It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Ten szwindel cię zainteresuje.

Przed nami kolejny PDXCON, w czasie którego przez trzy dni fani Paradoxu będą zbierać się w Sztokholmie, w Szwecji, by uczcić świetne gry z pokaźnego portfolio tego wydawcy! Nawet jeśli nie możesz stawić się na miejscu, nie znaczy to, że omija cię zabawa: naszar wyprzedaż PDXCON właśnie się rozpoczyna. Znajdziesz w niej szeroką ofertę współczesnych klasyków ze zniżką nawet do 80%.

Pillars of Eternity oraz Tyranny to dwa najlepsze przykłady na to, dlaczego izometryczne, drużynowe RPG z dawnych czasów musiało powrócić i zostać z nami. Age of Wonders, Europa Universalis, Majesty i Hearts of Iron zaoferują jeszcze więcej niż tylko zaspokojenie twojej chrapki na taktyczną rozgrywką, wciągając cię mocno w swoje unikalne światy.

Wyprzedaż PDXCON Sale kończy się 21 maja o godzinie 23:59.
Fajne gry, jak ktoś ma setki godzin ;)
Mam Crusader Kings na płytce - spędziłem nad grą kilkadziesiąt godzin i z tego, co pamiętam, była to jedna i ta sama rozgrywka, pełna wzlotów i upadków :D Mam mile wspomnienia, ale boję się to diabelstwo włączyć, bo "zagram raz w CK" oznacza decyzję kosztującą dziesiątki godzin...
Ja sie zastanawiam nad kupnem dodatku do Pilars of eternity.Tylko nie wiem czy moze byc jeszcze taniej niz te 47 zeta:)
avatar
Gotrekus: Ja sie zastanawiam nad kupnem dodatku do Pilars of eternity.Tylko nie wiem czy moze byc jeszcze taniej niz te 47 zeta:)
Każda gra z czasem tanieje. Jak poczekasz pare lat na pewno dorwiesz taniej.
Hehe pare lat moge poczekac co mi tam:)
Zawsze może być taniej - i będzie.
Pytanie, czy chcesz w to zagrać teraz.
W Pilarsy gram aktualnie.W zasadzie gram w kilka gier na raz. Najczesciej w World of Tanks:)