It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Dziś przyjrzyjmy się renomowanemu tytułowi strategicznemu opracowanemu przez Harebrained Schemes i wydanemu przez Paradox Interactive! BATTLETECH to taktyczna gra turowa, w której przejmujesz dowództwo nad grupą najemników składającą się z Mechów i pilotujących je MechWojowników, walczących o przetrwanie, gdy zostają wciągnięci w brutalną międzygwiezdną wojnę domową.

Czy wiesz że?

• BATTLETECH bazuje na serii militarnego science fiction stworzonej przez Jordana Weismana i L. Rossa Babcocka III w 1984 roku. Weisman jest również jednym z założycieli Harebrained Schemes, studia, które było odpowiedzialne za rozwój gry.

• Po sukcesie poprzednich gier z franczyzy Shadowrun, członkowie Harebrained Schemes postanowili zmienić scenerię swojego kolejnego tytułu. Kampania BATTLETECH na Kickstarterze, którą rozpoczęli we wrześniu 2015 roku, osiągnęła swój cel finansowy w wysokości 250 000 USD... w ciągu godziny!

• Podczas walk z wrogimi mechami trzeba uważać nie tylko na wrogie rakiety i lasery. Tak jak w grach planszowych BATTLETECH, przegrzanie może skutecznie utrudnić działania twojego mecha, a nawet doprowadzić do jego upadku.ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA
Klimat kosmicznej opery w BATTLETECH jest silnie podkreślony przez epicką muzykę skomponowaną przez Jona Everista. Za swoją wybitną pracę Everist otrzymał nominację do nagrody Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców "Composer's Choice Award" w kategorii "Best Video Game Score of 2018".

Zdobądź oryginalny OST do gry, kupując jej Digital Deluxe Edition lub Mercenary Collection!