It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Sezon wiosenny w pełni, a wraz z nim kwitnące kwiaty, słoneczne niebo i ciepła pogoda. Ale dzisiaj to ciepło rozpali nas do czerwoności!

Czas obudzić zmysły i zacząć wyprzedaż NSFW Spring! Do 1 maja, do godz. 23:59, możesz w pełni korzystać ze świetnych ofert do -90% na pikantne tytuły, które pozwolą Ci poszaleć z wyobraźnią podczas odkrywania nowych światów i angażowania się w kuszące spotkania. Co więcej, wprowadziliśmy również nowe wydania dla dorosłych oraz możliwość zbudowania nie jednego, ale dwóch niegrzecznych zestawów!

Rzućmy okiem na to, co Cię czeka.



Coś bardziej romantycznego czy coś bardziej intensywnego? Visual novel czy RPG? Coś klasycznego czy nowoczesnego? Poważne czy pełne humoru? Cóż, nie martw się, niezależnie od twoich preferencji znajdziesz tutaj coś dla siebie. Wyrusz w podróż, której długo nie zapomnisz z tytułami takimi jak:

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry (-90%)
Being a DIK: Season 1 & 2 + Acting Lessons Bundle (-25%)
House Party (-40%)
Synthetic Lover (-50%)
HuniePop (-80%)
Sexy Mystic Survivors (-15%)
Succubus (-50%)

i wiele więcej! Wszystkie oferty możesz znaleźć TUTAJ.

A teraz o nowych wydaniach! Przywitajmy się ciepło (a raczej gorąco w tym przypadku):

Pieces of my Heart od Kinky Fridays, wraz z oficjalną ścieżką dźwiękową (oba z rabatem 25% do 27 kwietnia, do godz. 15:00)
Symulator randkowania, w którym chodzisz na randki z pięknymi kobietami, które szukają miłości, a rozwiązując ich zagadki, odblokowujesz ich serca i towarzystwo. Spodziewaj się ręcznie rysowanych animacji, pełnego zestawu podkładów głosowych profesjonalistów z branży, mnóstwa interaktywnych scen i 3 poziomów trudności.



Mokoko X od MediBang (z rabatem -50% na czas trwania wyprzedaży)
Zręcznościowa strzelanka z widokiem z góry, inspirowana późnymi latami 80. Wygląda na to, że wskrzesi duszę gatunku arkadowego, dodając jednocześnie nowoczesny akcent. Posiada 32 poziomy, z których każdy ma swojego unikalnego bossa. Głównym celem jest pomoc dziewczynom, które potrzebują pomocy od dziwnych szefów. Czasami oznacza to przejście poziomu gry mobilnej, czasami pomaganie przy owadach w kuchni. Przygotuj się na 8 pechowych dziewczyn potrzebujących pomocy, absurdalne historie, które ujawnią szczegóły dotyczące bossów i dziewczyn, piękną grafikę, pułapki, wieże, skrzynie i efekty bonusowe i wiele więcej!



Dodatkowo, wkrótce do katalogu GOG dołączą 3 kolejne tytuły od Kinky Fridays:

Wet Nightmares – erotyczny horror, powieść wizualna, badająca psychikę nawiedzonego mężczyzny i jego zdeprawowaną przeszłość, Sapphire Safari – fotograficzna gra przygodowa z otwartym światem, w której uchwycisz piękno prawdziwych Monster Girls w ich naturalnym środowisku i Under Contract – erotyczna gra zręcznościowa typu „dopasuj 3” o wysokich umiejętnościach z komediową narracją o wspinaniu się po sprawach korporacyjnych (możesz spróbować zagrać w DEMO gry, które już jest dostępne na GOG).



I tak właśnie – NSFW Spring oferuje doskonałą okazję do odkrywania swoich pasji i rozpieszczania zmysłów. Dlaczego nie zaryzykować tej wiosny i spróbować czegoś nowego? Baw się dobrze!
Jest taki żart a nie ma tematu z żartami na polskim forum:

Pewnego razu mój były Wieloprzyjaciel Liskor uznał, że będzie ludziom mówił co mają myśleć, robił im czarne oczy, jednocześnie uważając, że toaleta jest fajniejsza niż miłość a szmata to ładny wyraz, później trochę wyedytował... No ale teraz jest usmażony jawnie i warto się zrelaksować... xD
Kinky Fridays ^

edit: Ja wiem, to nie jest do końca śmieszne xD
Post edited May 01, 2023 by Casper^
Czy tylko ja mam kłopot ze zrozumieniem powyższego żartu? :D
Nie piszę tego do koñca z własnej woli tylko z powodu kolejnej prowokacji z tego samego źródła.... Tekst tego postu to:

"Tak"