It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przygotuj się na zabawę rodem z lokalu z automatami! Weź udział w ofercie specjalnej na GOG.COM i złap gry od SNK Corporation. Zgarnij takie produkcje jak KING OF THE MONSTERS (-70%), METAL SLUG X (-70%) i niedawno udostępnioną Rocznicową Kolekcję SNK (-50%). Promocja trwa do 30 kwietnia 2021, do godz. 15:00.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać nowości, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG.COM, aby dołączyć już teraz!
5.99zł • -70% • FATAL FURY SPECIAL
5.99zł • -70% • KING OF THE MONSTERS
5.99zł • -70% • METAL SLUG
5.99zł • -70% • METAL SLUG 2
5.99zł • -70% • METAL SLUG 3
5.99zł • -70% • METAL SLUG X
5.99zł • -70% • SAMURAI SHODOWN II
5.99zł • -70% • THE KING OF FIGHTERS 2000
5.99zł • -70% • THE KING OF FIGHTERS 2002
5.99zł • -70% • THE LAST BLADE
6.89zł • -70% • ART OF FIGHTING 2
6.89zł • -70% • GAROU: MARK OF THE WOLVES
6.89zł • -70% • IRONCLAD
6.89zł • -70% • REAL BOUT FATAL FURY 2: THE NEWCOMERS
6.89zł • -70% • SENGOKU 3
6.89zł • -70% • SHOCK TROOPERS: 2ND SQUAD
10.79zł • -70% • THE LAST BLADE 2
11.39zł • -70% • SAMURAI SHODOWN V SPECIAL
14.09zł • -70% • THE KING OF FIGHTERS '98 ULTIMATE MATCH FINAL EDITION
14.09zł • -70% • THE KING OF FIGHTERS 2002 UNLIMITED MATCH
21.59zł • -70% • THE KING OF FIGHTERS XIII GALAXY EDITION
53.99zł • -50% • SNK 40th Anniversary Collection
64.49zł • -70% • THE KING OF FIGHTERS XIV GALAXY EDITION
Słowo ostrzeżenia - w tej nowo opublikowanej kompilacji gier SNK jedna z pozycji - Beast Busters - jest niegrywalna. To jeden z "celowniczków" (tych gier w stylu House of the Dead gdzie sterujemy tylko celownikiem i strzelamy). NIE DA SIĘ w ogóle przemieszczać celowniczka - tkwi cały czas na środku ekranu, można tylko strzelać i rzucać (ograniczonymi) granatami. Nie można sterować myszą, próbowałem. Klawiatura też nic nie daje (poza strzelaniem i granatami).

Ten problem występuje od początku w wersji na Steama, a z tego co sprawdziłem, wersja na GOG ma ten sam problem.
avatar
MartiusR: Słowo ostrzeżenia - w tej nowo opublikowanej kompilacji gier SNK jedna z pozycji - Beast Busters - jest niegrywalna. To jeden z "celowniczków" (tych gier w stylu House of the Dead gdzie sterujemy tylko celownikiem i strzelamy). NIE DA SIĘ w ogóle przemieszczać celowniczka - tkwi cały czas na środku ekranu, można tylko strzelać i rzucać (ograniczonymi) granatami. Nie można sterować myszą, próbowałem. Klawiatura też nic nie daje (poza strzelaniem i granatami).

Ten problem występuje od początku w wersji na Steama, a z tego co sprawdziłem, wersja na GOG ma ten sam problem.
Dzięki za ostrzeżenie!