It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Aktualna zimowa wyprzedaż raczej mnie zmieszała niż mną wstrząsnęła. Jak dla mnie nic ekscytującego na niej nie ma, ale to nie znaczy, że brak w ogóle ciekawych przecen. Tyle tylko, że są to tytuły, które od dawna mam w bibliotece i teraz co najwyżej mogę z zazdrością popatrzeć, po jakich cenach można je teraz kupić.

Może tym bardziej warto zwrócić czyjąś uwagę na określone tytuły?

Hellblade: Senua's Sacrifice

Gra przeceniona o 75% do kwoty 26.99 zł. Wg GG.Deals to historycznie 3. najniższa cena na tę grę.

Strona deva
Post edited December 19, 2021 by KillingMoon
Ja ogólnie wstrzymuję się do czasu nowych obniżek 22 grudnia, choć w sumie mógłbym zgarnąć obie Armady, bo i tak przecenione nie będą na razie. :) Jak już pisałem w innym temacie, czekam na obniżkę Horizon Zero Dawn, ale zobaczymy, czy tym razem nie obejdę się smakiem.

Rozważam też kilka innych pozycji z mojej listy życzeń: Vampire The Masquerade: Coteries of New York i Shadows of New York, oba Soldier of Fortune i Solastę. Chrapkę mam też na kilka innych tytułów, jak np. Chernobylite, ale na razie niestety za drogo. :( Ogólnie sporo zależy od tego, co dojdzie 22 grudnia. Nie kupię czegoś, to kupię coś innego. Wydam prawdopodobnie tyle samo, niezależnie od tego, co będzie jeszcze dodatkowo w promocji. ;)
Ja zwrócę jeszcze uwagę na grę Gorogoa.

Obecnie na GOG jest na zniżce 69-70% do ceny 19.09 zł, co jest bliskie historycznego minimum za tę grę.

Gorogoa to
Połączenie łamigłówki z dynamiką zmian: gracz nie tylko musi dopasować czy odnaleźć potrzebne elementy, ale jeszcze wyobrazić sobie jaki efekt przyniesie ich połączenie czy przeniesienie; rozwiązując zagadki, tworzy animacje, tworzące nowe zagadki...

Na Listach polecanych gier można znaleźć inne, interesujące - mniej lub bardziej znane - tytuły (niekiedy z ich opisami), z których sporo jest teraz na wysokoprocentowych zniżkach ;)
Post edited December 19, 2021 by KillingMoon
Na razie kupiłem Disco Elysium - The Final Cut - jeszcze drogo, ale na sensownie dużą zniżkę pewnie trzeba by czekać rok albo i dłużej, a w końcu chciałbym zagrać w tę słynną już grę, zwłaszcza że jest to wersja finalna :)

Poza tym inne zakupy z listy życzeń WARTILE i Mosaic 1% Edition, bo są w pobliżu historycznych minimów (2. najniższe ceny) i aktualnie najlepsze (najtańsze) oferty.

W przypadku Mosaic śmieszna sytuacja, bo edycja 1% (z DLC i soundtrackiem) jest tańsza niż wydanie standardowe, bo na większym procencie obniżki! (70% do 60%).
To bardzo specyficzna produkcja - bardziej art niż game, ale zachęciła mnie ostatecznie do podjęcia decyzji o kupnie recenzja, z której dowiedziałem się o pierwowzorze gry - Every day the same dream, zrealizowanym w 6 dni studenckim projekcie z 2009 r.
Tę ostatnią można darmo, na licencji Creative Commons, pobrać w wersji pliku *.swf lub zagrać w nią w przeglądarce na stronie MOLLEINDUSTRIA.
Post edited December 19, 2021 by KillingMoon
Sądziłem, że nie wezmę nic, ale skusiłem się na Firewatch i Splinter Cell. Ten drugi, uznałem, tańszy nie będzie, a to kultowa gra, której wolałbym nie zobaczyć, jak znika z katalogu po decyzji o powstaniu remastera.

