It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wolałbym mieć tysiąc strzał wbitych w zadek, niż ponownie ujrzeć demony na tych ziemiach. – Dougal

Zgadza się – turniej Heroes V: Ashan Arena powraca! Kontynuacja największych turniejowych starć na nowej Arenie do piątej części Heroes of Might and Magic prowadzi nas na pola bitewne Ashan, gdzie gracze po raz kolejny zmierzą się w niesamowitych bitwach, mających na celu wyłonić nowego Mistrza Areny!

Niezmiernie miło nam poinformować, że jako GOG jesteśmy częścią tego wydarzenia i zwycięzcy turnieju mogą liczyć na zdobycie gier z naszego sklepu! Tym bardziej chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w Heroes V: Ashan Arena poprzez zapisy, które trwają do 30 marca TUTAJ.



Poniżej znajdziecie kilka przydatnych informacji i linków:

Starcia będą rozgrywane na Arenie II, specjalnie przygotowanej i wyszlifowanej mapce, gdzie, po krótkim przygotowaniu, dwaj bohaterowie walczą na śmierć i życie!

Turniej będzie zawierał specjalną wersję mapki wraz z multum nowych pól bitwy.

Nagrodami, oprócz sławy i chwały, będą myszki (z podkładkami), słuchawki, gry z naszego sklepu oraz gadżety od Heroes Orchestra. Dodatkowo, zdobywcy podium dostaną figurkę 3D!

Turniej będzie organizowany za pośrednictwem strony H3gg, a ich Discord będzie oficjalnym kanałem komunikacyjnym.

W oczekiwaniu na turniej koniecznie sprawdźcie także nasz trwający Spring Sale, gdzie oprócz ponad 4500 świetnych okazji, znajdziecie także tytuły Heroes of Might and Magic od części pierwszej do piątej objęte rabatami -75%! Spring Sale trwa do 4 kwietnia, do godziny 23:59.

Do zobaczenia na arenie!
Z całym szacunkiem do Sagi Heroes ale to wewnętrzny pomysł.
Gdyby tak zapytać ludzi z forum ogólnego i polskiego w co chcielibyście zagrać turniej pojawiłyby się inne odpowiedzi, i póki co nikt nie wspomniał o Heroes 😶

Silny głos aby połowa z 10 gier na duży turniej w lipcu 🤭 odbywała się przez Galaxy a połowa przez same gry i ich mody. Do prawie każdej z poniższych gier/punktów przyznaje się już jedna żywa osoba gotowa poprowadzić zapisy i turniej ogòlnogogowy w tę grę lub zna taką osobę.

1. Worms 2D najlepiej WMD
2. The King of Fighters '98 Ultimate Match Final Edition or The King of Fighters 2002 Unlimited Match. Samurai Shodown V Special or Garou: Mark of the Wolves
3. Metal Slug, X, 3
4. Quake 1 Enhanced
5. Doom, Warcraft
6. Descent 2
7. Gothic

oczywiście to tylko opinie aktywnych ludzi z forum gog.com z którymi na ten temat rozmawiałem : ) Skoro turniej ogłaszany jest na forum to powinien mieć coś z preferencjami forumowiczów wspólnego chyba, że jest wyłącznie wg bestsellerów.
Można mnie nie lubić za to, że nie gram w Heroes, it's OK.

Ale... czekam na ripostę xD
Post edited March 23, 2023 by user deleted
GOG nie jest organizatorem Turnieju, a jedynie partnerem nagród oraz widoczności. Stąd też zaproszenie użytkowników do udziału. Z Forum, ale również ze strony głównej oraz kanałów social media.

Jeśli mamy tutaj odpowiedzialnych organizatorów z pomysłem na własny turniej, zapraszam do wiadomości prywatnych i na pewno wspólnie wymyślimy coś fajnego.
avatar
Seb7.9: Z całym szacunkiem do Sagi Heroes ale to wewnętrzny pomysł.
To nie jest turniej GOGa, GOG tylko się podpiął do gotowej imprezy, którą organizuje ktoś inny.

Szczerze pisząc, to nie kojarzę aby GOG kiedykolwiek własnoręcznie organizował jakikolwiek turniej w jakąś grę?
Ja kocham Heroes ale 3 :⁠-⁠P W 5tke nawet chyba nie grałem. Za to w trójkę jak amator więc i tak szans bym nie miał w zawodach.

