It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Baldur's Gate nie dla goga! Hehe czytałem różne strony, że po co kupować za 8,79 zł na gogu jak za chwilę klucze będą latać za grosze. No nie tym razem. Ciekawe czy dostaniemy coś w tym miesiącu, ciągle liczę na Book of Demons ;)
Attachments:
bg.jpg (62 Kb)
Interesujące.
avatar
nowy: Baldur's Gate nie dla goga! Hehe czytałem różne strony, że po co kupować za 8,79 zł na gogu jak za chwilę klucze będą latać za grosze. No nie tym razem. Ciekawe czy dostaniemy coś w tym miesiącu, ciągle liczę na Book of Demons ;)
Też licze na Book of demons.Tego akurat no gogu nie mam:)
avatar
darren33: - Adios
- I Am Fish
Dwie kolejne gry również nie są na GOGa.
Book of Demons również na platformę Amazona niestety.
wstyd mi za Amazona a to im powinno być wstyd xD idę na ebay ze wszystkim albo na allegro jak się da ^ hej Gog! da się jakoś z allegro połączyć? xD
No szkoda, że w tym miesiącu nie było nic dla nas, oby w przyszłym się to zmieniło! :)
avatar
Seb7.9: Gog! da się jakoś z allegro połączyć? xD
"Allegrogog" - proszszszę.

Specjalista od grogu typu alle. Nowy zawód, teraz tylko trzeba produkt dopracować i jak to sprzedać nowobogackim jako produkt elitarny, premium.
Ogrog się!!!
A potem szkolenia z grogoznawstwa, wizyty w zakładach pracy... bo korpoludki muszą być trendy i na czasie.
A na koniec wszyscy będą Gogmagoggami.
No i wreszcie w kwietniu będą gry na goga! :)

06.04: Wolfenstein: The New Order [GOG Code],
06.04: Ninja Commando [Amazon Games App],
06.04: Art of Fighting 3 [Amazon Games App],
13.04: The Beast Inside [GOG Code],
13.04: Icewind Dale: Enhanced Edition [Amazon Games App],
13.04: Crossed Swords [Amazon Games App],
13.04: Ghost Pilots [Amazon Games App],
20.04: Beholder 2 [Amazon Games App],
20.04: Terraformers [Amazon Games App],
20.04: Metal Slug 4 [Amazon Games App],
20.04: Ninja Masters [Amazon Games App],
27.04: Looking for Aliens [Legacy Games Code],
27.04: Grime [Amazon Games App],
27.04: Sengoku [Amazon Games App],
27.04: Magician Lord [Amazon Games App].

źródło ppe.pl

https://youtu.be/ylACoaVw--w
O, czyli znowu Bethesda. Tak żem strzelał po tym co dawali do marca, że któryś Wolf jest bardzo prawdopodobny, ale jak w marcu nic nie było to myślałem, że już koniec serii. A tak wraca nadzieja na Preya w przyszłości:)
Post edited March 30, 2023 by ssling
Pięknie, kody na GOGa zawsze radują me serce :⁠-⁠)
avatar
darren33: Morrowind, Oblivion, Fallout 76, Falllout New Vegas, Dishonored 2, The Evil Within 2, Quake.

W ciągu roku można było sobie stworzyć całkiem sympatyczną bibliotekę gier od Bethesdy za darmo :)
Jeśli już tak dobrze im się współpracuję to chętnie bym przygarnął jakiegoś Wolfensteina w najbliższym czasie :)
No i pięknie dziękuję :))
Odszedlem z serwisu aby traktowali Was lepiej na przyszlosc ^ Jak rok bedzie dobrze to wroce xD
Ok. To czekamy na pierwszą grę. Szkoda, że zmienili podejście i nie dają wszystko w jeden dzień :/
Post edited April 01, 2023 by nowy