It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Bądźcie czujni, bo przed wami kolejna fascynująca podróż do przeszłości gier wideo. Oto 8 gier Retro Classix, które już wkrótce pojawią się na GOG.COM dzięki współpracy z Ziggurat Interactive:

Bad Dudes vs DragonNinja to klasyczna zręcznościowa bijatyka, w której możesz dołączyć do Bad Dudes i ścigać złowrogich ninja, aby uratować prezydenta Ronniego.

Express Raider to gra action-adventure osadzona na Dzikim Zachodzie, w której rabujesz banki, strzelasz na koniu i bierzesz udział w dzikich walkach na dachach!

Gate of Doom to klasyczna zręcznościowa wieloosobowa gra RPG akcji, w której wcielasz się w jednego z czterech bohaterów przepowiedni - rycerza, czarodzieja, barda lub ninja.

Heavy Barrel to gra dla dwóch graczy, w której walczysz z falami terrorystów, którzy zajęli centrum kontroli na terenie bazy pocisków nuklearnych.

Joe & Mac - Caveman Ninja to prehistoryczna przygoda z udziałem dwóch jaskiniowców, którzy walczą z wrogami i dinozaurami, przy pomocy prehistorycznych broni.

Super BurgerTime to dynamiczna gra dla dwóch graczy, w której musisz wymanewrować i przechytrzyć wrogów, jednocześnie gotując pyszne hamburgery.

SRD - Super Real Darwin to szybka, przewijana w pionie strzelanka o myśliwcu zdolnym do mutacji w rozmaite kształty podczas walki z wrogimi najeźdźcami.

Two Crude to zręcznościowy klasyk: graj jako jeden lub dwóch najemników wynajętych przez rząd do powstrzymania organizacji terrorystycznej znanej jako "Big Valley''.

Wszystkie 8 gier wymienionych powyżej przyniesie Ci mnóstwo zabawy, więc rozprostuj palce i przygotuj się na prawdziwe zręcznościowe wyzwanie!