It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Panowie mówię ok polska gra trzeba kupić wesprzeć tak dobrą firmę . Gram parę godzin co jakiś czs zdarz się, że wyrzuca mnie z gry do pulpit czarny ekran informacja o crash. Trudno przeżyję trudne początki tytułu zdarza się ale jak doszedłem do Mahakamu i rozpocząłem pierwszą bitwę z zadania pomoc królowi krasnoludów raz wpuszcza mnie do bitwy a potem wyrzuca albo wogule nie wpuszcza mie dro rozgrywki. Zrobiłem wszystko co mogłem sterowniki graficzne sprowadziłem ditretix sprawdziłem stan gry przez goog odinstalowałem grę i nic . Zacząłem czytać forum dotyczące tej gry i większość posiadaczy tej gry skarży się na ten sam problem. Pytanie moje brzmi następująco kiedy wyjdzie patch naprawiający te błędy !!!!
Czesc.
Pisalem z supportem w sprawie tych crashy. Nie byli w stanie mi pomoc wiec zazadalem zwrotu poieniedzy. Wedlug nich to moja wina bo moj komputer nie spelnia minimalnych wymagan gry (gra chodzi na full bez zaciec).

Co do patcha to milego czekania:
https://twitter.com/pawelburza/status/1057188392235089920
To ja mam to samo! Wcześniej pisałem, że żałuję wydanych pieniędzy. Non stop mnie wywala do pulpitu, albo nawet wyłącza komputer!
No to fantastycznie będę strał się infomować naszych Youtuberów, którzy tak bardzo zachwali grę a teraz milczą inie ostrzegją, żę te gry to jeden bug. Panowie czy macie karty graficzne Amd podobno one gryzą się z tą grą
Intel core i3 540
4gb ram ddr3
Sapphire amd radeon hd5770
ja mam intel core quad 9300 2,50 6gb ramu itę samą karte graficznia czyli gra tnie się z powodu tej karty graficzne bo jak jużgrałemto gralem na full detalach i było ok . Co oznacza, że pewnie kwestia sterowników może