It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Nadszedł czas, aby zagrać w kultowego FPS-a z ogromną aktualizacją graficzną, w tym Ray Traced Emissive Lighting. Metro Exodus w wersji Enhanced Edition jest już dostępna na GOG.COM!.

Ulepszenia obejmują DLSS 2.0 Inclusion, Ray Traced Emissive Lighting, suwak FOV, zwiększoną liczbę klatek na sekundę oraz rozdzielczości wyświetlania. Minimalna specyfikacja dla tej bestii to procesor graficzny obsługujący Ray Tracing, a jeśli posiadasz już grę Metro Exodus, możesz ją zaktualizować za darmo już teraz.

Użytkownicy GOG GALAXY mogą uzyskać dostęp do aktualizacji poprzez aktywację kanału beta dla Enhanced Edition. Dla użytkowników offline, w ich bibliotekach dostępny jest osobny instalator dla tej wersji.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Tak się składa, że na kilka dni przed wyjściem Enhanced Edition ukończyłem wersję pierwotną. :) Trochę żałuję, że nie poczekałem z graniem. Kiedyś na pewno przejdę jeszcze raz, bo jestem ciekawy jakości ray tracingu w nowej edycji.