It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Spring Sale z ofertą ponad 4000 tytułów taniej do 90%, GIVEAWAY na początek, kolekcje tematyczne, aby łatwiej przeglądać tytuły, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom, Serious Sam BYOB, ekskluzywne i ograniczone czasowo pakiety GOG, nasze nowe wydania i nie tylko!Spring Sale posiada bogaty wachlarz obniżonych tytułów do wyboru. Niezależne perełki, kultowe klasyki, gry AAA i wszystko wiele więcej. Wszystkie oferty możesz znaleźć TUTAJ, a takż odkryj nasze wyselekcjonowane kolekcje:

RPG – z najlepszymi tytułami fabularnymi z wciągającymi światami wypełnionymi kolorowymi postaciami i wspaniałymi historiami.

Indie – z wybitnymi grami wypełnionymi sercem i pasją ich twórców.

Klasyki – oferując nienaganne, kultowe gry, które kształtowały świat gier na przestrzeni lat.

Najwyższe rabaty w historii – specjalna kolekcja tytułów z ich cenami na najwyższych rabatach, jakie kiedykolwiek były.

Powrót do natury – z niesamowitymi grami, które charakteryzują się pięknem przyrody i jej znaczeniem.

dwoje wystarczy aby się dobrze bawić – z tytułami, które oferują szalone ilości zabawy w trybie współpracy z naszymi przyjaciółmi.Surviving the Aftermath od Paradox Interactive (-30%) -
Przeżyj i krocz drogą rozwoju w postapokaliptycznej przyszłości – zasobów jest mało, ale fortuna sprzyja odważnym! Stwórz kolonię zdolną przetrwać każdy kataklizm, chroń jej mieszkańców i wskrześ cywilizację z ruin.

Ponadto, Surviving the Aftermath jest dostępny na GOG wraz z dodatkami: New Alliances (-20%), Forgotten Tracks, Rebirth i Shattered Hope, jak i również Ultimate Colony Edition (-10%) który zawiera grę podstawową, wspomniane wcześniej dodatki oraz ekskluzywną zawartość do gry.Impaler od Retrovibe ze świetną ofertą 2 za 1

A najlepsze jest to, że przez najbliższe 48 godzin (do 22 marca, 14:00 UTC) każdy, kto kupi Impaler otrzyma 1 dodatkowy bezpłatny klucz podarunkowy, aby dzielić się zabawą z kimkolwiek chcesz!7 pikselowych gier przygodowych (i ich dodatki) od Octavi Navarro

Uninvited (-25%)

Ścieżka dźwiękowa jest dostępna na GOG ze zniżką 25%.The Librarian (Special Edition) (-25%)The Supper (dostępne do odebrania za darmo!)

Ścieżka dźwiękowa i PDF Art Book również są dostępne na GOG, oba z rabatem 25%.4-bitowe, psychologiczne horrory tytuły z serii Midnight Scenes:

Midnight Scenes: The Highway (Special Edition) (-25%)

Midnight Scenes: The Nanny (-25%)
Ścieżka dźwiękowa jest również dostępna na GOG ze zniżką 25%.

Midnight Scenes: From the Woods (-10%)
Ścieżka dźwiękowa jest również dostępna na GOG ze zniżką 10%.

Midnight Scenes Episode 2 (Special Edition) (-25%)GIVEAWAY aby rozpocząć Spring Sale na wysokim poziomie! Przez następne 72 godziny (do 23 marca, do godz. 15:00) możecie odebrać swoją kopię tego niesamowitego przygodowego horroru 2D.Skorzystaj ze wszystkich niesamowitych ofert Spring Sale, odbierz GIVEAWAY, poznaj naszą kolekcję, Build Your Own Bundle, sprawdź nasze nowe wydania i. . . spodziewaj się wiele więcej! Spring Sale (oraz wszystkie wyżej wymienione rabaty bez określonego terminu) trwa do 3 kwietnia, do godz. 23:59.
:O
na jednym obrazku ma wąsy
https://images.gog-statics.com/df419244dc2c131b7eed6b2521ffe2d6f842088b9ef040a23de4dc16e3feed3e_hero_1440x423.webp

a na innym nie ma! ^
https://items.gog.com/2023SPRINGSALE/SPRING1.png

ale krągłość na tym obrazku jest wskazana
https://images-1.gog-statics.com/04018841766d6f575155edf64261f0cfd74990b6b997be151f0be4ab61a6c68e.jpg

no co? wiosna prawda?! ^ motylki, pszółki, chrabąszcze.... trzeba okno zamykać żeby do domu nie wleciało ^

nie mam pojęcia co jest w promocji ale pooglądam, tęskniłem za promocją... taką bezduszną, bez seksu, zimną całkiem nastawioną na zysk i duży udział, ona po prostu wciąga mnie jestem tam i dobrze mi... dziękuję ^
Te teksty to na serio boty muszą pisać. Rozdawać grę i ani razu w tekscie nie napisać jej tytułu?

Nie ma to jak "dobry" marketing. Rozumiem cięcia kadrowe, ale gdzieś jakaś granica "minimum" powinna być. Z zasady marketingowców zwalnia się jako jednych z ostatnich, bo dzięki nim nawet klęskę można jakoś próbować tłumaczyć. Chyba, że firmie serio zależy na upadku... Szkoda.
Od jutra za darmo przez kilka dni: https://www.gog.com/game/neurodeck_psychological_deckbuilder
Źródło: https://twitter.com/billbil_kun/status/1638888359777955840
avatar
Lexor: Te teksty to na serio boty muszą pisać. Rozdawać grę i ani razu w tekscie nie napisać jej tytułu?

Nie ma to jak "dobry" marketing. Rozumiem cięcia kadrowe, ale gdzieś jakaś granica "minimum" powinna być. Z zasady marketingowców zwalnia się jako jednych z ostatnich, bo dzięki nim nawet klęskę można jakoś próbować tłumaczyć. Chyba, że firmie serio zależy na upadku... Szkoda.
Ja liczyłem po cichu na Dawn of War..Ale sie chyba przeliczyłem.
Ja na szczęście mam, ale polska część forum znowu została pominięta przy ogłaszaniu kolejnego giveaway, Deep Sky Derelicts, a teraz już za późno by to odebrać.
Podczas tej wyprzedaży miała miejsce dziwna sytuacja. W jeden dzień do ofert dnia trafił Sensible World of Soccer 96/97
o godzinie 15:oo jak się rotacja tytułów zmieniała i o 18:10 promocja została zdjęta. Myślałem, że ktoś się pomylił i ta gra miała być w inny dzień, ale do końca wyprzedaży się nie pojawiła.

https://gg.deals/game/sensible-world-of-soccer-96-97/
Attachments:
swos_cena.jpg (105 Kb)