It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Nieee, nie mam żadnych informatorów.
Lubię prowokować tymi predykcjami. Zapowiedź 9 grudnia puszczona po cichu przez GOG pasowała do teorii - jest promo a więcej gier dojedzie niebawem. Jaki powód rozbijać promocję na pół poza chęcią uczynienia z reszty jakiejś większej całości? Ale marketingowe wyczucie GOG zawsze potrafi wyprowadzić na manowce. Tu się żadna logika nie przyda ;)
Nasze duże wyprzedaże nigdy nie zaczynają się w czwartki ;d
avatar
Framboos: Nasze duże wyprzedaże nigdy nie zaczynają się w czwartki ;d
Hmm... Dzisiaj nie jest czwartek....
avatar
Framboos: Nasze duże wyprzedaże nigdy nie zaczynają się w czwartki ;d
przegląda kroniki spisane przez Ciemnogrodzianina

Pośród wpisów dokonanych przez naszego skrupulatnego kronikarza znajduje się informacja, że zimowa wyprzedaż w 2018 rozpoczęła się w czwartek.

;)
Post edited December 10, 2021 by InkPanther
Kiedyś dawno temu to chyba nawet często zaczynały się w czwartki albo mi się wydaje.

Ale w piątki raczej nigdy. Zresztą dość logiczne żeby w razie jakichś problemów technicznych nie mieć weekendu przed sobą.
Mamo !!! bo ciemnogrodzianin napisał, że Zimowa Wyprzedaż na GOG rozpocznie się w czwartek, 9 grudnia.
Mamy 10 grudnia a wyprzedaży jak nie ma tak nie ma....ok !!
Poskarżyłem się na Ciebie do mamy ;)

Dobra, a tak na poważnie teraz, kto przypomni ile ostatnio wynosiła po obniżce cena gry Disco Elysium?.
avatar
comendante77: Dobra, a tak na poważnie teraz, kto przypomni ile ostatnio wynosiła po obniżce cena gry Disco Elysium?.
Polecam stronkę gg.deals, która pokazuje historię cen gier.
avatar
comendante77: Dobra, a tak na poważnie teraz, kto przypomni ile ostatnio wynosiła po obniżce cena gry Disco Elysium?.
avatar
nowy: Polecam stronkę gg.deals, która pokazuje historię cen gier.
nowy dziękuję!!
PS: rozdają specjalne rabaty na Disco :)
avatar
nowy: Polecam stronkę gg.deals, która pokazuje historię cen gier.
Da się tam jakoś sprawdzić historię ceny gry z tylko jednego sklepu?
Na wykresie widzę jedną wspólną linię dla Epica, Steamu i GOGa.
avatar
nowy: Polecam stronkę gg.deals, która pokazuje historię cen gier.
avatar
Lexor: Da się tam jakoś sprawdzić historię ceny gry z tylko jednego sklepu?
Na wykresie widzę jedną wspólną linię dla Epica, Steamu i GOGa.
Chyba nie. isthereanydeal ma więcej opcji filtrowania.
avatar
ssling: Chyba nie. isthereanydeal ma więcej opcji filtrowania.
Tu przy grach widzę jedynie trzy ceny w danym sklepie - obecną, najniższą i standardową.
Jest tu gdzieś pełna historia ceny na osi czasu, której nie umiem znaleźć?
EDIT: Dobra, znalazłem, tylko że wszystkie sklepy wyświetlają się tam jednocześnie. :D
EDIT: Znalazłem jak zostawić tylko GOGa. Dzięki. :)
Post edited December 10, 2021 by Lexor
avatar
ssling: Chyba nie. isthereanydeal ma więcej opcji filtrowania.
avatar
Lexor: Tu przy grach widzę jedynie trzy ceny w danym sklepie - obecną, najniższą i standardową.
Jest tu gdzieś pełna historia ceny na osi czasu, której nie umiem znaleźć?
EDIT: Dobra, znalazłem, tylko że wszystkie sklepy wyświetlają się tam jednocześnie. :D
W zakładce historia, u góry nad wykresem jest menu wyboru sklepów.

Edit: A ok, znalazłeś sam widzę.
Post edited December 10, 2021 by ssling
avatar
ssling: Kiedyś dawno temu to chyba nawet często zaczynały się w czwartki albo mi się wydaje.

Ale w piątki raczej nigdy. Zresztą dość logiczne żeby w razie jakichś problemów technicznych nie mieć weekendu przed sobą.
Dokładnie tak. Historycznie start dużej wyprzedaży w czwartek był całkiem częstym zjawiskiem. Jeszcze w 2020 roku statystyki pokazywały, że poza poniedziałkiem to właśnie środa i czwartek są najczęstsze (klik).

Zresztą moim zdaniem to miało sens, pozwalało zacząć wyprzedaż przed weekendem, ludzie mają wtedy więcej czasu i na granie, i na zakupy, łatwiej zrobić z tego "event". W poniedziałek to się idzie do roboty i nikomu w głowie jakieś gierki (:

Ale prawo korpo jest nieubłagane. GOG już dawno przestał myśleć takimi kategoriami. Poniedziałek jest wygodny, bo masz ludzi cały tydzień na pokładzie, łatwiej o support itd. Tak więc - poniedziałek!
Wjeżdża za kwadrans - trzymajcie się! (:
avatar
ssling: Chyba nie. isthereanydeal ma więcej opcji filtrowania.
Dziękuję! Dobre do wyszukiwania :)
Post edited December 15, 2021 by KillingMoon