It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Czy Mark of Chaos doczeka się na GoGu polskiej wersji językowej? Zarowno MoC jak i Battlemarch miały bardzo dobre pełne spolszczenia i było by fajnie znów usłyszeć te genialne głosy (zwłaszcza skaveńskie! Tak-tak)
No posts in this topic were marked as the solution yet. If you can help, add your reply
Tak prosimy od razu kupuje :D.
Gra ma tyle lat i pomimo Ze miała pełną polską wersję.
To jak można jej nie wstawić?
Bardzo proszę o jej wstawienie.
Zawsze mnie to ciekawiło dlaczego niekiedy nie ma opcji polskojęzycznej jak była kiedyś taka dostępna. Dla mnie to kpina. Zrozumiałbym gdyby taka nigdy by się nie ukazała ale ona była. Jestem Polakiem i lubię gry w ojczystym języku. Rezygnuję często z zakupu jak nie ma polskiej wersji, czasem wystarczy wersja kinowa czyli z napisami. Dodam, że jak kupowałem to myślałem, że jest to wersja spolszczona. Będę musiał bardziej się przyglądać temu co kupuję najwidoczniej.
avatar
Dexonikus: Czy Mark of Chaos doczeka się na GoGu polskiej wersji językowej? Zarowno MoC jak i Battlemarch miały bardzo dobre pełne spolszczenia i było by fajnie znów usłyszeć te genialne głosy (zwłaszcza skaveńskie! Tak-tak)
Było super i też tęsknię za polską wersją, ale wątpię aby ktokolwiek z Redów tutaj zaglądał. Po tylu latach ciszy ... olanie graczy nie świadczy o nich dobrze i jest coraz gorzej. Niestety
A to spolszczenie, które znajduje się na: spolszczenia.pl nie zadziała ?
avatar
Dymion_N_S: A to spolszczenie, które znajduje się na: spolszczenia.pl nie zadziała ?
No właśnie też się zastanawiam. Pobiorę takowe i dam znać.

Edit: Niestety sprawdziłem i nie działa, musiałby ktoś podzielić się spolszczeniem do złotej edycji, a takowego na necie nie mogę znaleźć.
Post edited November 01, 2022 by Robbins37
Hmm, a ma ktoś może fizyczną wersję tego Warhammera w Złotej Edycji po polsku? I spróbowałby stamtąd wyciągnąć pliki odpowiedzialne za polskie napisy i dialogi oraz zamienić je z tymi w wersji GOG? Dla mnie polski dubbing jest wręcz dobry, miło się tego słucha i szkoda, że cyfrowa wersja tego nie ma. Jak coś, nie namawiam do tego, tylko jestem ciekaw tego, jakby to działało.
Post edited January 12, 2023 by SeBass2001
avatar
SeBass2001: Hmm, a ma ktoś może fizyczną wersję tego Warhammera w Złotej Edycji po polsku? I spróbowałby stamtąd wyciągnąć pliki odpowiedzialne za polskie napisy i dialogi oraz zamienić je z tymi w wersji GOG? Dla mnie polski dubbing jest wręcz dobry, miło się tego słucha i szkoda, że cyfrowa wersja tego nie ma. Jak coś, nie namawiam do tego, tylko jestem ciekaw tego, jakby to działało.
Właśnie instaluję Mark of Chaos z płytki (niestety nie da się w nie grać na Win10 przez zabezpieczenia, więc kupiłem wersję GOG) i spróbuję przekopiować pliki z jednej wersji do drugiej.
Plik "Data.pl_PL.ork" już mam, ale nie mam pojęcia co z nim zrobić, przekopiowałem go do folderu z grą, ale w grze nie ma opcji zmiany języka, zmienić język się da jedynie przez launcher GOGa. Próbowałem zmienić nazwę pliku z polskiej wersji na "Data.de_DE.ork" i ustawić w GOGu niemiecki język, wtedy wszystkie menu i napisy są po niemiecku, ale głosy postaci i dubbing po polsku.
Macie pomysł co jeszcze przekopiować, żeby i napisy/menu/interfejs były po polsku?
Może przekopiować pliki "Data.pl-PL.ork" i wszystkie pliki gdzie jest cokolwiek z PL w nazwie? W wersji GOG są jeszcze pliki o nazwach np. MFC71FRA.DLL, MFC71ESP.DLL. Potem zmienić wpis w rejestrze. Jak możesz gdzieś zamieścić na zewnętrznym serwerze wszystkie (dysk google itp.) pliki to będę bardzo wdzięczny.
avatar
biggos35: Może przekopiować pliki "Data.pl-PL.ork" i wszystkie pliki gdzie jest cokolwiek z PL w nazwie? W wersji GOG są jeszcze pliki o nazwach np. MFC71FRA.DLL, MFC71ESP.DLL. Potem zmienić wpis w rejestrze. Jak możesz gdzieś zamieścić na zewnętrznym serwerze wszystkie (dysk google itp.) pliki to będę bardzo wdzięczny.
słuchaj, próbowałem nawet edytować w regedicie i nie jeździ. te pliki ci jutro podrzucę, sorry za opóźnienie