I tak propsy za wsparcie wydarzenia :⁠-⁠)

A jak już mówimy o wyprzedaży to może Sysia masz cynk kiedy Grim Dawn DE w końcu znów będzie na przecenie. Najlepiej tyle co ostatnio albo i nowy historical łów. Tak aby pokonać konkurencję :⁠-⁠D która teraz wystawiła w czasie wyprzedaży :⁠-⁠)
avatar
Seb7.9: Z całym szacunkiem do Sagi Heroes ale to wewnętrzny pomysł.
avatar
Lexor: To nie jest turniej GOGa, GOG tylko się podpiął do gotowej imprezy, którą organizuje ktoś inny.

Szczerze pisząc, to nie kojarzę aby GOG kiedykolwiek własnoręcznie organizował jakikolwiek turniej w jakąś grę?
Patrząc na wiadomość Sysi_GOG dostrzegam, że może jest szansa, aby po raz pierwszy coś takiego zaiskrzyło :)
Nie to, żebym się spodziewał, ale byłoby miło, gdyby się zdarzyło...

Podobno się czasem zdarza pierwszy raz znienacka.
avatar
KillingMoon: może jest szansa, aby po raz pierwszy coś takiego zaiskrzyło
Szczerze? Wątpię. Taki "publiczny" turniej wymaga sporo pracy, GOG nie ma do tego żadnej gotowej platformy, a ostatnio nie słynie też z "wszystkie ręce na pokład", więc cały ciężar prowadzenia zwali się w całości na pomysłodawcę.
avatar
KillingMoon: może jest szansa, aby po raz pierwszy coś takiego zaiskrzyło
avatar
Lexor: Szczerze? Wątpię. Taki "publiczny" turniej wymaga sporo pracy, GOG nie ma do tego żadnej gotowej platformy, a ostatnio nie słynie też z "wszystkie ręce na pokład", więc cały ciężar prowadzenia zwali się w całości na pomysłodawcę.
Trudno nie zgodzić się z tą argumentacją. Ale wydaje się, że - przynajmniej deklaratywnie - jest dobra wola po stronie zawodników w niebieskich koszulkach. A gdyby jeszcze pojawił się sponsor...
Pomarzyć zawsze można, zwłaszcza nim świt nastanie.
Nastał świt, wszyscy do roboty xD
Chyba Ty, ja idę sobie pospać.
avatar
Lexor: Chyba Ty, ja idę sobie pospać.
Taki to pożyje! :D
avatar
Lexor: Chyba Ty, ja idę sobie pospać.
avatar
Sarafan: Taki to pożyje! :D
Należy od czasu do czasu spać. Choćby rano.
No nie wiem. Doba ma za mało godzin, trzeba to jakoś nadrabiać.
avatar
Lexor: Szczerze? Wątpię. Taki "publiczny" turniej wymaga sporo pracy, GOG nie ma do tego żadnej gotowej platformy, a ostatnio nie słynie też z "wszystkie ręce na pokład", więc cały ciężar prowadzenia zwali się w całości na pomysłodawcę.
Nie znam szczegółów jakich umów i czy wogóle taki turniej wymaga z każdym podmiotem, z którego infrastruktury jakoś się korzysta (GoG zna - robił turnieje w gwinta). Nie wiem czy np. można zamknąć to w regulaminie uczestnika, że to on ma zapewnić podgląd swojej rozgrywki, ale nawet jeśli nie, to...

GoG ma galaxy jako platformę multi, a jeśli zechciałoby im się, to mogliby udostępnić serwer po IP, jeśli gra miała taką możliwość. Przecież już to robili. Podejrzewam, że między głównymi wyprzedażami, mają spore rezerwy zasobów.

Możliwości streamowania swojej rozgrywki, platform to ułatwiających, narzędzi do wyświetlania obrazu z różnych źródeł jest sporo dostępnych.

Upraszczając:
Gra działająca w multi na platformie organizatora - jest.
Umowy na promocję sprzedawanych produktów - zakładam, że są, pytanie o ich kształt, ale nie sądzę, żeby ktoś miał problem z tego typu darmową reklamą produktu..
Streaming własnej rozgrywki przez uczestnika na darmowy serwis, np twitch - żaden problem.
Mikrofon i obs wystarczy dla komentującego. Kanał na twitchu oraz współpracujących streamerów z pasją za "co łaska" GOG już ma. Materkingowców itp. speców od picia kawy i psucia wizerunku firmy na etacie umiejących w komputry też.

Oczywiście można korzystać z innych narzędzi pozwalających na lepszą jakość, zbudować studio, zatrudnić gwiazdę popkultury, żeby się nie znała na temacie itd. ale na początek to co powyżej, to aż nadmiar możliwości.
Czyli:

możliwości są, poszukiwana Dobra Wola...