It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Nie ma dnia, tfu... godziny, żeby gry nie wywaliło do głównego ekranu. Cały czas powtarzający się problem, nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania. Grafika ustawiona już na minium, też nic nie dała. Masakra jak niedopracowana gra.
Spoko. Ja zażądałem zwrotu pieniędzy, bo to sie w pale nie mieści, żeby takie bugi były. Ja osobiście mam problem z crashowaniem, a jak pytałem sie supportu, to podawał mi "rozwiązania" ze stronki goga. Więc uznałem, że szkoda tracić nerwów i kasy. Nigdy więcej preorderów ani Early Access. Drugi (Rome Total War) i ostatni raz się nadziałem.
avatar
Thornilav: Spoko. Ja zażądałem zwrotu pieniędzy, bo to sie w pale nie mieści, żeby takie bugi były. Ja osobiście mam problem z crashowaniem, a jak pytałem sie supportu, to podawał mi "rozwiązania" ze stronki goga. Więc uznałem, że szkoda tracić nerwów i kasy. Nigdy więcej preorderów ani Early Access. Drugi (Rome Total War) i ostatni raz się nadziałem.
Mam tak samo co jakiś czas wywla mnie z gry ale mówię ok polska gra piewszy raz wtopa, ale jak doszedłm do Mahakamu i ropoczołem pierwszą bitwę z zadania pomoc królwi krasnludów raz wpuszcza mnie do bitwy a potem wyżuca albo wogule nie wpuszcza mie dro rozgrywki. Zrobiłem wszystko co mogłem sterwonki graficzne spraedziłem ditretix sprawdziłem stan gry przez goog odinstalowałem grę i nic nieweim co robić

Znlazłem taką informacje

Ten post jest dla tych wszystkich , którzy wyczerpali wszelkie porady z innych postów i pomocy tech. czyli aktualizacja sterów, ściągnięcie pliku Media feature pack, reinstalacja gry czy goga, , zmiana rozdzielczości (podobno pomogło niektórym), czy nawet reinstalka gry albo całego GOG-a.
Mnie nie pomogła żadna z tych porad
Trochę się rozwinę, ale myślę , że warto....:D

Mój GOG.com zainstalowany jest na dysku - C:\Pliki Programów(x86)\GOG Galaxy, później pobrałem i zaintalowałem Gwinta - jego ścieżka dostępu wygląda tak: C:\Pliki Programów(xPliki Programów86)\GOG Galaxy\Games\Gwent , kiedy w końcu kupiłem Wojne Krwi zainstalowałem ją na D:\GIERY\Wojna Krwi i nie chciało odpalić wywalając po intrze słynny czarny ekran.
Z poziomu Gwinta również nie udało się odpalić Wojny Krwi - "Nie udało się znaleźć Thronebreaker" - taki mniej wiecej komunikat się wyświetla.
DO BRZEGU!!!! Jeżeli Wasze ścieżki dostępu między Gwintem a Wojną Krwi się różnią to nie odpalicie Wojny. Jeśli zmienicie scieżkę dostępu dla obu gier na tę samą (przeinstalujecie) na np D:\GIERY\GWINT....i D:\GIERY\WOJNA....nie odpalicie ani tego ani tego.....sam tak zrobiłem....:D
Obie gry należy zaqinstalować tutaj C:\Pliki Programów(x86)\GOG Galaxy\Games
Umnie to pomogło, jeśli ktoś nie ma Gwinta(?) to samą Wojnę Krwi tez w tą samą ścieżkę.

Wiem, wiem ...można było krócej:D, mam nadzieję , że ta rada pomoże wielu z problemem czarnego ekranu.
Fajnie by było jakby ktoś przetłumaczył to na angielski i rosyjski bo widziałem , że też mają ten sam problem.....ja się nie podejmuję, nie ta liga językowa....:D:D:D

Aczkolwiek mi nie pomogło :(
Post edited November 06, 2018 by Esi83