It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tegoroczna Zimowa Wyprzedaż na GOG rozpocznie się w czwartek, 9 grudnia.

Szykujecie portfele?
Spodziewacie się czegoś ciekawego?
Kitracie na wishlistach coś, co tylko czeka na odpowiednią zniżkę?

@GOG
– będą bundelki dla posiadających/kupujących więcej?
– wrócicie do porządnych flash sale, dla których chce się zajrzeć i odliczać sekundy?
– a może wróci stare dobre zbieranie XP za aktywność i zakupy + gratisy za punkty XP?

:)
Raczej podejście umiarkowane do zbliżającej się wyprzedaży.
Przez słabą złotówkę starsze gry, które maksymalnie były przecenione o 75% będą jeszcze droższe, wątpię, żeby to zrekompensowali dodając dodatkowe 5% rabatu. A na takie gry głównie czekam.

Może jakieś wielosztuki od wydawców takich jak Sierra, bo gry stare jak świat a cena daleka do akceptowalnej.
avatar
ciemnogrodzianin: Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tegoroczna Zimowa Wyprzedaż na GOG rozpocznie się w czwartek, 9 grudnia.

Szykujecie portfele?
Spodziewacie się czegoś ciekawego?
Kitracie na wishlistach coś, co tylko czeka na odpowiednią zniżkę?
Prawdopodobnie skuszę się na Horizon Zero Dawn, jeśli cena będzie podobna, jak na wyprzedaży w Black Friday. I ogólnie jestem otwarty na wszelkie możliwe minima na mojej liście życzeń. :)

A tak w ogóle to polecam brać Disco Elysium! Już 9 grudnia ma być w polskiej wersji językowej, więc wszelkie usprawiedliwienia się kończą... ;)
Tak, złotówka sporo psuje...

Też mam na liście sporo staroci (i poza nią też), które bym chętnie wziął w jakiejś większej paczce, gdyby choć trochę zeszły z ceny. Dla 20-letnich tytułów czekanie kolejnych parę lat na lepszą cenę nie jest aż takim problemem ;)

Oprócz Sierry chętnie bym zobaczył bundelkowe promocje od całego Activision, Bethesdy, WadJet Eye, SpiderWeb czy serię Myst. Cóż, zobaczymy. Raczej nie nastawiam się na wiele – trudniej wtedy o rozczarowanie.
Za dużo już wydałem w tym roku na gry i książki. W związku z tym mam cichą nadzieję, że nie znajdę wystarczająco kuszących promocji. ;)
avatar
InkPanther: Za dużo już wydałem w tym roku na gry i książki. W związku z tym mam cichą nadzieję, że nie znajdę wystarczająco kuszących promocji. ;)
Też mam wrażenie, że łącznie wydałem za dużo... Ale chętnie wydam jeszcze trochę. ;) Raz się żyje... :D
avatar
InkPanther: Za dużo już wydałem w tym roku na gry i książki. W związku z tym mam cichą nadzieję, że nie znajdę wystarczająco kuszących promocji. ;)
avatar
Sarafan: Też mam wrażenie, że łącznie wydałem za dużo... Ale chętnie wydam jeszcze trochę. ;) Raz się żyje... :D
Smutna prawda jest taka, że zgadzam się z obydwoma powyższymi wypowiedziami. :P
avatar
InkPanther: Za dużo już wydałem w tym roku na gry i książki. W związku z tym mam cichą nadzieję, że nie znajdę wystarczająco kuszących promocji. ;)
avatar
Sarafan: Też mam wrażenie, że łącznie wydałem za dużo... Ale chętnie wydam jeszcze trochę. ;) Raz się żyje... :D
Niejaki pan Jakub Obligacja polemizowałby z oboma stwierdzeniami:
https://en.wikipedia.org/wiki/The_World_Is_Not_Enough
[url=https://en.wikipedia.org/wiki/You_Only_Live_Twice_(film)]https://en.wikipedia.org/wiki/You_Only_Live_Twice_(film)[/url]
Post edited December 07, 2021 by Sulibor
Jakub Obligacja! :O
Nigdy tak na to nie patrzyłem, LOL.
Śmiechłem, że tak brzydko użyję nowomowy. :D
Nie nastawiam się nadzwyczaj entuzjastycznie, ostatnimi czasy nie mogę doczekać najbardziej interesujacych mnie tytułów na GOG (Tactical Troops: Anthracite Shift, odrzucone przez GOG Countryball Heroes). Z jakiegoś powodu ostatnimi czasy hentajom dużo łatwiej wejść do oferty niż wspomnianym tytułom :(

A z tych co są i mnie najbardziej interesują, i tak mają zaplanowaną premierę na 2022 (Inkulinati, Songs of Conquest).

Może się skuszę na jakiś pojedynczy tytuł(y) (Raiders Forsaken Earth, Iron harvest czy Fields of Glory II: Medieval), ale to tylko jeśli GOG się postara z obniżkami.
Informator zawiódł w tym przypadku @ciemnogrodzianin ;)
Za mniej-więcej dwie godziny skończą rozdawać Crime Cities.
Wygląda na to, że ta grudniowa oferta będzie związana tylko z grami Techlanda.
Sądzę, że to mogłaby być dobra okazja, by Paweł Błaszczak wraz z Techlandem dodali tu OST do Crime Cities - wpierw złapać kupującego na spławik, a następnie sprzedać muzykę. Podobała się gra? No to dobrze, bo tu masz jeszcze więcej czegoś znajomego i lubianego.
Ciągle mam nadzieję, że pojawi się tu Chrome z dodatkiem. Tak akurat po zakończeniu rozdawnictwa Miast Przestępczości. Poza tym, skoro kończą prace nad Dying Light 2, to może odkurzą, zmodyfikują i przywrócą pracę nad zawieszonym Chromem 2. Przywrócenie jedynki byłoby dobrym krokiem marketingowym. Tu macie kultową polską grą, a poza tym tak zupełnie przypadkiem zabieramy się za jej sequel.

Edit: No i się pomyliłem, chyba że tą ofertą z 9 grudnia jest oferta odebrania gunslinger'a za darmo na steamie, ale chyba o to nie chodziło...
Edit 2: No i nic. Dano tylko zniżki na Dying Light'a. Kolejny raz zostałem rozczarowany zbyt wysokimi, niepopartymi niczym wymaganiami z odbytu. Zdarza się.
Post edited December 09, 2021 by Mateuszy
Jakaś porażka się tu wkradła. GOG jest świetny w spalaniu takich teaserów :D
Już po Weekly i Midweek było wiadomo, że na dużą wyprzedaż się może nke zanosi, ale wszyscy czekali przynajmniej na jakiś większy event z Techlandu...

Z drugiej strony - aktualizacja matrycy cenowej plus zero ciekawego eventu zwiększa szanse, że, kto wie, może faktycznie Zimowa Wyprzedaż jest bliżej niż dalej.
Myślałem, że to pewne źródło, bo sam obstawiałem, że rozpocznie się 13.12 i skończy 3.01 ( w zeszłym roku od 11.12 do 2.01).