It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Nieważne, czy za oknem widzisz czapy śniegu czy spędzasz święta na tropikalnej wyspie – nadeszła pora na Winter Sale na GOG.COM! Wraz z nią nadjeżdżają sanie pełne niewiarygodnych promocji na gry bez DRM, pakiety gier ze specjalnymi rabatami oraz prezenty!

Rozpocznij wizytę na GOG.COM od pobrania darmowego egzemplarza Wasteland 2 Director's Cut Digital Classic Edition. Jest to uznany sequel pierwszej postapokaliptycznej, taktycznej gry RPG stworzonej przez legendarnego projektanta gier, Chrisa Avellone'a. Razem z nią otrzymasz jako dodatek pierwszą część Wasteland z 1988 r. Wasteland 2 możesz odebrać wchodząc na stronę główną GOG.COM i klikając na banner promocyjny. Oferta obowiązuje do 13 grudnia do godz. 15:00.

A teraz wyobraź sobie zorzę polarną mieniącą się doskonałymi okazjami z zimowej wyprzedaży. Można na niej dostrzec na przykład Kolekcję: Tylko RED za 259,77 zł. Zawiera ona Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży oraz wszystkie części Wiedźmina w najniższej cenie w historii! Nie zastanawiajcie się długo, bo ta oferta będzie dostępna tylko do 27 grudnia do godziny 15:00.

W następnej kolejności złap Bundle: Strategie Paradox. Otrzymasz dzięki niemu dodatkowe 25% zniżki, jeśli zbierzesz kolekcję pięciu gier od Paradox Interactive: Age of Wonders: Planetfall (-33%), Imperator: Rome (-33%), Surviving Mars (-66%), BATTLETECH (-66%) oraz Stellaris (-75%).

Oprócz tego masz teraz szansę odkryć najlepsze gry niezależne tego roku dzięki zestawowi Wypasione indyki 2019. Pakiet zapewnia dodatkowe 25% zniżki, jeśli już posiadasz (albo kupisz) co najmniej 5 pozycji z listy, na której znajdują się: Bloodstained: Ritual of the Night (-25%), Dawn of Man (-25%), Deliver us the Moon (-20%), Foundation (-20%), Stygian: Reign of the Old Ones (-20%), Indivisible (-20%), Pathway (-40%), Druidstone: The Secret of the Menhir Forest (-60%) i inne tytuły.

To jeszcze nie wszystko! Świeżo wydana, doskonała fabularna gra akcji GreedFall jest już dostępna na GOG.COM w wersji bez DRM i ze zniżką 25%, która obowiązuje do 26 grudnia do godziny 15:00.

Wśród ponad 2500 pozycji, na Winter Sale każdy znajdzie dla siebie coś, co przyniesie mu radość w sezonie świątecznym. Możesz wybierać spośród takich gier jak Diablo + Hellfire (-15%), Jupiter Hell (-20%), Rebel Cops (-25%), My Friend Pedro (-30%), Mutant Year Zero: Road to Eden (-50%), Project Warlock (-50%), Darksiders III (-66%), Outward (-60%), Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King (-65%), Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (-70%), Hard West (-90%) i innych.

Winter Sale to także porcja gier dostępnych w ramach GOG Connect, dzięki któremu odblokujesz na GOG.COM kopie wybranych gier, które posiadasz na Steam. W pierwszej kolejności są to DUSK, Age of Wonders: Planetfall, Through the Ages i Galaxy Trucker.

Winter Sale na GOG.COM potrwa do 2 stycznia 2020 do godziny 15:00.
Jest, ruszyła Winter Sale na Gogu! Na to właśnie czekałem! Oj kolekcja powiększy się tak jak rok temu!!
Nie zastanawiać się tylko kupować i grać!! Życie To Gra!!
Zaszaleliście z tym Wastelandem 2, nie powiem. :) Grę polecam, zwłaszcza miłośnikom klasycznych RPG-ów. Szkoda, że nie można odebrać darmowego Wasteland 1, jeśli ma się już w bibliotece dwójkę. :( Może warto to zmienić? Taka wolna sugestia... :)
Licha ta wyprzedaż, na czarno piątkowej wydałem 50 zł, na tej co najwyżej 5 zł pójdzie. Trochę za blisko siebie są no i większe rabaty były w czarny czwartek.
Post edited December 11, 2019 by Kamil_999666
avatar
Sarafan: Zaszaleliście z tym Wastelandem 2, nie powiem. :) Grę polecam, zwłaszcza miłośnikom klasycznych RPG-ów. Szkoda, że nie można odebrać darmowego Wasteland 1, jeśli ma się już w bibliotece dwójkę. :( Może warto to zmienić? Taka wolna sugestia... :)
A nie dostales jedynki jak kupowales dwojke?
U mnie kod do jedynki jest ukryty w "Wiecej->Klucze" sprawdzales tam?
avatar
Sarafan: ...
Ty to w ogóle masz pecha z tym W2, prawda? :|

