It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Kolekcja jazzowa.


Jazz Jackrabbit: The Complete Collection i Jazz Jackrabbit 2: The Complete Collection są teraz dostępne, bez DRM, na GOG.com, z 10% rabatem premierowym, obowiązującym do 7 grudnia, godz. 15:00. Dorzuć jeszcze Epic Pinball i zgarnij przyjemny rabat 25%.
Zielony, szczuplutki i szybki: Jazz Jackrabbit, międzygalaktyczny zajęczak z czerwoną bandaną i bezkompromisowym stylem powraca, wyłącznie na GOG.com. Obie fantastyczne części jego przygód uznane zostały za klasykę strzelanek platformowych, kiedy zostały wydane po raz pierwszy. A to wszystko za sprawą dopracowanej mechaniki, kolorowej grafiki, interesującego głównego bohatera i wpadającej w ucho ścieżki dźwiękowej.

Edycja Jazz Jackrabbit 2 na GOG.com może też być wyposażona w niesamowity mod JJ2+. Społeczność Jazz Jackrabbit poświęciła tej modyfikacji wiele lat pracy, rozszerzając różne tryby, w tym tryb dla wielu graczy, wprowadzając mnóstwo poprawek oraz dodając edytory i narzędzia do obsługi ogromnej biblioteki zawartości stworzonej przez moderów.
Pobierz Jazz Jackrabbit 2 z modem JJ2+ poprzez opcję kanałów beta w GOG Galaxy albo ściągnij odpowiednie instalatory offline, bezpośrednio ze swojego konta GOG.com.
Fantastycznie, IMO największe zdarzenie roku na GOGu. Gratulacje! Bardzo fajnie, że w bibliotece mamy też wersję "sprzężoną" z fanowskim JJ+, wersja polska od LK-Avalon niestety nie współpracowała z tym dodatkiem.
Pieknie:)
Noo Panowie :) Jak już coś dodacie to z grubej rury :)
Dzięki wielkie za dodanie JJ2 - jesteście super! ;)
Nie mogę uwierzyć że to prawda.

To jest piękne :*
Dobra robota, GOG! Dzięki :)
Gra mojego dzieciństwa ,żądzicie
Czy JJ2 zawiera też JJ2 Christmas Chronicles?
avatar
adamo1996: Czy JJ2 zawiera też JJ2 Christmas Chronicles?
Według opisu na karcie produktu - tak.
Post edited December 01, 2017 by Frozen