It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Dziś mamy ogromną niespodziankę dla wszystkich fanów klasycznych gier! 4 wybitne tytuły powracają na GOG.COM, a towarzyszy im specjalna wiadomość od ich wydawcy:

„Syndicate i Ultima Underworld powracają! Wygląda na to, że po dwudziestu latach wciąż jest wiele miłości do tych tytułów, więc mamy przyjemność potwierdzić, że od teraz będą one ponownie dostępne na GOG, a także, że zostaną one w sklepie na stałe. Aby to uczcić, oferujemy te gry do pobrania za darmo przez cztery tygodnie."

Zgadza się! Do 3 września 2021 roku, do godziny 19:00, możecie zgarnąć kopie Syndicate Plus™, Syndicate Wars, oraz Ultima Underworld I & II za darmo.

Tak więc nie wahaj się dłużej i zanurkuj w urzekające światy tych klasycznych perełek!
avatar
Kerebron: Z tego co widzę, to jednak można refundować. Tego dnia kupiłem kilka innych gier i tylko Syndicate'y mają aktywną opcję refundacji.
Chyba jednak GOG zauważył wyjątkową niezręczność tej sytuacji.
W takim razie powinno to zostać oficjalnie nagłośnione. Chyba, że to jakiś dziwny błąd (co też jest możliwe).
Oba Syndicaty nabyłem już dawno, dawno temu. Dla mnie to były gry legendy, tak zwany powrót do dzieciństwa. Cieszę się, że będą tutaj na stałe. Przed samym usunięciem nabyłem Ultimę Underworld I & II, jeszcze wczoraj była opcja "poproś o zwrot" dziś już jej nie ma :). Jednak to chyba był błąd, chociaż od mojego zwrotu nie upłynęły 24 godziny;).
Nie ma co się wykłócać Panowie o te 5 czy 10 zł. :) To naprawdę nie jest majątek. Osobiście kupiłem Ultimę Underworld, jak znikała ze sklepu i traktuję to jako formę wsparcia dla GOG-a. Świat staje się prostszy, kiedy tak traktujemy nasze zakupy. ;)
No to widać, że ja inaczej traktuję moje zakupy - nigdy nie lubię czuć się wystrychniętym na dudka.
Jak pisałem: wiem, że kwoty (każda z osobna) są małe, ale chodzi o fakt traktowania klientów.
Sarafan nie chodzi o te "5 zł", chodzi o zasadę nikt nie lubi być zrobiony w balona, nigdzie takiej podobnej akcji nie było jak tutaj...
Post edited August 09, 2021 by comendante77