Dołącz do nas podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Bez DRM

W tym roku, 12 października dołącz do nas podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Bez DRM, i pomóż nam rozpowszechniać wiedzę o korzyściach płynących z posiadania gier, filmów i innych mediów, które pozbawione są zabezpieczeń DRM.
Misją organizatorów obchodów, Free Software Foundation, jest doprowadzić do całkowitego wyeliminowania DRM, które stanowi zagrożenie dla naszej prywatności, wolności i ogranicza innowacyjność w mediach poprzez kampanię Defective by Design. W tym roku, głównym tematem są prawa cyfrowe, które utrudniają dostęp do podręczników i publikacji naukowych. Ideały szerzone przez organizację są nam szczególnie bliskie, oczywiście także w kontekście gier komputerowych.
GOG.COM to miejsce, w którym wszystkie twoje gry są wolne od DRM, co oznacza, że ​​możesz przechowywać je i cieszyć się nimi bez konieczności ciągłego logowania się online i wielokrotnego udowadniania, że gra jest naprawdę twoja. Od ponad 11 lat to nasza misja.
Głęboko wierzymy, że kluczowe jest zapewnienie wszystkim graczom wolności wyboru. Rozumiemy, że niektórzy gracze mogą wyrażać chęć wypożyczenia lub streamowania swoich gier, i jak najbardziej szanujemy ten wybór, chcemy jednak dać graczom dodatkowe możliwości korzystania z multimediów - niezależnie od tego, czy mowa o wypożyczaniu, streamowaniu czy posiadaniu gier bez DRM.
Różne rozwiązania mają swoje zalety, ale posiadanie gier bez ograniczeń oznacza możliwość tworzenia kopii zapasowych, uzyskiwania dostępu do nich będąc offline i opcję ich zachowywania dla przyszłych pokoleń. Więcej o zaletach mediów wolnych od DRM możesz przeczytać na naszej stronie FCK DRM. Koniecznie również odwiedź stronęDefective by Design, aby dowiedzieć się więcej o działaniu organizacji.