It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przenieś się do Neo Berlina 2062, gdzie Tina, dziewięcioletnia sierota, mieszka z SAM-53 - swoim wielkim, niezdarnym robotem-opiekunem. ENCODYA jest teraz dostępna na GOG.COM z 20% zniżką trwającą do 2 lutego 2021, godz. 17:00. W tej klimatycznej grze przygodowej dołączysz do naszej nieprawdopodobnej pary bohaterów na ich misji zmiany ponurej przyszłości na lepszą.

Do 2 lutego 2021 roku, do godziny 17:00, edycja gry Save the World, wraz z OST i artbookiem, jest dostępna 10% taniej na GOG.COM..

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG.COM, aby dołączyć już teraz!
Wygląda ciekawie. Oby tylko zanadto nie przynudzało, co, mam wrażenie, jest jedną z plag wśród takich klimatycznych w założeniu przygodówek...
Neo Berlin, w powietrzu spinner Mercedes...
W rysunkach jest klimat: dekoracje, scenografia miasta coś mają z BR; bohaterowie, postacie dziecinne, bajkowe. Ciekawe zestawienie.
Poczekam na komentarze grających, co w środku się dzieje...
Mam wrażenie, że poprzez moją niechęć do przygodówek wiele dobrego mnie omija. Ale nie można grać we wszystko, bo czasu nie starczy... :)
avatar
Sarafan: Mam wrażenie, że poprzez moją niechęć do przygodówek wiele dobrego mnie omija. Ale nie można grać we wszystko, bo czasu nie starczy... :)
Ja skonczyłem swoja przygode z grami point & click na Książe i Tchórz:)Bardzo fajna gierka.Jakby byla na Gogu to bym kupił z sentymentu:)