It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witam
Mamy pytanie czy jest jakaś możliwość spolszczenia wersji gogowej Dungeon keeper 2?
Wiem że kiedyś był podobny wątek na tym forum ale chyba został usunięty.
No posts in this topic were marked as the solution yet. If you can help, add your reply
Z całą pewnością język Polski powinien zostać dodany ponieważ ta gra miała i nadal ma pełny orginalny dubbing. Gdy zakupiłem ją na GoG moje zdziwienie było przeogromne gdy zauważylem, że nie ma możliwości zmiany języka na Polski.
i znalazł ktoś spolsczenie do DK2?
avatar
Papelek_Machurka: Z całą pewnością język Polski powinien zostać dodany ponieważ ta gra miała i nadal ma pełny orginalny dubbing. Gdy zakupiłem ją na GoG moje zdziwienie było przeogromne gdy zauważylem, że nie ma możliwości zmiany języka na Polski.
Zgadzam sie, ja rocznik 83. Miałem oryginalne płytki Dk1 i Dk2 której była w pełni przetłumaczona profesjonalnie w polskiej wersji. Przez Cenega. Doskonale pamietam. Choc oferta GOG jest bardzo kusząca, ale brak PL jest przeszkodą.
Siema, mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję, że się przyda (na marginesie - szukam jakiś extra scenariuszy/map do DKII po przejściu DK Deeper Dungeons). Tak się składa, że kiedyś szukałem spolszczenia, znalazłem i schowałem na później. Mam nadzieję, że się przyda fanom :) Nie jest to moja paczka, także nie jestem w stanie pomóc w razie problemów.

Nie mogę wklejać linków, więc sorry za niedogodności.

drive.google.com/open?id=1-k5O5w2fGX82x6hX9CaElJy2DEP-pmTV
avatar
scoffix: Siema, mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję, że się przyda (na marginesie - szukam jakiś extra scenariuszy/map do DKII po przejściu DK Deeper Dungeons). Tak się składa, że kiedyś szukałem spolszczenia, znalazłem i schowałem na później. Mam nadzieję, że się przyda fanom :) Nie jest to moja paczka, także nie jestem w stanie pomóc w razie problemów.

Nie mogę wklejać linków, więc sorry za niedogodności.

drive.google.com/open?id=1-k5O5w2fGX82x6hX9CaElJy2DEP-pmTV
Dzięki stokrotne Medyceuszu Ty mój Złoty! Działa bez zarzutu, nostalgia po całości :)