It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wiedźmin pojawił się w cyfrowym świecie w 2007 roku. Od tego czasu każda z odsłon przygód Geralta wyznaczała nowe standardy w rozwoju współczesnych tytułów RPG. W hołdzie twórcom i fanom przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze pełnej "wiedźmińskiej" biblioteczki lub rozpoczynają odkrywanie przygód Wiedźmina.

Poznaj tytuły, w których pojawił się Geralt z Rivii. Od klasycznych początków serii po Dziki Gon!

Wyprzedaż gier z serii Wiedźmin trwa do 3 września, do północy.
No dobra, już jest - przecież wszyscy na to czekaliśmy!
Co jest? Na co tak czekaliście, gameplay z CP2077?
Wiele razy już to powtarzałem na forum i powtórzę to jeszcze raz:
Różne wersje tego samego produktu powodują zamieszanie podczas promocji. Ogarnijcie to jakoś!

Strona wyprzedaży domyślnie próbuje mi opchnąć podstawowego Wiedźmina 3 + pojedyncze dodatki + pakiet dodatków + edycję GOTY za "okazyjną cenę" 219,95 zł.

Wiem, że przy podsumowaniu zamówienia pojawia się informacja:
"Uwaga: The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stone I The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine wchodzą w skład The Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass", ale nie jest ona w żaden sposób wyróżniona, więc bardzo łatwo ją przegapić.
Kup GOTY za 59zl.
avatar
Gotrekus: Kup GOTY za 59zl.
Nie mam zamiaru kupować żadnej edycji Wiedźmina 3. Zwracam tylko uwagę na problem.
Dokładnie, po co sugerują mi pojedyncze dodatki, skoro posiadam edycje GOTY.
Nie wiem, czy coś się zmieniło od tamtego czasu, ale ostatnio jak użytkownicy sugerowali różne usprawnienia na anglojęzycznym forum, ktoś z drużyny GOGa odpowiedział, że aktualnie ciągle są w trakcie poszukiwań odpowiedniego specjalisty na jakieś stanowisko, na którym pracownik m.in. odpowiadałby za kwestie techniczne strony i forum. I że obecnie nie mają osoby, która by to ogarniała.

Trochę to dziwne, że tak długo ta sprawa się ciągnie... No chyba że z okazji "urodzinowej fety" jest zaplanowany duży update strony. Cóż, miejmy nadzieję, że tak jest.
Po tylu latach nadal występuje problem,że nie pokazuje zakupionej podstawowej wersji Wiedźmina 3 mimo,iż pokazuje mi zakupione dodatki do niego. Z tego co pamiętam kopię Edycji Gry Roku dostałem za darmo za posiadanie Wiedźmina 3 i wszystkich DLC.
Attachments:
Post edited August 28, 2018 by GB880
A może by tak dodali HDR do PC-owego wiedźmina3. PC-owa wersja została opuszczona i jest co najmniej 1 update za konsolami już prawie ROK!!!!!!!!!!!
I jak tu nie kupić ich następnej gry gdy tak wspaniale dbaj aby wszystkie wersje były "up to date". Tak ważny element oprawy graficznej i nie obecny na PC? Szczerze, tylko niecenzuralne słowa cisną się na usta.
Super. Jedynke i dwójkę biorę odrazu. Ale z Witcher 3 to zamieszanie jak cholera, niewiadomo co kupic i co wchodzi w skład czego.
Long Live CD PROJEKT RED