It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przygotuj się na grę karcianą w klimacie grimdark, w której koszt zagrania karty to reakcja wroga, którą możesz przewidzieć.
Gatunek: RPG, Strategia
Ciekawa grafika, ale odniosłem wrażenie, że czegoś mi w niej brakuje.
avatar
Lexor: Ciekawa grafika, ale odniosłem wrażenie, że czegoś mi w niej brakuje.
Ze względu na klimat dodałem grę do listy życzeń. Jest dosyć surowa, ale intrygująca. Karcianki w sumie lubię, więc jest szansa, że przypadnie mi do gustu. Zgarnie się na jakiejś promocji. :)
A propos deck builderów ostatnio grałem w Iris and the Giant, które jakiś czas temu było rozdawane za darmo na gogu. Bardzo fajne, polecam sprawdzić.
avatar
Sarafan: Jest dosyć surowa, ale intrygująca.
Gra czy grafika? Ja pisałem o grafice.

Jest klimatyczna ale wydaje mi się taka "wydmuszkowa", pusta. Trochę w stylu Paper Sorcerer, który na początku mnie nią zaintrygował, ale pod koniec przechodzenia miałem jej serdecznie dość. Brakuje mi tu trochę takiego "ymph", które znakomicie zrobiło robotę w np. Darkest Dungeon.
avatar
Lexor: Gra czy grafika? Ja pisałem o grafice.

Jest klimatyczna ale wydaje mi się taka "wydmuszkowa", pusta. Trochę w stylu Paper Sorcerer, który na początku mnie nią zaintrygował, ale pod koniec przechodzenia miałem jej serdecznie dość. Brakuje mi tu trochę takiego "ymph", które znakomicie zrobiło robotę w np. Darkest Dungeon.
Ja też miałem na myśli grafikę. Co do rozgrywki, to nie wiem, bo jeszcze nie próbowałem. Wydaje mi się jednak, że dla samego klimatu warto zainteresować się tą grą. Idzie zdecydowanie w nietypowym kierunku.