It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wiosenny Festiwal na GOG działa na pełnych obrotach, a my korzystamy z tej okazji, by podzielić się paroma nowymi ofertami!

Zacznijmy od giveawaya – Thea 2: The Shattering jest teraz dostępne za darmo przez 48 godzin do 1 kwietnia, do godz. 15:00 – skorzystaj z oferty i kliknij baner promocyjny na stronie głównej. Gra jest mieszanką turowej strategii 4X, survivalu, RPG i gry karcianej i jest mocno inspirowana słowiańską mitologią. Wciel się w bóstwo i kontroluj los swoich wyznawców, którzy walczą o przetrwanie. Gra Thea 2: The Shattering została doceniona za swoją oryginalność.

Festiwal Gier skupia się też na odkrywaniu tego, co niedługo pojawi się w katalogu GOG za pomocą gier w wersji demo. Zaczęliśmy od około 30 wersji demonstracyjnych, między innymi takich gier jak Terra Nil, Ozymandias: Bronze Age Empire Sim, Bibots, żeby wymienić tylko kilka. Teraz dodajemy kolejne dla Racine, Imperial Grace, Sclash, McPixel 3 i wielu innych!

Wreszcie, czym byłoby takie wydarzenie bez nowych promocji na gry bez DRM? Oferta Festiwalu Gier powiększyła się między innymi dzięki dodaniu klasyków Bethesdy, w tym Fallout: New Vegas Ultimate Edition (-50 %), Heretic + Hexen Collection (-70%), Prey: Digital Deluxe Edition (-70%), Dishonored: Complete Collection (-70%).

Zebraliśmy również wasze ulubione kolekcje najlepszych gier swojego gatunku: Ponadczasowe Klasyki, , [url=https://www.gog.com/en /promo/spring_games_festival_strategy]Strategie lub Gry akcji/przygodowe.

Sprawdź wszystkie oferty w centrum Wiosennego Festiwalu.
Promocja trwa do 4 kwietnia 2022, do godz. 15:00.
Podoba mi się ten prezent :) Znika tytuł z listy życzeń... Dziękuję!
Warto napisać, że na stronie thea2pl.webd.pro dostępne jest fanowskie tłumaczenie maszynowe, które zostało częściowo poprawione (ok 30%).

Sprawdziłem na wersji gog i wszystko działa. Jedynie w kilku miejscach w tutorialu wystąpił brak tekstu. Samo tłumaczenie jest całkiem niezłe(przynajmniej w początkowych etapach rozgrywki) jak na maszynowe, chociaż trochę brakuję aby w pełni wczuć się w opisy.

Niestety tłumaczenie posiada pewne okazyjne, niewielkie wady, które nieraz występują w fanowskich tłumaczeniach, gdzie tłumaczenie jest tak wykonane aby podobało się autorowi bądź by "fajnie" brzmiało np "gra we wkurwa",

Pomimo tego, że nie jest idealnie to i tak polecam. Nie razi mocno a co najwyżej" troszeczkę". W grze występuje ogromna ilość tekstu zawierającego odniesienia do mitologii słowiańskiej więc bez dobrej znajomości języka obcego bym nawet do tej gry nie podchodził.
Dzięki za informację i adres strony!
I tak rzeczowe, obiektywne omówienie zalet i wad tłumaczenia :)
Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale jednak szkoda, że nie jedynka – tę właśnie mam na liście życzeń ;)

Niemniej - wielkie dzięki, GOG!
Nie ma za co. Widziałem jak inni wrzucali link do strony na innych serwisach to postanowiłem tutaj również umieścić bo anuż są tacy co korzystają z goga a na steam i serwisy internetowe o grach nie zaglądają :)

Wiele osób uważa, że pierwsza część gry była lepsza od drugiej części, więc nie jest to takie dziwne.Zawsze można kupić grę w promocji. Cena nie jest zbyt wygórowana.