It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przemierz fantastyczne światy, wkrocz do najbardziej niebezpiecznych lochów i zrób w nich porządki! Oferta weekendowa na GOG.COM tym razem pełna ekscytujących gier hack'n'slash.
Kilka przykładowych propozycji na start:

Lords of the Fallen Game of the Year Edition (-90%) to dynamiczny action RPG z rozbudowanym systemem walki wręcz. Trzy klasy postaci (wojownik, mag, skrytobójca), szeroki wybór ekwipunku i starożytny świat zapewnią dużo dobrej rozrywki. PS. to także polska gra - stworzona przez CI Games we współpracy z niemieckim studiem Deck13.

The Surge (-75%) to z kolei gratka dla miłośników Dzikiego Zachodu i klimatów SF. Walcz, znajduj nowe bronie, ulepszaj je i stań się prawdziwym postrachem przeciwników.

Two Worlds Epic Edition (-60%) to epicka gra RPG, która pozwoli ci eksplorować ogromny świat fantasy i oferuje przy tym wciągającą rozgrywkę oraz liczne questy poboczne. Zacznij jako najemnik i wyrusz w poszukiwania swojej siostry, która została porwana. To kolejna polska gra na naszej wyprzedaży (stworzona przez Reality Pump).

A to dopiero początek! Czeka na ciebie jeszcze więcej hack'n'slashy! Złap je wszystkie na weekendowej wyprzedaży - oferta kończy się 18 stycznia 2021 roku, o 15:00.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG.COM, aby dołączyć już teraz!
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Dzięki za obszerny komentarz :)

W czasie 7 krów głodnych & chudych po wielkiej wyprzedaży zimowej to tylko popatrzę... bo nie są to gry pierwszego wyboru dla mnie.

Zapamiętam The Surge. Tylko czy ktoś mało manualny (bardzo mało) jest w stanie to przejść? Na przykład na obniżonym poziomie trudności?
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
No, w końcu dorobili polskiego newsa. To hops – tradycyjna lista:

5.89zł • -80% • Hammerwatch
7.09zł • -85% • Cat Quest
7.39zł • -80% • Sacred Gold
8.79zł • -75% • Din's Curse
8.99zł • -50% • Enclave
9.99zł • -90% • Lords of the Fallen Game of the Year Edition
14.79zł • -60% • Two Worlds Epic Edition
14.99zł • -90% • The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut
16.29zł • -75% • The Surge
17.49zł • -75% • Gauntlet Slayer Edition
17.49zł • -75% • Zombasite
17.59zł • -60% • Heroes of Hammerwatch
21.39zł • -65% • Undead Horde
22.49zł • -75% • Book of Demons
25.00zł • -75% • Grim Dawn
26.29zł • -65% • Shadows: Heretic Kingdoms
26.99zł • -75% • Vikings - Wolves of Midgard
32.39zł • -40% • ELDERBORN
33.99zł • -66% • The Surge - Augmented Edition
36.19zł • -33% • Cat Quest II
36.89zł • -50% • Two Worlds II: Epic Edition
39.99zł • -50% • Children of Morta
42.89zł • -70% • Shadows: Awakening
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Jak ktoś lubi mroczniejsze klimaty, to The Incredible Adventures of Van Helsing - Final Cut jest w historycznie niskiej cenie. Sam grałem tylko w pierwszą część na Steamie, ale chyba skuszę się na edycję ostateczną tutaj. :)
Tak a propos nadchodzących gier, to wrzucam krótką listę "oczekiwanych" (bo żeby nie zmieniła się w listę wszystkich zapowiedzi), bo też jestem ciekawy, czego wyglądają inni - to bowiem jest cenną podpowiedzią, na co warto zwracać uwagę ;)

1. Realms Beyond: Ashes of the Fallen

2. Gamedec

3. ATOM RPG: Trudograd

4. Syberia: The World Before

5. Edge Of Eternity
Post edited January 16, 2021 by KillingMoon
avatar
KillingMoon: ...
Silksong!!!!!!!1!1!!1one1oneee
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
avatar
KillingMoon: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Silksong!!!!!!!1!1!!1one1oneee
To chyba kolejna rekomendacja Ciemnogrodzianina jaką widzę dla tej gry ;)

Silksong na liście "kiszonek", mimo że to zręcznościowe jest :(
A większości zręcznościówek, w jakie grałem, to... mógłbym grać nadal...
avatar
Leuu: Ale tak jakoś bardziej mnie zaciekawia Elden Ring...no i czekam na CP2077 Implanted Edyszyn (ale mam dużo kiszonek, to mi nie spieszno).
Yggdrasil, mitologia nordycka, celtycka, horrory z Cthulhu, współpraca z G. R. R. Martinem - wszystko zachęca;
ale zapowiedzi, że poziom trudności gry będzie odpowiedni do oczekiwań graczy,
to miłośnik turówek myśli - jednak turówki...

Ale rozumiem, czemu warto na to czekać :)
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Zacząłem ostatnio Children of Morta. Po opiniach myślałem, że to bardziej tradycyjny hack'n'slash z elementami roguelike, a okazało się, że to najzwyklejszy grinderski rogal. Lipa.
Post edited January 17, 2021 by ssling
avatar
KillingMoon: - jednak turówki...
avatar
Leuu: To może King's Bounty 2 :)
:)))

Jest i wojownicza Księżniczka Amelie, jest i Ciemna Strona w biblioteczce. Piękne gry...