It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Chciałbym się dowiedzieć, jak dodać do icewind 2 własne portrety. Ktoś wiem, jak to zrobić? Szukałem po internecie, ale nic nie znalazłem.
avatar
archaniol18: Chciałbym się dowiedzieć, jak dodać do icewind 2 własne portrety. Ktoś wiem, jak to zrobić? Szukałem po internecie, ale nic nie znalazłem.
Had to use Google Translate, but:

https://sorcerers.net/community/threads/how-can-i-add-custom-portraits-to-iwd2.27247/
avatar
archaniol18: Chciałbym się dowiedzieć, jak dodać do icewind 2 własne portrety. Ktoś wiem, jak to zrobić? Szukałem po internecie, ale nic nie znalazłem.
Musisz w folderze Icewind Dale 2 utworzyć folder Portraits. Tam zamieszczasz portrety zapisane w formacie .bmp (mapa bitowa). Potrzebne są na postać dwa rodzaje portretów. Pierwszy z nich to 'duży portret', obejmujący całą postać, musi być opisany maksimum 8 znakami, a jego format to 210x330 pikseli. Drugi z nich to mały portret przybliżający twarz bohatera/ki. Jego format to 42x47 pikseli. Jeśli wszystko się uda, to obydwa portrety znajdziesz pod Inna. Zauważ, że w przeciwieństwie do oryginalnych, w wypadku tych portretów gra nie dzieli ich na kobiece i męskie, a także nie ma domyślnych opcji kolorów postaci. Jeśli użyjesz innych rozmiarów, portrety będą przycinane do wspomnianych wartości, lub za małe.

Pozwoliłem sobie dodać jeden zestaw portretów.
Attachments:
blondkl.bmp (212 Kb)