Z mojej strony – ogromne dzięki, GOG. Na pewno chętnie spróbuję.
Ucieszyła mnie też bardzo fajna cena za Candle, tym razem nie wahałem się ani chwili, mam wielką ochotę na tę grę :)
avatar
mihuk: A nie dostales jedynki jak kupowales dwojke?
U mnie kod do jedynki jest ukryty w "Wiecej->Klucze" sprawdzales tam?
Faktycznie, jest kluczyk na W1. Dzięki! :)
avatar
ciemnogrodzianin: Ty to w ogóle masz pecha z tym W2, prawda? :|
Gdybym nie kupił pod koniec października za 50 zł, to i tak bym kupił na Black Friday, kiedy było 25 zł. Tak czy siak byłbym do tyłu o te 25 zł. Żaden problem. :) Cieszę się, że więcej ludzi zagra.
Post edited December 11, 2019 by Sarafan
Aż zaniemówiłem, gdy zobaczyłem co jest darmówką. Czaiłem się na tę grę od dawna. O mało nie kupiłem jej ostatnio. Tylko mój ogromny backlog mnie powstrzymał.
Wielkie dzięki.
avatar
ciemnogrodzianin: Ucieszyła mnie też bardzo fajna cena za Candle, tym razem nie wahałem się ani chwili, mam wielką ochotę na tę grę :)
Serie Thief i Deus Ex też są w genialnych cenach. Deponia 4 również.
avatar
topolla: Aż zaniemówiłem, gdy zobaczyłem co jest darmówką. Czaiłem się na tę grę od dawna. O mało nie kupiłem jej ostatnio. Tylko mój ogromny backlog mnie powstrzymał.
Wielkie dzięki.
Ja tez mialem ochote kupic Wasteland 2 na ostatniej wyprzedazy, ale obawialem sie, ze nie pojdzie na moim sprzecie. Teraz moge to poprostu sprawdzic. :)
avatar
topolla: Serie Thief i Deus Ex też są w genialnych cenach. Deponia 4 również.
Prawda, gdybym nie miał, brałbym jak leci. Deus chyba zmienił podstawową cenę na niższą. Cześć serii Tomb Raider też zeszła do bardzo atrakcyjnych rejonów cenowych.
Generalnie nie ma dużo różnic względem Czarnego Piątku, ale pojedyncze tytuły pogłębiły przeceny, więc warto się rozejrzeć.

Dziwi mnie trochę bardzo długi czas trwania tej promocji.
"U mnie kod do jedynki jest ukryty w "Wiecej->Klucze" sprawdzales tam?"

A gdzie są te opcje "więcej -> klucze"? Ja mam GOG 2.0 i nigdzie takiej opcji nie widzę -.-
avatar
Rotodaton: A gdzie są te opcje "więcej -> klucze"? Ja mam GOG 2.0 i nigdzie takiej opcji nie widzę -.-
Wejdź przez przeglądarkę. Co to za problem? GOG Galaxy 2.0 nie jest jeszcze ukończony. Nie ma też m.in. dostępu do forum z poziomu aplikacji. Wraz z kolejnymi aktualizacjami będą dodawane brakujące funkcje.
avatar
Rotodaton: "U mnie kod do jedynki jest ukryty w "Wiecej->Klucze" sprawdzales tam?"

A gdzie są te opcje "więcej -> klucze"? Ja mam GOG 2.0 i nigdzie takiej opcji nie widzę -.-
Tak jak pisal Sarafan: wejdz z poziomu przegladarki do swoich gier, kliknij na Wasteland 2 i dalej tak jak na zdjeciu w zalaczniku.
Attachments:
w2.png (228 Kb)
Świetne te akcje z promocjami. Zawsze można coś upolować dla siebie. Pozdrawiam :)
prosze dodac listę w porządku rosnącym /cena
będzie łatwiej przeglądać
pozdrawiam