Aktualizacja: Startuje wyprzedaż Black Friday - głośne tytuły taniej!

MDK za darmo przez 48 godzin • StarCrawlers gratis po wydaniu 55 zł • 300+ ofert do -90%
AKTUALIZACJA: Do naszej promocji dodaliśmy kilka naprawdę głośnych tytułów, które trudno przegapić: Divinity: Original Sin 2, Torment: Tides of Numenera, Dead Cells, Pillars of Eternity - Definitive Edition i Tyranny są teraz tańsze w ramach Black Friday!
Nie musisz pędzić do sklepu, bo najlepsze promocje znajdziesz u nas, na wyciągnięcie myszki - właśnie ruszyła nasza wyprzedaż Black Friday!
Odbierz kultowe MDK ZA DARMO przez najbliższe 48 godzin. To niezwykła strzelanka science-fiction, z mnóstwem charakteru, humoru i zróżnicowanej rozrywki, która zasługuje na to, by znaleźć się w twojej bibliotece.. Przejdź na główną stronę GOG.com i odbierz bezpłatną kopię MDK, klikając w odpowiedni banner.
Każdy zakup, którego dokonasz na GOG.com w trakcie wyprzedaży, przybliży cię do odblokowania StarCrawlers GRATIS - wystarczy wydać min. 55 zł. StarCrawlers to jedna z najlepszych ukrytych perełek roku 2017. Wyobraź sobie Grimrocka w kosmosie - to połączenie cyberpunku z serialem Firefly, w którym bezwzględne korporacje rywalizują o władzę... a twoje moralnie wątpliwe usługi są im bardzo potrzebne.
Wreszcie, skorzystaj z ponad 300 ofert rabatowych, nawet do 90%, na klasyki wszech czasów i największe premiery roku, w tym: Furi (-40%), Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (-60%), Heroes of Might and Magic III (-75%), Owlboy (-25%), Dungeon Keeper 2 (-75%), Titan Quest Anniversary Edition (-80%), Little Nightmares (-50%) i wiele innych.
Warto też sprawdzić te fantastyczne gry poniżej 7 zł: We Are The Dwarves z niesamowitym rabatem 92%; do tego Total Annihilation: Commander Pack, Medal of Honor: Allied Assault War Chest, Populous i inne!
Wyprzedaż Black Friday kończy się 28 listopada, o godzinie 23:59. Oferta na MDK za darmo kończy się 23 listopada, o godzinie 15:00. Odblokowanie StarCrawlers wymaga wydania w sumie min. 55 zł na dowolne produkty GOG.com, w trakcie trwania wyprzedaży. Kody do StarCrawlers będą przesłane w specjalnym mailu po przekroczeniu progu kwotowego - prosimy o cierpliwość, gdyż może to chwilę potrwać.