Jeśli chodzi o to, co kupić, to proponuję otworzyć wishlistę, posortować po ocenie na meta- albo lepiej opencritic i po prostu wziąć pierwszą pozycję o akceptowalnej cenie i najwyższej średniej opinii :)
avatar
ciemnogrodzianin: Sądziłem, że nie wezmę nic, ale skusiłem się na Firewatch i Splinter Cell. Ten drugi, uznałem, tańszy nie będzie, a to kultowa gra, której wolałbym nie zobaczyć, jak znika z katalogu po decyzji o powstaniu remastera.

Jeśli chodzi o to, co kupić, to proponuję otworzyć wishlistę, posortować po ocenie na meta- albo lepiej opencritic i po prostu wziąć pierwszą pozycję o akceptowalnej cenie i najwyższej średniej opinii :)
Sprawdzam poziomy i minima cen na GG.Deals jak zobaczę na wishliście znaczący skok i wtedy podejmuję decyzję, czy już teraz, czy jeszcze odpuścić :)
avatar
KillingMoon: ...
Też tak robię, ale niektóre ceny zamarzły :)
Bardzo bym chciał wierzyć, że 22.12 dojadą jakieś fajne bundelki od Interplay i Bethesdy, które pozwolą mi zgarnąć więcej tytułów w fajnych cenach. Kiedyś w bundelku Interplaya wziałem chyba z pół ich katalogu. Dziś bym chętnie wziął resztę :D

Wspomniani wydawcy nie są obecnie przecenieni, więc zakładam, że to właśnie będą nowe zniżki na środę. Byłoby miło, gdyby to nie było znowu dokładnie to samo, co w trakcie 10 innych wyprzedaży tygodniowych w trakcie roku, choć nie mam żadnych przesłanek, żeby spodziewać się czegokolwiek lepszego.
avatar
KillingMoon: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Wspomniani wydawcy nie są obecnie przecenieni, więc zakładam, że to właśnie będą nowe zniżki na środę. Byłoby miło, gdyby to nie było znowu dokładnie to samo, co w trakcie 10 innych wyprzedaży tygodniowych w trakcie roku, choć nie mam żadnych przesłanek, żeby spodziewać się czegokolwiek lepszego.
Oby, czego sobie i wszystkim życzę!
avatar
Sarafan: Jak już pisałem w innym temacie, czekam na obniżkę Horizon Zero Dawn, ale zobaczymy, czy tym razem nie obejdę się smakiem.
84.49zł • -50% • Horizon Zero Dawn Complete Edition
avatar
ciemnogrodzianin: 84.49zł • -50% • Horizon Zero Dawn Complete Edition
No i to mnie w zasadzie satysfakcjonuje. :) Wezmę jeszcze dwie Armady i starczy na ten rok, chyba że… ;)
avatar
ciemnogrodzianin: 84.49zł • -50% • Horizon Zero Dawn Complete Edition
avatar
Sarafan: No i to mnie w zasadzie satysfakcjonuje. :) Wezmę jeszcze dwie Armady i starczy na ten rok, chyba że… ;)
Udało się :)
avatar
Sarafan: ...
Szaleństwo. Żeby tyle zapłacić za grę, to musiałbym chyba mieć zamiar w nią zagrać (:
avatar
ciemnogrodzianin: Szaleństwo. Żeby tyle zapłacić za grę, to musiałbym chyba mieć zamiar w nią zagrać (:
Jest na granicy akceptacji dla mnie. :) Ale zdarza się, że daję nawet więcej. Ostrzę sobie np. zęby na premierę Baldur's Gate 3. Wszystko zależy od konkretnej pozycji. Jeśli gra naprawdę mnie interesuje, to jestem w stanie sporo wysupłać, żeby wesprzeć twórców... I GOG-a, oczywiście. :) To są jednak wyjątki. Zazwyczaj poruszam się bliżej Ziemi. ;)
Post edited December 21, 2021 by Sarafan
U mnie chyba nic w tym roku. Grać i tak w co mam, a to co mnie interesuje nie ma takiej ceny żeby było warto kupować na zapas.
avatar
ssling: U mnie chyba nic w tym roku. Grać i tak w co mam, a to co mnie interesuje nie ma takiej ceny żeby było warto kupować na zapas.
Szkoda. Może rzutem na taśmę trafi się coś ciekawego? (zwłaszcza w zapowiedzianych prezentach).
Najważniejsze jednak, że jest w co grać ;)