It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Pora na niezapomnianą zabawę z grami! Ta oferta specjalna na GOG.COM poświęcona jest wspaniałym tytułom z różnych gatunków. Zagraj w takie gry, jak Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir (-75%), Nemezis: Mysterious Journey III (-20%), oraz Tempest (-75%) przed zakończeniem oferty 19 sierpnia 2021 roku, godz. 15:00.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
co się stało z gogmixami?
avatar
elwroy: co się stało z gogmixami?
Chyba link został już poprawiony. Teraz przenosi do listy gier.
Widzę, że mój gust jest wyjatkowo specyficzny, bo nic tu nie ma z mojej listy życzeń.
avatar
Lexor: Widzę, że mój gust jest wyjątkowo specyficzny, bo nic tu nie ma z mojej listy życzeń.
Włącznie z już posiadanymi?

Ja "trafiłem" Still There (że pominę już nabyte) ;)
avatar
KillingMoon: Włącznie z już posiadanymi?
W "posiadanych" mam rzeczy, które kiedyś kupiłem bardziej z sentymentu (bo 20+ lat temu w to grałem), niż żebym w to obecnie chciał zagrać.
Z mojej listy też nic nie ma, za to na półce mam 6 (z czego grałem w 3, a kupiłem... 1 :P).
avatar
KillingMoon: Włącznie z już posiadanymi?
avatar
Lexor: W "posiadanych" mam rzeczy, które kiedyś kupiłem bardziej z sentymentu (bo 20+ lat temu w to grałem), niż żebym w to obecnie chciał zagrać.
Na półeczce GOG-a sporo miejsca zajmują rzeczy, w które grałem... No, też będzie 20+. I trochę nowszych.
Więc je odhaczam jako "zagrane".

Coraz trudniej mi o rzeczy z listy życzeń na nowych wyprzedażach:

1) sporo już kupione
2) coraz więcej gier w ofercie, więc i dużo takich, które nie są dla mnie interesujące
3) coraz mniejsza wola do zaznaczania nowych - lista "życzeń" długa, a kolejka do zagranie jeszcze dłuższa :)
avatar
ssling: Z mojej listy też nic nie ma, za to na półce mam 6 (z czego grałem w 3, a kupiłem... 1 :P).
3 zagrane - niezły wynik, 50% skuteczności :)

Na półeczce Yesterday Origins (dobre, ale nie umywa się do Yesterday), King of Dragon Pass (grałem na tablecie), czeka na sprawdzenie Shortest Trip i Insomnia, parę innych jakoś za bezcen albo i darmo ;)
Post edited August 18, 2021 by KillingMoon