It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wielokrotnie nagradzana gra RPG akcji od studia Guerrilla zmierza na PC. Horizon Zero Dawn™ Complete Edition już wkrótce na GOG.COM! Wersja gry na GOG będzie miała swoją premierę 24 listopada i będzie oferowała wiele dodatkowych funkcji w GOG GALAXY 2.0 takich jak osiągnięcia, zapisy w chmurze i inne.

Przygotuj się na dołączenie do Aloy i odkryj tajemnice świata rządzonego przez niebezpieczne maszyny. Po wygnaniu z plemienia młoda łowczyni stara się odkryć swoją przeszłość i przeznaczenie, a także zatrzymać śmiertelne zagrożenie dla przyszłości.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać nowości, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG.COM, aby dołączyć już teraz!
Nie jest to tytuł, na który jakoś szczególnie ostrzyłem sobie zęby (a raczej ostrzę, bo jeszcze nigdzie go nie kupiłem, czekałem na przeceny u konkurencji), ale... O.M.G. Szacun, GOG.com, że udało Wam się wrzucić do swojej oferty głośny tytuł Sony! [Podziw w oczach i zbieranie szczęki z podłogi]

Teraz jestem pewien, że prędzej czy później na pewno kupię tę grę i zrobię to u Was, bo DRM-free ponad wszystko.
Mam ambiwalentne uczucia co do premiery tej gry na GOGu, bo mam ją na Steamie, niestety -.-

Chyba jednak będę musiał odłożyć zakup na następny rok, bo już raz grę przeszedłem, a za niedługo Cyberpunk wychodzi, więc pewnie i tak nie będę miał czasu, ograć wersję bez smyczy online ;)
drm ponad wszsytko! gratulacje dla ekipy gog za wywalczenie takiego tytulu w waszym sklepiku :)
Zaskoczyliście mnie i to bardzo!
Nie sądziłem, że na tej platformie tytuł tutaj zadebiutuję, miło mnie zaskoczyliście.
Super niespodzianka! Nigdy nie przypuszczałbym, że ta gra tutaj zawita. Zapewne na początku trochę odstraszy mnie cena, ale do listy życzeń dodaję. Ostatnio sporo głośnych gier tutaj się pojawia. I jeszcze wsparcie dla GeForce Now: https://twitter.com/GOGGalaxy/status/1329430292747202568?s=20. Muszę przyznać, że wygląda to wszystko bardzo dobrze. :)
Post edited November 20, 2020 by Sarafan
I pyk, na listę życzeń. :) Super sprawa. Dzięki!
Szkoda że mikołaj nie istnieje, przydałby się właśnie...
Dziękuję wam GOG.com. Skoro planujecie wydać Horizona w waszej usłudze, to pewnie macie też plany wydania trzech filmowych przygodówek od studia Quantic Dream: Heavy Rain, Beyond i Detroit. Mam nadzieje, że tak się stanie przed końcem tego roku, bo nie mogę się doczekać. Skoro te gry mogły ukazać się na PC, to one zasługują na to, aby wypełnić waszą zacną bibliotekę.
avatar
MichJack2010: ...
Bardziej od GOG-a zależy to pewnie od nas :) – na ile skutecznie swoimi portfelami przekonamy go, że przeniesienie gry na PC w ogólności i na GOG w szczególności miało sens.
avatar
MichJack2010: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Bardziej od GOG-a zależy to pewnie od nas :) – na ile skutecznie swoimi portfelami przekonamy go, że przeniesienie gry na PC w ogólności i na GOG w szczególności miało sens.
Nic dodac nic ująć:)
W moje urodziny, NICE :D
avatar
N.E.E.T.: W moje urodziny, NICE :D
Wszystkiego najlepszego! Żeby nigdy nie zabrakło Ci gier ani czasu, żeby w nie grać! :D
avatar
MichJack2010: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Bardziej od GOG-a zależy to pewnie od nas :) – na ile skutecznie swoimi portfelami przekonamy go, że przeniesienie gry na PC w ogólności i na GOG w szczególności miało sens.
Jeżeli Horizon będzie dostępny w NVidia Now - bierę od razu :P Niestety, do tej pory wersje z innych platform nie są dostępne, więc to pewnie kwestia wydawcy.

Wiedźmina 3 kupiłem od razu, gdy gruchnęła wiadomość o GOG u NVidii :D