It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Zainstalowałem mojego starego Windowsa XP, żeby pokazać komuś Syberię w którą grałem 18 lat temu ;) (Na codzień używam Linuxa). Galaxy nie działa pod Xp, także grę zainstalowałem "normalnie". Instalator jest pięknie po polsku, ale po uruchomieniu języka polskiego brak. Zależy mi na dubbingu i w info przy grze wyraźnie jest napisane, że są polskie napisy jak i dźwięk. Co z tym zrobić?
Post edited June 11, 2020 by Marcin_Komraus
No posts in this topic were marked as the solution yet. If you can help, add your reply
avatar
Marcin_Komraus: Zainstalowałem mojego starego Windowsa XP, żeby pokazać komuś Syberię w którą grałem 18 lat temu ;) (Na codzień używam Linuxa). Galaxy nie działa pod Xp, także grę zainstalowałem "normalnie". Instalator jest pięknie po polsku, ale po uruchomieniu języka polskiego brak. Zależy mi na dubbingu i w info przy grze wyraźnie jest napisane, że są polskie napisy jak i dźwięk. Co z tym zrobić?
W przypadku części gier język można wybrać za pomocą rozwijanego menu przed ściągnięciem instalatora offline. Kliknij na grę w swojej bibliotece i tuż pod tytułem powinieneś mieć do wyboru język (obok "System" i "Więcej").
avatar
Marcin_Komraus: ...
To co powiedzial Sarafan, plus obrazek.
Attachments:
syberia.jpeg (49 Kb)