolejka jest długaśna, jak będzie na końcu, to zapewne gdzieś znajdę taniej. Jednak do ogrywania, to lepiej bez drm, a do mania, to już mniej istotne.

Tylko takie pytanie natury technicznej, gra znika z goga, potem dostaje jekieś aktualizacje/dlc można wówczas normalnie spaczyć/dokupić dlc?
Post edited November 12, 2018 by Leuu
avatar
Leuu: Golda to bym przytulił, ale dla mnie i tak za drogo.
Ale sprawdzę jeszcze black friday/cyber monday może będzie taniej :)
Ogólnie ciśnienia nie mam. growa kolejka jest długaśna, jak będzie na końcu, to zapewne gdzieś znajdę taniej. Jednak do ogrywania, to lepiej bez drm, a do mania, to już mniej istotne.

Tylko takie pytanie natury technicznej, gra znika z goga, potem dostaje jekieś aktualizacje/dlc można wówczas normalnie spaczyć/dokupić dlc?
Na to, że Gold będzie taniej w trakcie tegorocznej wyprzedaży bym nie liczył. Ta wersja dopiero co się ukazała. Co do sytuacji z wycofaniem gry, to wszystko zależy od developera/wydawcy. Obowiązku dalszego wspierania tytułu nie ma, ale przyzwoitość nakazywałaby tak robić.
O ile się nie mylę, to prawa do marki "Tyranny" posiada Paradox Interactive, a nie Obsidian.
avatar
Frozen: O ile się nie mylę, to prawa do marki "Tyranny" posiada Paradox Interactive, a nie Obsidian.
Faktycznie, słuszna uwaga. W tym przypadku zatem ryzyko zniknięcia gry z GOG-a jest małe. Gorzej może być z Pillarsami i grami inXile.
No to nie ma ciśnienia :)
Opcja bez wsparcia gry też zachęcająco nie wyglądała, a jak nie ma "przymusu", to różnie mogło być.
Na stronie o IP należących do Microsoftu znalazły się Pillars of Eternity, ale też Tyranny. InExile też jest teraz pod skrzydłami MS, więc Wasteland i Bard's Tale do nich powędrowały. Na razie na GOGu dostępne są Shadowruny, a też należą no MS. Raczej martwiłbym się o przyszłe gry, bo te będą dostępne tylko przez ich platformę.
Post edited November 13, 2018 by m42ur
Ktoś w ogóle kupuje gry na MS Store ?
Biorąc pod uwagę, że dużo ludzi zrobiło rollback z windows 10 do 7 i nadal woli grać na windows 7.
Post edited November 15, 2018 by SzmaragdowaEnklawa
Jednak nie ma Golda w przecenie...a na sztimie jest :P (pomijam cenę, promocja jest). W sumie to -50% i tak by mi nie odpowiadało.
avatar
Leuu: Jednak nie ma Golda w przecenie...a na sztimie jest :P (pomijam cenę, promocja jest). W sumie to -50% i tak by mi nie odpowiadało.
Ale niedawno był i tutaj. W dodatku minimalnie taniej. ;)
avatar
Sarafan: Ale niedawno był i tutaj. W dodatku minimalnie taniej. ;)
Teraz, to może minimalnie, ale jak pisałem, to było sporo, bo -50% na sztimie jest znacznie drożej niż na gogu -50%. Obecnie zmienili na -67% (czyli to co pierwotnie na gogu było ale dla mnie i tak za drogo). W sumie to zbytnio się nie martwię, bo jest sporo innych gier do wyboru, ale jak na "czarny piątek/cyber poniedziałek" szału nie ma. Pewnie dlatego, że przez cały rok są promocje i dużo z nich się po prostu powtarza. A uważam, że czarny-cyber powinien być największym, promocyjnym kozakiem. Są fajne promocje, tragedii nie ma ale w większości przypadków nazwałbym je cebulowymi a nie czarnymi ;)
No i wysypało się kilka "czarniejszych" promocji na tego Golda, szkoda, że wszystkie na sztima...ale -75% robi robotę.
Post edited November 22, 2018 by Leuu
No i jest Gold tańszy, może nie -75%, ale wychodzi znacznie lepiej niż na sztimie, obecnie chyba najlepsza oferta :)

...tylko dla mnie trochę za późno, bo złotówy odpłynęły w siną dal.
Post edited November 23, 2018 by Leuu
avatar
Leuu: No i jest Gold tańszy, może nie -75%, ale wychodzi znacznie lepiej niż na sztimie, obecnie chyba najlepsza oferta :)

...tylko dla mnie trochę za późno, bo złotówy odpłynęły w siną dal.
Trochę dziwna polityka. Do czasu przecenienia Golda w niższej cenie było tylko Overlord Edition, a po kilku godzinach za sporo niższą cenę można było już wyrwać dużo bardziej dopakowanego Golda. No ale Czarny Piątek, więc rozumiem.
Post edited November 23, 2018 by Sarafan