It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Poprowadź własne królestwo poprzez bitwy, przymierza, rozwój technologiczny i duchowy na podbój fantastycznego świata Karkhan. Polska gra Clash II już wkrótce na GOG.COM!

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Czy coś wiadomo, że przewidziana jest pudełkowa edycja? Jak tak, to z automatu zamówię preorder (od razu kolekcjonerki, jak będzie ;>)
Pierwsze słyszę, że wychodzi drugi Clash. W ogóle to jakiś cud, że komuś udało się zdobyć licencję na stworzenie nowej gry pod tą nazwą. Mam nadzieję, że będzie nieco przystępniejsza niż oryginał, który budzi sentyment, ale jak go na chłodno ocenić, to nie jest zbyt dobrą grą. :)
O kurczę :) Jak będzie tryb Skirmish dla pojedynczego gracza, biorę w ciemno. Jeśli będzie to turówka z dodatkowym trybem hot-seat, kupię sobie i koleżance :)
Świetny OST z jedynki do tej pory pamiętam ;)
avatar
Sarafan: Pierwsze słyszę, że wychodzi drugi Clash. W ogóle to jakiś cud, że komuś udało się zdobyć licencję na stworzenie nowej gry pod tą nazwą.
Jarosław Modrzejewski, właściciel marki i współtwórca pierwszego Clasha, bierze aktywny udział w produkcji sequela.

Dla zainteresowanych: wywiad z twórcami gry (ze stycznia ubiegłego roku) - https://primebitgames.com/news/view/Clash
Ja o Clashu II dowiedziałem się ze sponsorowanego profilu Facebook parę tygodni temu.
avatar
Frozen: Jarosław Modrzejewski, właściciel marki i współtwórca pierwszego Clasha, bierze aktywny udział w produkcji sequela.
Pozostaje trzymać kciuki, żeby projekt wypalił i był odpowiednio dostosowany do dzisiejszych czasów. Mam nadzieję, że jego motorem napędowym nie będzie tylko i wyłącznie sentyment.
Koniec wczesnego dostępu już za dwa tygodnie - 15 Luty 2024:
https://twitter.com/PrimeBitGames/status/1753032156572524786

Trzymam kciuki, bo nie mogę się doczekać nowej zawartości (drugiej kampanii, drugiej strony konfliktu, potyczek, multi etc), a gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła (recenzje nie nastrajały pozytywnie, a tu się okazało, że gra mi się dobrze).