It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Rzuć się w wir szybkiej akcji w retro FPS-ie, który łączy elementy klasycznej strzelanki z lat 90. z nowoczesną, opartą na umiejętnościach mechaniką FPS. Zostań nieustraszonym wojownikiem, który wkroczył do Piekła w poszukiwaniu zemsty! Dread Templar jest teraz dostępny jako gra w fazie rozwoju na GOG.COM wraz z 10% zniżką, która potrwa do 21 sierpnia 2021, 8:00!

UWAGA: Prace nad grą wciąż trwają. Sprawdź dokument]https://support.gog.com/hc/pl/sections/115000157529-Gry-w-opracowaniu?product=gog">dokument[/url] z pytaniami i odpowiedziami, aby dowiedzieć się więcej o grach pozostających w produkcji i odwiedź forum, aby uzyskać więcej informacji i pozostać w kontakcie ze społecznością.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Dodane do wishlisty. :) Moda na retro-shootery trwa w najlepsze. O tym jeszcze nie słyszałem, ale wygląda miodnie. Jak ktoś słusznie zauważył na forum ogólnym, gra przypomina połączenie Painkillera i Quake'a 1. O lepszą rekomendację trudno. :)
Dla mnie to takie połączenie Quake z Serious Samem, na pewno będę miał ten tytuł na oku.
Ja już połakomiłem się i kupiłem. Quake 1 wypisz wymaluj. Nawet muzyczki w tle podobne. Gra się przyjemnie, na razie mam dwa miecze, pistolety i strzelbę ;). Dwie nowinki których w Quaku 1,2,3 nie było, jest "bullet time" coś podobnego jak w Max Payne takie spowolnienie czasu oraz "dash" skok, teleportacja do przodu. Pomocna przy przeskakiwaniu na większe odległości. Spacja + "dash" i lecisz ;). Zapisanie gry tylko w wybranych miejscach.
avatar
comendante77: Ja już połakomiłem się i kupiłem. Quake 1 wypisz wymaluj. Nawet muzyczki w tle podobne. Gra się przyjemnie, na razie mam dwa miecze, pistolety i strzelbę ;). Dwie nowinki których w Quaku 1,2,3 nie było, jest "bullet time" coś podobnego jak w Max Payne takie spowolnienie czasu oraz "dash" skok, teleportacja do przodu. Pomocna przy przeskakiwaniu na większe odległości. Spacja + "dash" i lecisz ;). Zapisanie gry tylko w wybranych miejscach.
U mnie priorytet przed tą grą ma Wrath Aeon of Ruin, którego jeszcze nie kupiłem. :) Ale dobrze wiedzieć, że Dread Templar trzyma poziom. Na pewno, w którymś momencie się skuszę.
avatar
comendante77: Ja już połakomiłem się i kupiłem. Quake 1 wypisz wymaluj. Nawet muzyczki w tle podobne. Gra się przyjemnie, na razie mam dwa miecze, pistolety i strzelbę ;). Dwie nowinki których w Quaku 1,2,3 nie było, jest "bullet time" coś podobnego jak w Max Payne takie spowolnienie czasu oraz "dash" skok, teleportacja do przodu. Pomocna przy przeskakiwaniu na większe odległości. Spacja + "dash" i lecisz ;). Zapisanie gry tylko w wybranych miejscach.
avatar
Sarafan: U mnie priorytet przed tą grą ma Wrath Aeon of Ruin, którego jeszcze nie kupiłem. :) Ale dobrze wiedzieć, że Dread Templar trzyma poziom. Na pewno, w którymś momencie się skuszę.
Z Wrath Aeon of Ruin problem jest taki, że trzyma cenę dość mocno...
avatar
comendante77: Z Wrath Aeon of Ruin problem jest taki, że trzyma cenę dość mocno...
I raczej będzie trzymał dopóki nie będzie miał premiery. :) Trudno o większe obniżki w przypadku gier, które ciągle są we wczesnym dostępie. Tak prawdę powiedziawszy, to podejrzewam, że po premierze gra może być jeszcze droższa, bo będzie to już kompletny produkt.