It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Spójrz w przyszłość i poznaj najbardziej wyczekiwane tytuły, które dołączą do katalogu GOG w przyszłym roku!

2022 rok zapowiada się ekscytująco dla wielu graczy. Od gier akcji, po inspirowane klasykami tytuły niezależne... Już nie możemy się doczekać! Poświęć więc trochę czasu na zapoznanie się z tą listą i upewnij się, że nie przegapisz świetnych premier. Dodaj do swojej listy życzeń te produkcje, które przykuły twoją uwagę.
Z przyjemnością widzę w zapowiedziach The Invincible oraz The Way of Wrath. Ciekawe, co znaczy "przyszły rok", a raczej w których przypadkach to będzie raczej grudzień niż styczeń ;)
Ja ciągle liczę na Alaloth: Champions of the Four Kingdoms, ale zdaje się, że sami autorzy nie wiedzą, kiedy będzie premiera. ;)
avatar
Sarafan: Ja ciągle liczę na Alaloth: Champions of the Four Kingdoms, ale zdaje się, że sami autorzy nie wiedzą, kiedy będzie premiera. ;)
Nie mogła by to być turówka...? Ale też z ciekawością zobaczę, jak to wyjdzie, gdy już tytuł będzie po premierze :)
Nie ma na liście Inkulinati :( A to jeden z najciekawszych tytułów zapowiedzianych na 2022 (sposób prowadzenia rozgrywki, styl graficzny - ma dużo mocnych atutów)
Post edited December 10, 2021 by MartiusR
Nie jestem typem gracza, który kupuje premiery, a co dopiero ekscytować się zapowiedziami ;)

Ale dla mnie wyjątkiem jest Hollow Knight: Silksong. Gra, dla której chętnie dziś zrobiłbym preorder. Nie ma na liście, ale mam nadzieję, że w 2022 się doczekam.
Janosik 2 <3
avatar
MartiusR: Nie ma na liście Inkulinati :( A to jeden z najciekawszych tytułów zapowiedzianych na 2022 (sposób prowadzenia rozgrywki, styl graficzny - ma dużo mocnych atutów)
Szkoda, że na Win10. Ale też czekam, bo może kiedyś ogarnę i sprawę sprzętu pod nowe generacje oprogramowania.
Pewnych nowości nie lubię :(
A to nie jest tak, że twórca/sklep teraz piszą "Win10" aby ukrócić sobie męki wspierania starszych systemów, a w rzeczywistosci gra i tak będzie chodziła na tych innych? :P
avatar
Lexor: A to nie jest tak, że twórca/sklep teraz piszą "Win10" aby ukrócić sobie męki wspierania starszych systemów, a w rzeczywistosci gra i tak będzie chodziła na tych innych? :P
Hm... Niby można zakupić, przetestować i jak nie działa zwrócić... Albo poczekać na dobrego testera.
Ciekawe, czy to jest potencjał na nośny wątek: Gry na 10, które pójdą na 7 ;)
avatar
Lexor: A to nie jest tak, że twórca/sklep teraz piszą "Win10" aby ukrócić sobie męki wspierania starszych systemów, a w rzeczywistosci gra i tak będzie chodziła na tych innych? :P
Niestety, tak jest; niestety, nie wiadomo kiedy. Kłamią, zamiast podawać rzeczywiste wymagania z dopiskiem "obsługa klienta nie obejmuje systemów starszych niż Windows 10" i po kłopocie. Ale nie, muszą kombinować, jak kuń pod górę. -_-

avatar
KillingMoon: to jest potencjał na nośny wątek: Gry na 10, które pójdą na 7 ;)
https://www.gog.com/forum/general/does_it_run_on_win_7_thread
Post edited December 15, 2021 by Kerebron
avatar
Lexor: A to nie jest tak, że twórca/sklep teraz piszą "Win10" aby ukrócić sobie męki wspierania starszych systemów, a w rzeczywistosci gra i tak będzie chodziła na tych innych? :P
avatar
Kerebron: Niestety, tak jest; niestety, nie wiadomo kiedy. Kłamią, zamiast podawać rzeczywiste wymagania z dopiskiem "obsługa klienta nie obejmuje systemów starszych niż Windows 10" i po kłopocie. Ale nie, muszą kombinować, jak kuń pod górę. -_-

avatar
KillingMoon: to jest potencjał na nośny wątek: Gry na 10, które pójdą na 7 ;)
avatar
Kerebron: https://www.gog.com/forum/general/does_it_run_on_win_7_thread
Dzięki! :)
Ehh, bez rewelacji na razie...
avatar
kurkarurkaa: Ehh, bez rewelacji na razie...
Zapowiedzi na przyszły rok?
Ale parę ciekawych rzeczy chyba jednak się znajdzie?
Kilka tytułów wymieniliśmy powyżej, może coś z nich albo inny jeszcze, rewelacyjne nie jest, ale już OK?
Mam nadzieję, że nowa część Kangurka Kao dołączy do biblioteki goga ;)

https://youtu.be/vlLHHWlWLLE