It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witamy w wątku zamkniętej bety GOG GALAXY 2.0! Jeśli jesteś w tym miejscu, prawdopodobnie masz już dostęp do zamkniętej bety lub czekasz na zaproszenie do testów. Jeśli czekasz dziękujemy ci za cierpliwość – zaproszenia do udziału w zamkniętej becie będą rozsyłane w kolejności zgłoszeń do testów. Osoby, które nie zapisały się jeszcze do udziału w testach mogą to zrobić TUTAJ.

Otworzyliśmy ten wątek, żeby stworzyć jedno miejsce do rozmów na temat GOG GALAXY 2.0. Chcemy wiedzieć, co Wam się podoba w aplikacji, co możemy poprawić, jakich funkcji Wam brakuje, na jakie integracje czekacie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat GOG GALAXY 2.0, chętnie na nie odpowiemy :)

Testujemy GOG GALAXY 2.0 wewnętrznie już od jakiegoś czasu w technicznej alfie i zbieramy opinie, więc niektóre z błędów, które zauważycie i wątków, które chcecie poruszyć są nam znane – sprawdźcie koniecznie listę znanych błędow, nad których usunięciem pracujemy.

Porozmawiajmy!
Post edited June 24, 2019 by ponczo_
avatar
lilsaint112: Ciekawe jak to będzie działać, miejmy nadzieję, że będzie mega.
Chciałbym też dostać inva no ale zobaczymy :)
Luzik, koniec końców każdy dostanie zaproszenie ;)
avatar
Argur: Będzie możliwość dodania gier pudełkowych które nie należą do żadnej platformy?
Będzie!
avatar
Argur: Hymmm to pytanie mam w takim razie. Czy posiadając podstawową wersję np. na steamie będę mógł dokupić dodatek na gogu i będzie to działało? Albo tak jak to opisałem powyżej dodając (później) grę z wersji pudełkowej nie przypisanej do żadnej platformy będę mógł u Was dokupić dlc i odpalić?
Niestety nie, aby kupić dodatek na GOG.com, będzie konieczne posiadanie gry podstawowej w bibliotece na GOG.com. Wersje Steam nie są kompatybilne z GOGowymi. Podobnie niestety z wersją pudełkową - przy próbie kupna samego dodatku, przycisk finalizacji zamówienia będzie niedostępny.
avatar
Catra.481: Pytanie,
Widzę wśród 'Ostatnie gry znajomych' gry takie jak Super Mario Maker 2 czy Pokemon Go. Istnieje jakaś możliwość podpięcia konta google czy nintendo switch ?
Nie słyszałem aby taka integracja zrobiona przez społeczność już powstała, ale będzie możliwość dodania dowolnej gry manualnie do swojej biblioteki. :)
Każdy może stworzyć taką integrację używając tego API:
https://github.com/gogcom/galaxy-integrations-python-api
avatar
wiki2236: Ja za cholere nie mogę się zalogować bo wywala mi komunikat żę nie dostałęm zaproszenia.
Jak nie dostałem skoro mam na mailu informacje ze moge obrac kienta gog galaxy 2.0
avatar
siwyexe: Mam to samo :/
Czy logujesz się do aplikacji używając tego samego e-maila, na który otrzymałeś potwierdzenie dostępu do bety? Jeśli nie, to możesz zmienić e-mail na swoim koncie GOG.com na taki, który otrzymał dostęp do bety.
Post edited July 18, 2019 by Johny.
avatar
Johny.: Czy logujesz się do aplikacji używając tego samego e-maila, na który otrzymałeś potwierdzenie dostępu do bety? Jeśli nie, to możesz zmienić e-mail na swoim koncie GOG.com na taki, który otrzymał dostęp do bety.
avatar
siwyexe: Miałem literówkę w mailu, po zmianie na ten z zaproszeniem nadal nie mam dostępu do bety. Jeśli to miało by pomóc konto na gog.com założyłem po dostaniu zaproszenia.
avatar
Konami123: Przed chwilą spróbowałem się zalogować i nie mogę pomimo dobrego maila który był sam z siebie wpisany po zainstalowaniu GOG 2.0 - pokazuje napis, że nie mam zaproszenia do zamkniętej bety.
Sprawdź dokładnie na jaki adres email dostałeś zaproszenie do bety, najlepiej skopiuj go, następnie ustaw taki email na swoim koncie na stronie https://www.gog.com/account/settings/security
Jeśli to rzeczywiście nie pomogło, może masz support będzie w stanie pomóc.
Post edited July 21, 2019 by Johny.
avatar
mikusdziki: Dobrze panimaju? Będę mógł dodawać do gog galaxy 2.0 stare gry z pudełek? W sensie, że będzie mi zliczało z nich godziny gry itp.? Jak w starym xfire? Czy chodzi tylko o gry z tak zwanych launcherów.
Dobrze panimaju. :) Będzie zliczać Ci w nich czas, jednak nie zliczy achievementów, chyba że ktoś zrobi taką integrację. Czas trafi na Twoje konto do statystyk, oraz pojawi się Twoim znajomym w aktywnościach. :)
Post edited October 01, 2019 by Johny.