It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Czas na zimowy konkurs! Tym razem połączyliśmy siły z firmą Corsair i dzięki ich uprzejmości przygotowaliśmy dla was kilka zestawów gier i sprzętu.



Aby wygrać, odpowiedz w komentarzu na forum GOG.COM (lub na naszym Facebooku), na pytanie:
Gdybyś tej zimy mógł/mogła grać w tylko jedną grę, to jaki tytuł byś wybrał/a i dlaczego?
Swoją odpowiedź uzasadnij! Pamiętaj, żeby nie przekroczyć 700 znaków.

Wybierzemy pięć najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi, których autorzy zgarną...
• 1. miejsce: klawiatura Corsair K65 RGB MINI i słuchawki Corsair HS80 RGB Wireless oraz Pakiet Gier,
• 2. miejsce: myszka Corsair Dark Core RGB PRO i podkładka pod mysz Corsair MM300 PRO Extended oraz Pakiet Gier,
• 3 nagrody pocieszenia: Pakiet Gier.

Pakiet Gier do odebrania na GOG.COM zawiera: Blair Witch, Chernobylite, INMOST, The Medium i Vesper. Wszystkie gry posiadają integrację oprogramowania CORSAIR iCUE.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.12, do godz. 23:59.

Życzymy powodzenia!

Pełen regulamin znajdziecie tutaj.
avatar
Framboos: Uwaga, ogłaszamy wyniki!!! Nagrody zgarniają:

1. miejsce - Marcin Olszewski (FB)
2. miejsce - Szymon_Urbanek (forum)
Nagrody pocieszenia: Isnea (forum), Krzysztof Koronkiewicz, Natalia Grabowska (FB).

Zwycięzcom gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki :)
Dziękuję bardzo! ^^
avatar
Framboos: Uwaga, ogłaszamy wyniki!!! Nagrody zgarniają:

1. miejsce - Marcin Olszewski (FB)
2. miejsce - Szymon_Urbanek (forum)
Nagrody pocieszenia: Isnea (forum), Krzysztof Koronkiewicz, Natalia Grabowska (FB).

Zwycięzcom gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki :)
avatar
Isnea: Dziękuję bardzo! ^^
Gratulacje! :)
Post edited December 27, 2021 by KillingMoon
Gratulacje dla zwycięzców, szczególnie użytkowników Forum :)

Forum:

2. miejsce

Szymon_Urbanek
avatar
Szymon_Urbanek: Jeśli miałbym wybrać tylko jedną grę na "przezimowanie" to z całą pewnością byłaby to klasyczna perełka od Team 17 - Worms Armageddon. Dlaczego zapytacie? Ano dlatego, że cóż może być przyjemniejszego i bardziej rozgrzewającego niż zapach świeżego napalmu w chłodny zimowy poranek? Poza singlową fabułką, którą swoją drogą znam na pamięć, a mimo to lubię do niej wracać, Robaczki zapewniają nieograniczony wręcz FUN w czasie pojedynków z przyjaciółmi. W końcu nic nie sprawia takiej radości jak anihilacja przeciwnika dobrze trafionym świętym granatem ręcznym (HALLELUJAH).
nagroda pocieszenia

Isnea
avatar
Isnea: Zdecydowanie the sims 4! Bo tylko tam mam niezliczoną ilośc możliwości do rozegrania wymyślonych w głowie fabuł i scenariuszy.

To chyba także jedyne miejsce, gdzie mogę zrobić Geralta jako napakowanego biznesmena, Yennefer jako sekretną czarodziejkę pracującą jako tajna agentka.. Ach, no i przy tym oczywiście mieć często odwiedzającą ich Triss! Wyobrażam sobie przy tym, że to Ciri przeniosła ich do współczesnego świata gdzie musieli dostosować się do nowych realiów. Takie moje własne alternatywne zakończenie dla serii. Mam z tego niesamowitą frajdę! :D
Post edited December 27, 2021 by KillingMoon
Rewelacja! Dzięki bardzo :)

A teraz zapraszam wszystkich na partyjkę wormsów zgodnie z moją zimową rekomendacją :D
avatar
Szymon_Urbanek: Rewelacja! Dzięki bardzo :)

A teraz zapraszam wszystkich na partyjkę wormsów zgodnie z moją zimową rekomendacją :D
Gratulacje :)