It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wielokrotnie nagradzana gra RPG akcji od studia Guerrilla zmierza na PC. Horizon Zero Dawn™ Complete Edition już wkrótce na GOG.COM! Wersja gry na GOG będzie miała swoją premierę 24 listopada i będzie oferowała wiele dodatkowych funkcji w GOG GALAXY 2.0 takich jak osiągnięcia, zapisy w chmurze i inne.

Przygotuj się na dołączenie do Aloy i odkryj tajemnice świata rządzonego przez niebezpieczne maszyny. Po wygnaniu z plemienia młoda łowczyni stara się odkryć swoją przeszłość i przeznaczenie, a także zatrzymać śmiertelne zagrożenie dla przyszłości.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać nowości, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG.COM, aby dołączyć już teraz!
Fajnie by było zobaczyć Remember Me na GOGu, jedną z gier, która ma mechanikę "brain dance" z małym twistem ;)
avatar
Rotodaton: Fajnie by było zobaczyć Remember Me na GOGu, jedną z gier, która ma mechanikę "brain dance" z małym twistem ;)
Gry Dontnod są ogólnie dostępne na gogu, ale Remember Me robili jeszcze dla wydawcy Capcomu, a póki co ma on tylko dwie gry w ofercie tego serwisu.